cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Tumblr Girl? Trafione propozycje!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla tumblr girl wybrać to nasz poradnik będzie dla ciebie wartościowy!

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka najciekawszych propozycji, które będą trafione w przypadku Tumblr Girl. Mamy nadzieję, że którąś z opcji uznasz za wartościową.

Zapraszamy do czytania artykułu i sprawdzenia naszych innych wpisów:

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kim jest Tumblr Girl?

Tumblr girl to dziewczyna wywodząca sie z blogowej platformy „Tumblr”. Nie istnieje jeden wzór na stanie się taką osobą, jednak istnieje kilka cech, które należy posiadać aby stać się częścią tej społeczności:

  • samodzielność w myśleniu i nowatorskość,
  • bycie na czasie z nowinkami modowymi,
  • zawsze zadbany wygląd,
  • posiada własne zdanie w kluczowych tematach,
  • jest otwarta na nowe osoby i doświadczenia,
  • myśli nieszablonowo,
  • chętnie dzieli się swoimi przeżyciami.

Oprócz cech charakteru środowisko to ma pewne wzorce odnośnie mody i lifestyle, które zmieniają się na przestrzeni lat. Skoro wiesz juz kim jest tumblr girl, możemy przejść do poradnika prezentowego!

Prezent dla tumblr girl – Zestaw obiektywów olloclip do iPhone’a

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla tumblr girl jest zestaw obiektywów do iPhone’a. Jak już wspominaliśmy jedną z cech tumblr girl jest otwartość na dzielenie się właśnie własnymi przeżyciami. Obiektyw taki pozwoli realizowanie tego zadania w jeszcze lepszy sposób!

Dzięki niemu zdjęcia wykonane telefonem będą jeszcze ładniejsze i bardziej unikalne. Zachęcamy do sprawdzenia tego akcesorium które z pewnością zostanie docenione.

Sprawdź zestaw obiektywów do Iphone

Personalizowany kubek termiczny ze starbucks (oraz inne)

Kolejnym polecanym przez nas produktem jest personalizowany kubek ze Starbucksa. Tumblr Girl zawsze dąży do wyjątkowości oraz indywidualizmu. Dzięki kubkowi stworzonemu specjalnie z myślą o niej, będzie ona z niezwykle szczęśliwa.

Picie kawy z takiego naczynia będzie jeszcze przyjemniejsze! Możesz być przekonany że taki gadżet będzie nowym elementem dekoracyjnym w pokoju osoby obdarowanej takim prezentem. W polecanym przez nas produkcie znajdziesz także wiele innych wzorów. Zachęcamy gorąco do ich sprawdzenia!

Sprawdź personalizowany kubek termiczny ze Starbucks (oraz inne)

Zestaw degustacyjny kaw

Skoro na naszej liście znalazł się kubek, to nie mogło zabraknąć odpowiedniej zawartości do niego. Zestaw degustacyjny kaw pozwoli na odkrycie nowych niesamowitych smaków tego napoju. Jest to świetny sposób na poznanie nowego ulubionego rodzaju kawy. 

Podarunek ten współgra idealnie z poprzednią propozycją. Sprawdzi sie także jako indywidualny podarunek. W polecanym przez nas zestawie znajdują się kawy z krajów takich jak Etiopia, Tanzania, Kongo oraz Indonezja.

Sprawdź zestaw degustacyjny kaw

Etuii z klapką dotykową

Wróćmy z powrotem do akcesoriów związanych z telefonami. Etui z klapką dotykową do iPhona z pewnością przypadnie do gustu każdej Tumblr Girl. Umożliwi ono łatwe i szybkie otwieranie połączeń, wiadomości oraz sprawdzanie godziny.

Jest to także akcesorium, które znacząco poprawia wytrzymałość telefonu. Jestem kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem. Zachęcamy także do sprawdzenia sklepu „Pancernik”, który poświęcony jest w całości etuii na telefon. Znajdziesz tam naprawdę wiele ciekawych produktów!

Sprawdź etuii z klapka dotykową

Sprawdź sklep „Pancernik” z etuii

Miś z własnym nadrukiem

Ostatnią Propozycją jest miś pluszowy z customizowanym nadrukiem. Na jego brzuszek może znaleźć to co Ci się żywnie podoba. Ogranicza cię tylko twoja kreatywne.

Tumblr Girl z pewnością będzie ucieszona podarunkiem, który stworzony został specjalnie z myślą o niej. Dodatkowo, gadżet taki będzie prezentować się świetnie w każdym pokoju!

Sprawdź misia z własnym nadrukiem

To już wszystkie propozycje na prezent dla Tumblr Girl. Mamy nadzieję że nasz poradnik był dla Ciebie pomocny! Dziękujemy za poswięcenie nam swojego czasu i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści