cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla winiarza? [Propozycje dla fana i konesera]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla winiarza wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje na podarunki, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz preferencji. W naszych artykułach staraliśmy się zachować różnorodność abyś niezależnie od budżetu, był w stanie dobrać coś odpowiedniego.

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • elegancki prezent dla winiarza,
  • śmieszny prezent dla fana lub fanki wina,
  • praktyczny prezent dla konesera wina na święta lub urodziny,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych poradników takich jak:

Zapraszamy do czytania wykrzyknika

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Śmieszny prezent dla winiarza – wkręcany lub odwrócony kieliszek

Naszymi pierwszymi propozycjami na śmieszny prezent dla winiarza na urodziny, czy też święta, są specjalne kieliszki. Mowa tu o modelu wkręcanym oraz odwróconym.

Dosyć nietypowe wykonanie z pewnością zaskoczy i wywoła uśmiech na twarzy danego człowieka. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tych opcji!

Sprawdź wkręcany kieliszek

Sprawdź odwrócny kieliszek

Plakat Zdrapka 100 win – oryginalny prezent dla konesera wina

Plakat zdrapka ze stoma winami to niezwykle oryginalny prezent dla konesera wina.

Zdrapywanie kolejnych to trunków, które się skosztowało może być niezwykle satysfakcjonująca. Prawdziwy miłośnik tego napoju z pewnością będzie zachwycony!

Sprawdź plakat zdrapkę 100 win

Zestaw miłośnika wina

Jeżeli szukasz czegoś na praktyczny prezent dla fana wina, to powyższy zestaw powinien przypaść Ci do gustu. Zawiera on ciekawe i niezwykle przydatne akcesoria, które zapakowane zostały do niezwykle eleganckiego futerału.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź zestaw miłośnika wina

Wino z własną etykietą (wiele propozycji)

Jednym z bardziej oczywistych podarunków dla konesera wina jest ten właśnie trunek. Z tego też powodu chcielibyśmy polecić Ci butelki z tym napojem oraz spersonalizowaną etykietą.

Dostosować je można pod daną okazję oraz osobę. Możesz być przekonany, że dana osoba z pewnością pozytywnie się zaskoczy po zobaczeniu takiego upominku.

Sprawdź wino z własną etykietą nr 1

Sprawdź wino z własną etykietą nr 2

Sprawdź więcej win z własną etykietą

2 zestawy do wina (personalizowany oraz elegancki)

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci dwa kolejne zestawy do wina. Pierwszy z nich jest personalizowany, drugi natomiast niezwykle elegancki.

Po wejściu na podstrony ofertowe znajdziesz dokładniejsze szczegóły na ich temat. Zdecydowanie warto je sprawdzić!

Sprawdź personalizowany zestaw do wina

Sprawdź elegancki zestaw do wina

Kieliszek do wina z dowolnym grawerem

Większość z nas lubi korzystać z akcesoriów, które stworzone zostały z myślą o nas. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło kieliszka do wina, z dowolnym grawerem.

Umieścić tam możesz dowolnie stworzony przez ciebie napis. Opcja zdecydowanie warta rozważania!

Sprawdź kieliszek do wina z dowolnym grawerem

Gigantyczny kieliszek do wina – praktyczny prezent dla fana wina

Kolejną interesującą propozycją jest gigantyczny kieliszek do wina. Czasami tydzień jest na tyle ciężki, że w piątek wieczór warto wyciągnąć „ciężkie działa”. Naczynie o tej wielkości, może więc okazać się niezwykle przydatne!

Sprawdź gigantyczny kieliszek do wina

Degustacje jedzenia i alkoholi (w ciekawych lokalizacjach)

Jeżeli lubisz podarunki z kategorii przeżycia, to voucher na degustację jedzenia i alkoholi spisze się znakomicie.

Prowadzone są one w niezwykle interesujących otoczkach, które sprawdzisz na poniższej podstronie kategorii. Jeżeli lubisz prezenty oryginalne i zaskakujące to jest to znakomity wybór!

Sprawdź degustacje jedzenia i alkoholi (w ciekawych lokalizacjach)

Zatyczka kotek, wąs lub jednorożec – prezent dla miłosniczki wina

Jeżeli szukasz upominku na drobniejszą okazję lub dodatku do innego podarunku, to specjalna zatyczka do wina powinna Cię zainteresować. Polecamy Ci model kotek, wąs oraz jednorożec.

Różnią się między sobą designem i każda z tych opcji trafi do innej osoby. Sam zadecyduj, która z nich spodoba się danemu koneserowi najbardziej!

Sprawdź zatyczkę kotek

Sprawdź zatyczkę wąs

Sprawdź zatyczkę jednorożec

Deska na wannę

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie coś bardziej odprężającego dla konesera wina od długiej gorącej kąpieli, z lampką ulubionego trunku. Z tego też z powodu naszej liście zabraknąć nie mogło specjalnej deski na wannę.

Umieścić na niej można książkę, napój, mydełka i wszystko co się tylko zapragnie! Całość jest na tyle estetyczna, że wpasuje się do wystroju praktycznie każdej łazienki!

Sprawdź deskę na wannę

Kryształowa statuetka 3d (z dowolnym grawerem)

Jeżeli szukasz czegoś ekskluzywnego, to kryształowa statuetka 3D powinna Cię zainteresować. Zdecydować się możesz na gotowy model, lekko go dostosować lub też stworzyć własny od zera.

Efekt 3D jest naprawdę fenomenalny i zdecydowanie warto wejść na poniższy sklep!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (z dowolnym grawerem)

Lampa, głośnik i chłodziarka w jednym

Jeżeli lubisz nietypowe i innowacyjne gadżety, to lampka, głośnik i chłodziarka w jednym, będzie ciekawym wyborem podarunkowym.

Połączenie tych trzech funkcji będzie szczególnie przydatne podczas różnego rodzaju imprez. Więcej szczegółów znajdziesz na podstronie ofertowej!

Sprawdź Lampa, głośnik i chłodziarka w jednym

Strażnik wina

Kolejnym drobnym upominkiem naszej liście jest specjalny strażnik do wina. Przyda się w przypadku naprawdę cennych trunków. Dosyć humorystyczny, jednak i praktyczny podarunek.

Sprawdź strażnik wina

Stojak na wino perły

Naszym ostatnią propozycją jest specjalny stojak na wino wykonany z pereł. Całość sprawia wrażenie jakby butelka unosiła się w powietrzu powietrzu. Opcja zdecydowanie warta rozważania!

Sprawdź stojak na wino perły

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla winiarza. Mamy nadzieję, że któraś z ofert zostanie wybranym przez ciebie podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści