cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla żołnierza? [Chłopaka, na awans, przysięge itp]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla żołnierza wybrać.

Przygotowaliśmy wiele konkretnych ofert które sprawdzą się niezależnie od okazji. Nawiązują one do tematów militarnych dlatego też mamy nadzieję że znajdziesz u nas trafione upominek.

Propozycje dobieraliśmy tak aby różniły się między sobą ceną zastosowaniem jakiej symboliką. Wszystko po to aby aby dostarczyć ci jak najszerszego wyboru.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • pomysł na prezent dla żołnierza śmieszne,
  • prezent dla chłopaka żołnierza,
  • prezent dla żołnierza na awans,
  • prezent dla żołnierza na przysięgę,
  • prezent dla żołnierza odchodzącego na emeryturę,
  • prezent dla żołnierza zawodowego,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla żołnierza – karafka czołg 2 propozycje

Naszymi pierwszymi propozycjami na prezent dla chłopaka żołnierza są karafki przypominające czołg.

Pierwsza z nich wykonana jest ze szkła, przez co charakteryzuje się ona niezwykłą elegancją. Sprawdzi się znakomicie jako prezent na przysięgę wojskową.

Druga natomiast ma nieco bardziej swojski drewniany design. Dodatkowo, na jej boku znajduje się napis „Rudy 102”, który nawiązuje do kultowego serialu „Czterej Pancerni i Pies”. W środku znajdują się też miejsce na specjalne kieliszki. Sam zadecyduj czy wolisz postawić na ekskluzywność czy pewną swojskość.

Osobiście polecilibyśmy Ci pierwszą, szklaną opcję.

Sprawdź szklaną karafkę czołg

Sprawdź drewnianą karafkę czołg „Rudy 102”

Termos pocisk

Znakomitą propozycją na prezent dla żołnierza zawodowego, jest termos pocisk. Ten śmieszny podarunek ma niezwykle symboliczne oraz praktyczne zastosowanie. Bezpośrednio nawiązuje do pracy danej osoby oraz może być wykorzystywany na co dzień.

Akcesorium wygląda znakomicie i z pewnością przyda się podczas różnego rodzaju wycieczek.

Sprawdź termos pocisk

Kuloodporna szklanka i kieliszki

Kolejnymi humorystycznymi propozycjami na naszej liście są kuloodporne szklanki i kieliszki. Posiadają bardzo nietypowy design, który zachwyca i przykuwa wzrok.

We wszystkich akcesoriach znajduje się nabój, który wydawać by się mogło utknął w szkle. Jest to znakomity element dekoracyjny, a samo picie ulubionego trunku przy ich użyciu, będzie niezwykle przyjemne.

Sprawdź kuloodporną szklankę

Sprawdź kuloodporne kieliszki

Personalizowana kryształowa statuetka 3d -prezent dla żołnierza na przysięgę lub awans

Tym razem Chcielibyśmy polecić Ci znakomity pomysł na prezent dla żołnierza na awans lub przysięgę. Są to kryształowe statuetki 3D, które możesz dowolnie dostosować pod daną osobę. Pierwszq propozycja jest niezwykle patriotyczna.

Druga natomiast nawiązuje do odwagi i męstwa, które są niezbędnymi cechami każdego wojskowego.

Efekt 3D tego akcesorium jest znakomity, a sam grawer może naprawdę chwycić za serce. Zachęcamy do sprawdzenia tych opcji, jak i całego sklepu kryształy 3D.

Sprawdź kryształową statuetkę 3D „Polska”

Sprawdź kryształową statuetkę 3D „Orzeł”

Kubek granat 2 propozycje – praktyczny prezent dla żołnierza na urodziny

Jeżeli szukasz drobnego upominku, to kubek granat spisze się znakomicie. Powyżej chcielibyśmy przedstawić ci aż dwie propozycje. Sam zadecyduj, która z nich spodoba się bardziej danej osobie.

Jest to dosyć klasyczne podarunek, który z pewnością znajdzie swoje miejsce w domu żołnierza oraz będzie praktycznie wykorzystywany.

Sprawdź kubek granat nr 1

Sprawdź kubek granat nr 2

Wojskowa foremka do lodów

Kolejnym drobnym upominkiem na naszej liście jest wojskowa foremka do lodów. Lody w kształcie granatu mogą być ciekawym urozmaiceniem do drinka lub innego picia. Jeżeli dany żołnierz ma dzieci, to z pewnością też ucieszą się z takiej formy chłodzenia napoju picia.

Prosta, a trafiona i interesująca propozycja!

Sprawdź wojskową foremkę do lodów

Metalowe granaty lub pociski do drinków

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla żołnierza odchodzącego na emeryturę, to metalowe granaty lub pociski do drinków spiszą się idealnie. Są to akcesoria wielokrotnego użytku, dzięki którym możesz elegancki sposób schłodzić, na przykład dobre whisky.

Po więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na podstawę ofertową. Upominek prosty, a ciekawy, przydatny i zaskakujacy!

Sprawdź metalowe granaty do drinków

Sprawdź metalowe pociski do drinków

Militarny notes – prezent dla żołnierza na święta pod choinkę

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci nieco bardziej świąteczną propozycję (chociaż może być równie dobrze podarowana na inne okazje).

Wojskowy notes pozwoli na zapisywanie codziennych obowiązków, pomysłów, jak i swoich przemyśleń. Jeżeli dana osoba lubi mieć bardzo zorganizowane życie lub ma duszę myśliciele i marzyciela, to taki podarunek z pewnością będzie dla niego wartościowy.

Sprawdź militarny notes – prezent dla żołnierza na święta pod choinkę

Koszulka dla żołnierza

Jeżeli szukasz nieco bardziej klasycznej propozycji, to koszulka dla żołnierza sprawdzi się znakomicie. Odpowiednie dobrany t-shirt to dosyć często wybierany upominek. Łączy w sobie symbolikę, jak i praktyczna zastosowanie.

Polecany przez nas model posiada bardzo estetyczny nadruk. Zachęcamy do jego sprawdzenia!

Sprawdź koszulkę dla żołnierza

Prezent „Za kierownicą”

Jeżeli chcesz by twój prezent był zaskoczeniem oraz dostarczył danej osobie masę adrenaliny, to powinieneś sprawdzić vouchery na podarunki „za kierownicą”.

W ofercie polecanego sklepu znajdziesz jazdy po torze wyścigowym, przejażdżki luksusowymi autami, lub też off-road oraz wycieczki czołgiem.

Wybór jest naprawdę szeroki i jesteśmy przekonani, że znajdziesz tam coś ciekawego. Zachęcamy do przejrzenia różnych ofert.

Sprawdź prezent „Za kierownicą”

Prezent „W powietrzu”

Kolejną propozycją z kategorii przeżycia są „prezenty w powietrzu”.

Widokowy lot nad Tatrami lub Bałtykiem, wejściówka do tunelu aerodynamicznego lub podziwianie Warszawy z helikoptera są dosyć niecodziennymi aktywnościami, które z pewnością zostaną zapamiętane przez całe życie!

Poniższa podstrona kategorii to prawdziwa kopalnia udanych podarunków!

Sprawdź prezent „W powietrzu”

Whisky z własną etykietą

Jeżeli przeszło Ci przez myśl, żeby zdecydować się na zakup dosyć sprawdzonego prezentu w postaci „flaszki”, to powinieneś zainteresować tą opcją. Jest to whisky z własną etykietą.

Dana osoba z pewnością będzie niezwykle zaskoczona, kiedy dostanie taki trunek z trafioną okazją oraz imieniem. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz także inne alkohole ( w tym inne rodzaje whisky). Zachęcamy do ich sprawdzenia i personalizacji!

Niezwykle oryginalny pomysł na prezent dla żołnierza!

Sprawdź whisky z własną etykietą

Masażer do szyi

Praca jako żołnierz nie należy do najprostszych zadań. Ciągła presja i życie na wysokich obrotach bywa momentami niezwykle wyczerpujące.

Dlatego też chcielibyśmy polecić ci specjalny masażer do szyi, który rozluźni, te zazwyczaj spięte obszary. Wpłynie to pozytywnie na zdrowie i samopoczucie danej osoby. Dając chłopakowi taki podarunek, pokazujesz Twoją troskę o jego stan psychiczny i fizyczny.

Sprawdź masażer do szyi

Podgrzewacz do kubków – prezent dla żołnierza

Nasza ostatnia propozycja to specjalny podgrzewacz do kubków. Jest to dosyć ciekawy i nietypowy gadżet, który z pewnością znajdzie praktycznie zastosowanie.

Dana osoba będzie mogła utrzymać herbatę lub kawę w odpowiedniej temperaturze przez dłuższy czas, robiąc coś na laptopie. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie produktowej!

Sprawdź podgrzewacz do kubków – prezent dla żołnierza

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla żołnierza. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści