cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla wspinacza? [Trafione podarunki]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla wspinacza wybrać to poniższy artykuł będzie dla ciebie wartościowy.

Przygotowaliśmy wiele propozycji, które mamy nadzieję trafią w gusta danego wspinacza. Jedne z nich w bezpośredni sposób nawiązują do tego hobby, inne natomiast są bardziej symboliczne. Mamy nadzieję, że dzięki różnorodności, którą staraliśmy się zachować, uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego niezależnie od okazji oraz preferencji danej osoby.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Hamak XXL – praktyczny prezent dla wspinacza

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla miłośnika wspinania jest specjalne hamak XXL.

Pochodzi on ze znakomitego sklepu „broń.pl”. Znajdziesz w nim wiele akcesoriów, które przydadzą się każdej osobie lubiącej wyprawy po naturze, czy też bardziej ekstremalne, survivalowe. Taki hamak umożliwi wygodne wyspanie się w dowolnym miejscu. Co istotne, w bezpieczny sposób z dala od zwierząt czy insektów.

Zachęcam do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź hamak XXL

Powerbank na panele słoneczne – oryginalny prezent dla wspinacza górskiego

Kolejnym praktycznym prezentem dla wspinacza na naszej liście, jest powerbank na panele słoneczne. Podczas różnego rodzaju górskich eskapad, dostęp do prądu jest znacząco utrudniony. Aby zwiększyć bezpieczeństwo oraz komfort danej osoby, warto zainwestować w tego typu sprzęt.

Podładowanie telefonu w dowolnym miejscu może być niezwykle przydatne. Możesz być przekonany, że dana osoba będzie zabierać takie akcesorium ze sobą na różnego rodzaju wycieczki (tym te wspinaczkowe)!

Sprawdź powerbank na panele słoneczne

Mapa zdrapka tatry lub świat

Pasja do wspinania bardzo często wiąże się z podróżowaniem. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić mapkę zdrapkę w Tatr oraz świata.

Zdrapywanie kolejnych to miejsc, które się odwiedziło może być niezwykle satysfakcjonująca oraz z pewnością bedzie motywować do dalszych wypraw.

Wystarczy jedno spojrzenie takie akcesorium, aby przypomnieć sobie wszystkie magiczne chwile spędzone w podróży.

Sprawdź mapę zdrapkę tatry

Sprawdź mapę zdrapkę świat

Plecak z panelami słonecznymi

Kolejną solarnym gadżetem na naszej liście jest specjalne specjalny plecak z panelami słonecznymi. Jest to nieco bardziej rozbudowana alternatywa dla polecanego powyżej powerbanku.

Jego używanie może być niezwykle przydatne. Skorzystać na nim może cała wycieczka. Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się tym akcesorium!

Sprawdź plecak z panelami słonecznymi

Zestaw narzędzi rowerowych – pomysł na prezent dla miłośnika wspinaczki

Wyprawy w góry na wspinanie bardzo często nie kończą się na jedynie tej formie aktywności. Spacery, bieganie czy też właśnie jazda na rowerach bardzo często towarzyszą takim eskapadą.

Z tego też powodu, naszym pomysłem na upominek na drobniejszą okazję, lub też dodatek do innego głównego prezentu jest specjalny zestaw narzędzi rowerowych.

Przyda się każdemu „kolarzowi”, który woli być przygotowanym na różne scenariusze związane ze swoim dwuśladem!

Sprawdź zestaw narzędzi rowerowych

Voucher na masaż lub inny zabieg

Wspinaczka to niezwykle wymagający fizycznie sport. Potrzeba tam dużej siły oraz wytrzymałości. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło voucheru na masaż lub inny ciekawe zabieg.

Nawet jedna wizyta będzie w stanie poprawić stan fizyczny oraz samopoczucie danej osoby. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych ofert!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Woreczek na magnezje

Magnezja przypomina kredę, która umożliwia wspinaczom jeszcze wygodniejsze oraz bezpieczniejsze wykonywanie swojego sportu. Ręce ślizgają się wtedy mniej (używa się jej na skałkach czy też ściankach).

Dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić specjalny woreczek na magnezję. Wykonany jest w niezwykle estetycznym oraz solidnym stylu. Gorąco zachęcamy do jego sprawdzenia!

Sprawdź woreczek na magnezje

Magnezja do wspinaczki

W pakiecie do poprzedniej propozycji (lub też jako dodatek do innego prezentu) zachęcamy do zakupu magnezji do wspinaczki. Jest to coś co z pewnością się przyda. Masz więc pewność udanego i trafionego podarunku!

Sprawdź magnezję do wspinaczki

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana) – drzewko szczęścia

Propozycja ta sprawdzi się w przypadku różnych okrągłych urodzin, jak i na przykład zdobycia nowego wymagającego szczytu, czy też wygrania zawodów wspinaczkowych. Mowa tu personalizowanej kryształowej statuetce 3D.

Zdecydować się możesz na dowolny model w polecanym przez sklepie, . Wszystkie je można lekko zmodyfikować lub też stworzyć własną od zera (z dowolną grafiką i napisem).

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej opcji. Efekt 3D jest naprawdę ciekawy!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

Teleskop do smarfona

Teleskop do smartfona umożliwi jeszcze dokładniejsze poznawanie świata. Będąc w górach zawsze jest na co popatrzeć. Gadżet taki umożliwi podziwianie nawet daleko oddalonych obiektów, roślin, czy też zwierząt.

Możesz być przekonany, że osoba ciekawska świata z pewnością skorzysta z takiego sprzętu!

Sprawdź teleskop do smarfona

Termos z dowolnym grawerem

Kolejne praktycznym prezentem dla wspinacza górskiego na naszej liście, jest personalizowany termos. Nanieść na niego można dowolnych grawer, co stwarza wiele możliwości, na podarowanie komuś naprawdę udanego upominku.

Gadżety które zostały stworzone z myślą o nas są takimi, z którymi dosyć szybko budujemy pewną więź!

Sprawdź termos z dowolnym grawerem

Pistolet do masażu

Jak już wspominaliśmy wcześniej, wspinaczka należy do niezwykle wymagających fizycznie sportów. Dlatego też powyższy pistolet do masażu z pewnością poprawi regenerację, co wpłynie na bezpieczeństwo, satysfakcję oraz możliwości wspinaczkowe danej osoby.

Więcej szczegółów technicznych na temat tego znakomitego sprzętu znajdziesz na podstronie ofertowej poniżej!

Sprawdź pistolet do masażu

Zestaw 5 gum oporowych

Przed wyruszeniem wymagającą górską eskapade, należy odpowiednio przygotować się fizycznie. Z tego też powodu chcielibyśmy polecić Ci zakup zestawu 5 gum oporowych.

Używanie ich jest niezwykle intuicyjne, jednak w internecie znajdziesz naprawdę wiele różnych ciekawych ćwiczeń. Są wygodne w transporcie oraz umożliwiają wzmocnienie mięśni i stawów.

W ofercie znajdziesz aż pięć sił oporu, które pozwolą na dostosowanie trudności ćwiczeń pod daną osobę!

Sprawdź zestaw 5 gum oporowych

Przenośny blender – pomysł na prezent dla wspinacza

Naszym ostatnim pomysłem na prezent dla miłośnika wspinaczki jest przenośny blender. Przygotowanie pysznych owoców w postaci smoothie, czy też shake białkowego będzie niezwykle proste. W sam raz do zabrania w góry, na różnego rodzaju inne wycieczki, czy też do używania w domu!

Sprawdź przenośny blender

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla wspinacza. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści