cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla zakonnicy? Najlepsze propozycje dla siostry zakonnej!

Jeżeli zadajesz sobie pytanie jaki prezent dla zakonnicy wybrać, to nas poradnik będzie dla ciebie wartościowy.

Przygotowaliśmy wiele ciekawy propozycji, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Różnią się zastosowaniem jak i ceną i symboliką dlatego też powinieneś być w stanie dobrać coś odpowiedniego.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla siostry zakonnej,
  • prezent dla zakonnicy z okazji ślubów wieczystych,
  • prezent dla siostry zakonnej na komunię,
  • prezent dla siostry zakonnej na śluby
  • prezent dla siostry zakonnej na urodziny,
  • prezent dla siostry zakonnej na imieniny,
  • prezent dla siostry zakonnej na pożegnanie,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla siostry zakonnej – książka „Drogi do szczęścia”

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla siostry zakonnej jest książka „Drogi do szczęścia”. Zawiera ona 7 wywiadów z różnymi zakonnicami, które postanowiły podzielić się swoimi przemyśleniami na temat wiary, sensu życia oraz na temat wielu innych ważnych dziedzin życia.

Możesz być przekonany że dla opisywanej dziś osoby, będzie to niezwykle inspirująca i fascynująca lektura. więcej szczegółów na temat tej książki, znajdziesz na podstronie ofertowej!

Sprawdź prezent dla siostry zakonnej – książka „Drogi do szczęścia”

Kryształowa figurka z grawerem

Niezwykle eleganckim i symbolicznym prezentem dla zakonnicy jest kryształowa statuetka 3d. Nanieść na nią możemy dowolny grawer, jednak ten znajdujące się tam domyślnie jest niezwykle inspirujący i trafny dla danej osoby. Akcesorium te wyglądać będzie szczególnie dobrze w odpowiednim oświetleniu.

Jest to propozycja zdecydowanie warta uwagi!

Sprawdź kryształową figurkę z grawerem

Poduszka z dowolnym grawerem (wiele wzorów + łatwa personalizacja)

Naszą propozycją na ciekawy prezent dla zakonnicy jest poduszka z dowolnym nadrukiem. Ten znajdujący się na grafice jest tylko jednym z przykładowych. Możesz dostosować dowolny istniejący wzór, jak i stworzyć własny od zera (jest to niezwykle proste)

Jest to niezwykle praktyczny podarunek, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy danej osoby.

Poduszka jest miła w dotyku a sam nadruk niezwykle wytrzymały. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej opcji!

Sprawdź śmieszny prezent dla zakonnicy – poduszka

Przybornik krawieck

Wiele sióstr zakonnych lubi zajęcie jakim jest szycie. Jest to niezwykle relaksujące i przydatne hobby (bardzo często trzeba coś zaszyć, naprawić dziurkę w spodniach itp). Dlatego tez na naszej liście postanowiliśmy umieścić przybornik krawiecki.

Jest to niezwykle praktyczny upominek, który z pewnością nie raz zostanie wykorzystany. Zdecydowanie zachęcamy zainteresować się tą opcją.

Sprawdź przybornik krawiecki

Srebrna zakładka do książek z imieniem

Zdecydowania większość sióstr zakonnych lubi zaczytywać się w różne książki, czy to religijne czy też beletrystyczne, poradnikowe itp. Dlatego też niezwykle przydatnym gadżetem jaki możemy podarować danej osobie jest srebrna, personalizowana zakładka do książek.

Jest to niezwykle oryginalny upominek, który z pewnością będzie wykorzystywany często i przez długi czas. Całość znajduje się w eleganckim pudełeczku, na który nanieść możemy dowolne życzenia i dedykacje. Jest to jeden z naszych faworytów na dzisiejszej liście (koniecznie go sprawdź!)

Sprawdź srebrną zakładkę do książek z imieniem

Kubek w sweterku dla zakonnicy

Kolejną propozycją w naszym poradniku jest kubek w sweterku. Musisz przyznać, że picie jesiennej lub zimowej herbatki przy pomocy takiego kubka, będzie niezwykle klimatyczne! Jest to jeden z częściej wybieranych produktów w znakomitym sklepie „Ministerstwo Gadżetów”.

Naczynie tego typu to coś co przyda się zawsze. Możesz być przekonany że poranna kawa wypita z takiego kubka, smakować będzie jeszcze lepiej!

Sprawdź kubek w sweterku dla zakonnicy

Prezent dla siostry zakonnej na śluby – wyjście do teatru/opery

Bardzo oryginalną propozycją na prezent dla siostry zakonnej, jest wejściówka na spektakl w teatrze, operze lub filharmonii. Osoby uduchowione, są zazwyczaj wrażliwe na piękno kultury i sztuki. Dlatego też podarunek ten może stać się niezapomnianym i pięknym przeżyciem.

W polecanym przez nas sklepie znajdziesz wiele ciekawych ofert w różnych lokalizacjach. Gorąco zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź prezent dla siostry zakonnej na śluby – wyjście do teatru/opery

Album do zdjęć

Każdy z nas ma wiele chwil ze swojego życia, do których lubi wracać. Potrzeba ta może zostać zaspokojona przy pomocy zdjęć. Obecnie większość fotografii znajduje się w naszych telefonach i komputerach, jednak nie zastępuje to klimatu albumu wyciągniętego z szuflady, który następnie przeglądamy z najbliższymi.

Dlatego też na naszej liście umieściliśmy niezwykle ładny album do zdjęć. Jest to podarunek, który z pewnością zmotywuje daną osobę do zbierania pięknych chwil. Zdecydowanie polecamy sprawdzenie tego upominku!

Sprawdź album do zdjęć

Obraz na płótnie „koscioły na santorini”

Fajnie jest dostawać rzeczy, na które po prostu przyjemnie się patrzy. Jako ludzie lubimy otaczać się pięknem. Dlatego też na naszej liście umieściliśmy obraz „Kościoły na Santorini”. Oprócz estetycznego wykonania, jest to malunek, który w ciekawy sposób nawiązuje do tematyki religijnej.

Miejsce, które przedstawia od razu przywodzi na myśl słoneczne wakacje w Grecji. Takie skojarzenia z pewnością dodadzą nieco otuchy i radości w zimny listopadowy wieczór. W polecanym sklepie „e-plakaty” znajdziesz o wiele więcej obrazów, plakatów i fototapet. Zdecydowanie zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź obraz na płótnie „kościoły na Santorini”

Degustacje do wina i alkoholi

Kolejnym dosyć oryginalnym prezentem dla zakonnicy, z serii „przeżycia” jest voucher na degustację wina lub alkoholi. Możliwość skosztowania czegoś nowego i smacznego z pewnością zostanie doceniona. Wszystko to w ciekawym otoczeniu.

Na poniższej podstronie znajdziesz zarówno eleganckie kolacje w operze, klimatyczne śniadania jak i degustacje wina w winnicy. Wybór jest naprawdę szeroki i z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego!

Sprawdź degustacje do wina i alkoholi

Zestaw personalizowanych długopisów

W codziennym życiu dosyć często musimy coś podpisać, zapisać itp. Dlatego tez ciekawym i trafionym prezentem może być zestaw zawierający pióro i długopis w eleganckim pudełeczku. Na wszystkie te akcesoria nanieść możemy własne napis. Jest to niezwykle ekskluzywny, praktyczny i spersonalizowany upominek.

Koniecznie sprawdź ten bestseller ze sklepu „aleupominek”!

Sprawdź zestaw personalizowanych długopisów

Wino z własną etykietą

W naszej kulturze przyjęło sie że odpowiedni „flaszka” potrafi być udanym prezentem. Aby nieco urozmaicić tego rodzaju podarunek, można zdecydować się na trunek z własną etykieta. Polecany przez nas produkt to wino w eleganckim drewnianym pudełku. jednak w poniższym sklepie znajdziesz tez inne rodzaje alkoholi z własną etykieta takich jak whisky, wódka, likiery, szampany itp.

Możesz być przekonany ze oprócz radości z samej zawartości, dana osoba z pewnością używać butelki przez długi czas i uczyni z niej element dekoracyjny!

Sprawdź wino z własną etykietą

Prezent dla siostry zakonnej na urodziny – ekspres do kawy na kapsułki

Filiżanka „małej czarnej” potrafi uratować nas w nie jeden dzień, kiedy brakuje nam energii. Dlatego też na naszej liście umieściliśmy ekspres do kawy na kapsułki. Na tle innych sprzętów tego typu, jest to stosunkowo budżetowy wybór. Nie odstaje jednak od nich jakością!

Szeroki wybór kapsułek z kawą powoli na kosztowanie nowych smaków przez długie miesiące. Podarunek ten wejdzie do nawet dosyć małej kuchni.

Dokładne parametry techniczne znajdziesz na podstronie ofertowej.

Sprawdź prezent dla siostry zakonnej na urodziny – ekspres do kawy na kapsułki

Malowania po numerach (własne zdjęcie)

Praktycznie każda zakonnica potrzebuje czasu na wyciszenie swojego umysłu jak i pobycie samej ze sobą. Dobrze jest więc znaleźć sobie uspokajające i satysfakcjonujące zajęcie. Może być to przykładowo malowanie.

Polecana przez nas oferta to tak zwane „malowanie po numerach”. Polega to na podesłaniu sklepowi dowolnego zdjęcia. Następnie przygotowują oni szkic wraz z numerami na poszczególnych polach. W pakiecie dostajesz tez odpowiednio ponumerowane farbki. Nie zostało nic innego jak pokolorować całość i cieszyć sie widokiem własnego dzieła!

Sprawdź malowania po numerach (własne zdjęcie)

Zestaw do nauki kaligrafii

Ciekawą alternatywą do poprzedniej propozycji jest zestaw do nauki kaligrafii. Jest to kolejne niezwykle uspokajające i satysfakcjonujące zajęcie, które może przynieść pozytywne efekty w postaci poprawy charakteru pisma.

Dana zakonnica będzie mogła poczuć się jak średniowieczny uczony piszący w zamkowym zaciszu dzieło swego życia! Kliknij w poniższy link i sprawdź co dokładnie zawiera zestaw!

Sprawdź zestaw do nauki kaligrafii

To już wszystkie nasze propozycje na prezent dla zakonnicy. Mamy nadzieję, że któraś z naszych propozycji przypadła Ci do gustu. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści