cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Prezent do samochodu dla Faceta – najciekawsze gadżety, dodatki i akcesoria!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent do samochodu wybrać, to nasz poradnik został stworzony z myślą o tobie!

Mamy dla ciebie 15 praktycznych i ciekawych propozycji. Pochodzą one z różnych półek cenowych oraz mają różne zastosowanie. Mamy nadzieję że któryś z prezentów przypadnie Ci do gustu.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • Prezent dla mężczyzny do samochodu,
  • prezent dla taty do samochodu,
  • gadżety na prezent do samochodu,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy do sprawdzenia naszych artykułów powiązanych tematycznie:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki.

Prezent do samochodu – czy to dobry pomysł?

Prezent do auta należy do bardzo praktycznych wyborów. Jest to szczególnie przydatny podarunek jeżeli nasz bliski/znajomy spędza wiele czasu w samochodzie (podczas podróży, pracy itp). Dobrze dobrany produkt będzie używany prawie każdego dnia, zamiast kurzyć się w domu.

Dlatego jeżeli zastanawiasz się czy prezent do samochodu będzie dobrym pomysłem, to śmiało możesz pójść w tym kierunku podczas swoich poszukiwań. Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji.

Mata ochronna pod fotelik samochodowy

Mata ochronna pod fotelik samochodowy to świetny prezent do samochodu w którym regularnie jeździ małe dziecko. Dzięki niemu nasze fotele samochodowe nie zostaną zniszczone czy zabrudzone. Na pewno będzie to coś co doceni nasz odbiorca i będzie chętnie korzystał z tej maty. Dodatkową ciekawą funkcją jest kieszonka, w której maluch może schować zabawki, przekąski itp.

Jest to dosyć droga propozycja, która jest zdecydowanie warta uwagi. Nieco wyższa cena wynika z dużej użyteczności tego produktu. Dzięki niemu auto naszego odbiorcy będzie na pewno czystsze co cieszy każdego kierowcę.

Sprawdź matę ochronną pod fotelik samochodowy

Roleta przeciwsłoneczna

Roleta przeciwsłoneczna to kolejna świetna propozycja na prezent do auta. Jest ona bardzo przydatna dla osób, które często przewożą wielu pasażerów albo mają dziecko, które siedzi z tyłu auta. Dzięki tej zasłonie naszym pasażerom nie będzie doskwierało oślepiające słońce. Jest ono szczególnie uciążliwe w lato kiedy jest ono bardzo intensywne.

Propozycja ta nie należy do najdroższych na tej liście. Jest ona bardzo optymalna. Uważamy, że za tę cenę jak najbardziej warto rozważyć ten podarek. Może on naprawdę ucieszyć naszego odbiorcę i odmienić komfort jego pasażerów.

Sprawdź roletę przeciwsłoneczną

Lodówka samochodowa agregat

Bardzo ciekawą propozycją na prezent dla taty do samochodu jest lodówka samochodowa. Jest to niezwykle przydatny gadżet, który może niejednokrotnie przydać się naszemu tacie. Będzie mógł on do niej schować zimne trunki podczas wyjazdu nad morze czy jezioro. Na pewno będzie się on bardzo z niej cieszył.

Cena tego podarku jest dosyć wysoka, ale przy tym standardowa jak na ten typ produktu. Uważamy, że jeśli ktoś chce wywołać na odbiorcy niesamowite wrażenie to warto wydać nieco wyższą kwotę.

Sprawdź lodówkę samochodową

Odkurzacz samochodowy

Idealnym prezent dla mężczyzny do samochodu jest odkurzacz samochodowy. Praktycznie każdy właściciel czterokołowca bardzo dba o czystość nim. Często dochodzi do takich sytuacji, że nawet nie pozwala w nim jeść. Na pewno ucieszy się on jeśli będzie miał specjalne urządzenie do dbania o jego schludność, które w dodatku jest bardzo wygodne, a sprzątanie nim sprawia dużo przyjemności.

Mimo tak wielu zalet i tego świetnego zastosowania nie jest to bardzo droga propozycja. Może to być dla wielu bardzo optymalny wybór. My od siebie możemy dodać, że bardzo polecamy ten wybór.

Sprawdź odkurzacz samochodowy

Wideorejestrator

Ciekawym gadżetem, który sprawdzi się jako prezent do samochodu dla faceta jest wideorejestrator. Jest to małe urządzenie, które można przyczepić na przedniej szybie auta, dzięki, któremu można rejestrować to co działo się podczas jazdy naszego odbiorcy. Może się to przydać w sytuacji, gdy będzie musiał on udowadniać czyjąś winę w wypadku przed policją lub jeśli chce wysyłać filmiki na kanały typu “Stop Cham”.

Cena tego podarku jest naprawdę spora, ale wynika to z dobrej jakości filmów jakie nagrywa ten rejestrator. Ponadto ma on uchwyt, dzięki któremu będzie można zamontować go na szybę co wcale nie jest standardem wśród tego typu urządzeń.

Sprawdź wideorejestrator

Nawigacja samochodowa

Naszą kolejną propozycją na prezent do samochodu dla taty jest nawigacja. Jest to urządzenie przeznaczone do nawigowania, które może na stałe zostać w samochodzie i wspomagać naszego kierowcę. Jest to zaleta dla osób, które nie lubią używać do tego telefonu. Jest ona również prosta w obsłudze oraz ma dożywotnią licencję przez co nasz odbiorca powinien poradzić sobie z nią bez problemu.

Nawigacja podobnie do rejestratora jest jedną z droższych pozycji na tej liście. Mimo tego uważamy, że jest warta przemyślenia. Może to być bardzo przydatny upominek dla naszego taty.

Sprawdź nawigację samochodową

Ładowarka samochodowa

Ładowarka samochodowa usb to świetny prezent dla chłopaka do auta. Będzie mógł on bez problemu naładować swój telefon podczas jazdy. Każdy kto regularnie jeździ autem na pewno spotkał się z sytuacją gdzie zapomniał naładować telefonu do pracy czy szkoły. Dzięki temu podarkowi nie będzie to już nigdy więcej większy problem.

Jest to bardzo drobny prezent przez co nie kosztuje on również zbyt dużo. Jest to dobry wybór na drobny lub budżetowy prezent do auta.

Sprawdź ładowarkę samochodową

Radioodtwarzacz akcesoryjny 

Radio to świetny pomysł na prezent dla faceta do auta. Będzie mógł on z niego słuchać muzyki podczas podróży co lubi naprawdę sporo osób. Dzięki temu każda przejażdżka może stać się znacznie przyjemniejsza. Na pewno nasz odbiorca bardzo doceni ten podarek.

Cena jaką trzeba za niego zapłacić jest dosyć spora, ale nie najwyższa wśród odtwarzaczy dostępnych na rynku. Jeżeli wiesz, że odbiorca będzie się z niego cieszył to warto w niego zainwestować.

Sprawdź radio samochodowe

Alkomat

Alkomat to całkiem nietypowy prezent dla faceta do samochodu, ale może być naprawdę przydatny. Jeśli boi się on rano wsiąść do auta ze względu na możliwe promile we krwi po weekendzie to na pewno chętnie skorzysta z tego podarku. Dzięki niemu będzie mógł sprawdzić czy na pewno już może jechać, dzięki czemu nie będzie ryzykował mandatem, a nawet utratą prawa jazdy.

Cena takiego urządzenia jest spora, ale na standard tego typu produktów nie jest on wcale najdroższy z możliwych. Uważamy, że w niektórych sytuacjach może się to okazać naprawdę dobry prezent.

Sprawdź alkomat

Powerbank Green Cell 20000 mAh czarny

Kolejną świetną propozycją na prezent do auta jest powerbank. Sprawdzi się on jako zamiennik dla ładowarki samochodowej. Ponadto będzie mógł on służyć naszemu odbiorcy również poza samochodem. Jest to bardzo przydatne urządzenie dzięki, któremu można ładować telefon w każdym miejscu.

Cena tego podarku nie jest spora, ale nie jest to również najtańsza propozycja. Uważamy, że kwota jaką trzeba zapłacić za ten produkt jest bardzo optymalna i sprawdzi się jako prezent do samochodu.

Sprawdź powerbank

Uchwyt do telefonu

Bardzo przydatnym prezentem do samochodu jest uchwyt na telefon. Jest to gadżet, dzięki któremu zamontujemy smartfon na desce rozdzielczej co umożliwi nam używanie nawigacji w telefonie. Jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której zawsze dojedziemy do celu w możliwie najszybszy sposób. Aplikacje, które zazwyczaj są używane przez kierowców są zaktualizowane i bardzo precyzyjne co jest ich dużą zaletą.

Uchwyt ten to raczej drobny prezent do samochodu za który nie trzeba dużo płacić. Na pewno sprawdzi się jako drobny podarek albo dodatek do innego produktu z naszej listy.

Sprawdź uchwyt do samochodu

Skórzana nakładka na kierownicę

Niezwykłą propozycją na prezent do samochodu jest nakładka na kierownicę. Jeżeli uważasz, że kierownica naszego odbiorcy jest brzydka albo on sam mówi o tym otwarcie to warto podarować mu taki upominek. W razie czego będzie mógł on zawsze zdjąć tą nakładkę, gdy znudzi mu się jej wygląd. Na pewno bardzo ucieszy go te prezent.

Cena tego podarku jest bardzo optymalna. Na pewno sprawdzi się zarówno jako cały prezent jak i jako dodatek do innego produktu z naszej listy.

Sprawdź nakładkę na kierownicę

Kubek termiczny

Kubek termiczny to nieoczywisty prezent do samochodu, który może okazać się bardzo przydatny dla naszego odbiorcy. Będzie mógł on rano robić sobie do niego kawę, którą wypije ciepłą podczas drogi do pracy. Nawet jeżeli nie zdąży tego zrobić w trasie to może zrobić to w samym biurze, gdzie będzie ona ciągle gorąca.

Cena tego kubka jest spora, ale wynika to z świetnego materiału termoizolacyjnego z którego został wykonany. To właśnie dzięki niemu nasz odbiorca może cieszy się ciepłymi napojami nawet kilka godzin po zrobieniu ich.

Sprawdź kubek termiczny

Poduszka samochodowa

Naszą już ostatnią propozycją na prezent do auta jest poduszka samochodowa. Jest to niezwykle przydatny gadżet na długie podróże. Dzięki niemu pasażer naszego odbiorcy będzie mógł wygodnie spać co znacznie umili mu podróż. Jeżeli jeździ on często na tego typu przygody to na pewno doceni ten podarek.

Jest to dosyć tani prezent, który powinien być dobrym wyborem dla każdego bez względu na budżet. Może to być zarówno cały upominek jak i dodatkowy element. Bez względu na pełnioną funkcję na pewno ucieszy on naszego odbiorcę.

Sprawdź poduszkę samochodową

Veniss Classy Man zawieszka zapachowa do samochodu

Naszą ostatnią propozycją jest stylowa zawieszka zapachowa do samochodu. Większość osób w swoim aucie posiada proste zawieszki (np choinkę). Powyższy produkt jest niezwykle elegancki i wyróżniający sie na tle innych. W zawieszce wyczuć możemy cyprysa, limonkę, lawendę.

Nie jest to drogi prezent dlatego zalecalibyśmy aby był to dodatek do jakiegoś innego podarunku. Mimo tego zdecydowanie zachęcamy do zakupu tej zawieszki jako prezent do samochodu dla chłopaka.

Sprawdź Veniss Classy Man zawieszkę zapachowa do samochodu

Mamy nadzieję że któraś z propozycji na prezent do samochodu przypadła Ci do gustu. Zachęcamy do ich dokładnego sprawdzenia i życzymy udanych zakupów!