cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Zołzy? [Zadziorne podarunki na każdą okazje]!

Dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla zołzy wybrać.

Przygotowaliśmy dosyć humorystyczne oraz trafione upominki, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Jedna z nich są droższe, inne tańsze. Dlatego mamy nadzieję, że niezależnie od budżetu oraz preferencji, uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla zołzy – opaska na oczy

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla zołzy, jest specjalna opaska na oczy. Posiada ona dosyć nietypowy napis, który z pewnością nie raz wywołała uśmiech na twarzy różnych osób. Same akcesorium polepszy jakość snu (poprzez mniejszą ilość dopływającego światła), co wpłynie pozytywnie na dosłownie każdą dziedzinę życia.

Sprawdź praktyczny prezent dla zołzy

Kubek dla zołzy – 4 propozycje

Nieco bardziej klasycznym upominkiem będzie dedykowany kubek dla zołzy. W tym miejscu chcielibyśmy polecić cztery różne propozycje. Sam zadecyduj, która z nich przypadnie do gustu danej osobie najbardziej. Opcja zdecydowanie warto rozważania!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Sprawdź kubek nr 4

Książka z przekleństwami z różnych krajów – śmieszny prezent dla zołzy

Prezentem dla zołzy, którego z pewnością nie będzie się spodziewać, jest książka z przekleństwami z różnych krajów. Z pewnością nie raz zostanie wykorzystana podczas różnego rodzaju imprez.

Jeżeli zależy Ci na zaskoczeniu danej osoby oraz oryginalności, to jest to znakomita opcja.

Sprawdź książke z przekleństwami z różnych krajów

Poduszka dla zołzy

Jeżeli dana osoba lubi uciąć sobie popołudniową drzemkę, to z pewnością przydaje się specjalna poduszka. Stworzone zostały z myślą o wszystkich zołzach.

Znakomity element dekoracyjny o praktycznym zastosowaniu!

Sprawdź poduszkę nr 1

Sprawdź poduszkę nr 2

Sprawdź poduszkę nr 3

Miś z dowolnym nadrukiem

Jeżeli zołza jest bliską Ci osobą, to z pewnością powinieneś zainteresować się misiem z dowolnym nadrukiem. Stwarzyć go możesz w miły, jak i bardziej zadziorny sposób.

Personalizacja jest niezwykle prosta. Mamy nadzieję że dasz szansę temu podarunkowi!

Sprawdź misia z dowolnym nadrukiem

Nadmuchiwana korona

Ciekawym upominkiem na drobną okazję lub też dodatkiem do głównego prezentu, jest nadmuchiwana korona. Każda zołza z pewnością ucieszy się z takiego akcesorium. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź nadmuchiwaną koronę

Papier toaletowy dolary, złotówki lub euro

Nszą ostatnią propozycją jest papier toaletowy. Znajdziesz tam nominały takie jak złotówki, dolary oraz euro. Jest to niezwykle humorystyczny upominek, który z pewnością zostanie wykorzystany.

Zołza z pewnością ucieszy się z tak prestiżowego podarunku!

Sprawdź papier toaletowy dolary

Sprawdź papier toaletowy złotówki

Sprawdź papier toaletowy euro

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla zołzy. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści