cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Żartownisia? [Oryginalne i śmieszne]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla żartownisia wybrać to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Poniżej znajdziesz niezwykle humorystyczne propozycje, które sprawdzą się w przypadku urodzin, świąt, jak i innych okazji. Staraliśmy się zachować różnorodność pod względem symboliki, ceny oraz praktyczności podarunku. Wszystko po to, abyś był w stanie dobrać coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla żartownisia – kostka decyzyjna

Naszą pierwszą propozycję na oryginalny prezent dla żartownisia jest specjalna kostka decyzyjna. Zawiera ona rekomendacje odnośnie działań, które nie raz pomogą „rozwiązać” nowy problem ;).

Całość ma niezwykle humorystyczne wydźwięk i sprawdzi się w przypadku osób ambitnych i produktywnych!

Sprawdź kostkę decyzyjną

Ciekawe skarpetki – pomysł na prezent dla żartownisia na święta

Znakomitym pomysłem na prezent dla żartownisia na święta pod choinkę, są zabawne skarpetki. Poniżej znajdziesz linki do ofert z skarpetkami sandały, sushi, ogórki, piwo i hamburger. W polecanym przez nas w sklepie znajdziesz jeszcze więcej ciekawych opcji.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tych upominków. Mają one praktycznie zastosowanie oraz wyglądają świetnie podczas wręczania!

Sprawdź skarpety z sandałami

Sprawdź skarpety sushi

Sprawdź skarpety ogórki w słoiku

Sprawdź skarpety piwo w puszce

Sprawdź skarpety hamburger

Odwrócony lub wkręcany kieliszek – praktyczny prezent dla żartownisia

Ciekawymi akcesoriami związanymi z alkoholem jest odwrócona lub wkręcany kieliszek. Te nietypowe naczynia pozwolą na smakowanie się w pysznych trunkach, w nowy oryginalny sposób. Jest to elegancki podarunek, który przypasuje do gustu wszystkim zwariowanym i nieszablonowym osobom!

Sprawdź odwrócony kieliszek do wina

Sprawdź wkręcany kieliszek do wina

Niegrzeczne gadżety – kubek lub opaska

Nadszedł czas na bardziej odważne propozycje. Chcielibyśmy polecieć Ci niegrzeczny kubek oraz maskę na oczy do spania.

Obydwie propozycje wykonane zostały z dużym pazurem. Jeżeli dana osoba ma luźny styl bycia i dystans do siebie oraz świata, to z pewnością ucieszy się z tego typu gadżetów!

Sprawdź niegrzeczny kubek z palcem

Sprawdź niegrzeczną maskę na oczy

PRzekleństwa i niegrzeczne gesty w migowym i językach obcych

Jeżeli chcesz wywołać spory efekt zaskoczenia u danej osoby, to karty z przekleństwami w językach obcych, migowym oraz niegrzecznymi gestami w innych krajach, będąc znakomitym wyborem.

Jesteśmy przekonani, że nikt nie spodziewa się takiego upominku. W sam raz dla osób żartobliwych, interesujących się światem.

Sprawdź przekleństwa w językach obcych

Sprawdź przekleństwa w języku migowym

Sprawdź brzydkie gesty w językach obcych

Sztuczna sztabka złota – śmieszny prezent dla żartownisia

Dosyć śmiesznym prezentem dla żartobliwej osoby, będzie sztuczna sztabka złota. Wykorzystać ją można jako prostą dekorację, czy też przedmiot do podtrzymania otwartych drzwi.

Całość wygląda niezwykle autentycznie i z pewnością upiększy mieszkanie danej osoby!

Sprawdź sztuczną sztabkę złota

Voucher na warsztaty kreatywne

Ludzie żartobliwi są najczęściej dosyć sprytni, towarzyscy oraz otwarci na nowości. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło voucherów na różnego rodzaju warsztaty kreatywne.

Na polecanej przez nas podstronie kategorii znajdziesz warsztaty malowania obrazów, tworzenia i zdobienia ceramiki, fotografii, tańca i nie tylko. Może być to początek nowego hobby lub ciekawie spędzony dzień!

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne

Toaletowy golf

Toaletowy golf jest akcesorium, które z pewnością wywołała masę uśmiechów. Taka prosta rozgrywka może być dosyć relaksującym zajęciem, które z pewnością przypadnie do gustu danemu domownikowi, jak i wszystkim jego gościom.

Trudno nie być szczęśliwym dostając taki upominek!

Sprawdź toaletowy golf

Zabawne papiery toaletowe

Naszym ostatnimi propozycjami są ciekawe i zabawne papiery toaletowe. Chcielibyśmy polecić ci model „Shit to do” oraz te przypominające waluty.

Jeżeli szukasz dodatku do głównego podarunku czy też upominku na drobną okazję, to będzie to idealny wybór!

Sprawdź papier toaletowy „Shit to do”

Sprawdź papiery toaletowe waluty

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla żartownisia. Mamy nadzieję, że nasz artykuł był dla ciebie pomocny i dzięki niemu udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści