cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla triathlonisty? Trafione podarunki!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla triathlonisty wybrać, to nasz poradnik bedzie dla Ciebie wartościowy!

Przygotowaliśmy szereg ciekawych ofert, które sprawdzą się w przypadku opisywanej dziś osoby. Różnią się one zastosowaniem oraz ceną dlatego też niezależnie od okazji będziesz w stanie dobrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla Triathlonisty – Pistolet do masażu ciała

Naszą pierwszą propozycja na prezent dla triathlonisty jest pistolet do masażu ciała. Regeneracja jest kluczowa w każdym rodzaju sportu. Odpowiedni masaż znakomicie rozluźni każdy mięsień co przełoży się na lepsze wyniki sportowe i samopoczucie.

Polecany przez nas gadżet posiada aż 30 trybów pracy masażu oraz 6 różnych końcówek. Całość zapakowana jest do eleganckiego futerału. Sprzęt znakomity dla amatorów jak i profesjonalistów!

Sprawdź prezent dla triathlonisty – pistolet do masażu ciała

Masażer do karku podgrzewający

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest masażer podgrzewający do karku. Jest to tańsza opcja, które ma na celu zrelaksowanie danej osoby. Akcesorium tego można użyć na dowolnej czescy ciała. Opcja podgrzewania sprawi że masaż bedzie jeszcze efektywniejszy.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź masażer do karku podgrzewający

Elegancki prezent dla triathlonisty – kryształowa statuetka 3d z dowolnym nadrukiem

Jeżeli szukasz bardziej eleganckiego i oficjalnego prezentu (np na zakończenie wyścigu), to kryształowa statuetka 3d spisze się idealnie! Ta znajdująca się na grafice powyżej to tylko przykład. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś dowolnie dostosował napis znajdujący się akcesorium (jak i wybrał inną grafikę).

Całość wyglądać bedzie szczególnie dobrze w odpowiednim oświetleniu!

Sprawdź elegancki prezent dla triathlonisty – kryształowa statuetka 3d z dowolnym nadrukiem

Książka dla triathlonisty

Naszymi kolejną propozycją na prezent dla triathlonisty są książki, które będą w stanie poprawić wyniki biegowe danej osoby. Pierwsza z nich opowiada o zaletach oraz technikach jogi dla biegaczy. Druga natomiast skupia się na sferze psychicznej. Obydwie pozycje mogą poprawić wyniki danej osoby jak i pozwolą na czerpanie większej satysfakcji z samego procesu.

Zachęcamy do wejścia na podstrony ofertowe i sprawdzenia szczegółów!

Sprawdź książkę „Joga dla biegaczy”

Sprawdź książkę „Mindfulness w bieganiu”

Saszetk/nerka z miejscem na bidon

Niezwykle praktycznym akcesorium dla triathlonisty jest saszetka nerka ze specjalnym miejscem na bidon. Może być ona wykorzystana podczas treningów jak i samych wyścigów. Stworzona została z myślą o sportowcach dlatego też zadbano o to aby odpowiednio przepuszczała powietrze jak i była solidnie wykonana.

Gadżet, który sprawdzi się podczas wyczynów sportowych jak i prostych spacerów i wycieczek!

Sprawdź saszetę/nerke z miejscem na bidon

Bidon dla triathlonisty

Bidon ten wykonany został w ultralekki sposób. Jego kształt przystosowany jest do bycia wykorzystywanym podczas wyścigów. Testowany był miedzy innymi przez trzykrotnego mistrza świata wycieńczającego biegi „Iron-Man”.

Stworzono go z materiału, który zachowa naturalny smak wody. Aby poznać więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową!

Sprawdź bidon dla triathlonisty

Masaż dla sportowca

Nasza kolejną propozycją na prezent dla triathlonisty jest specjalny masaż sportowy. Jest to nietypowy pdoarunek, który z pewnością zaskoczy dana osobę. Wpłynie on pozytywnie na wyniki sportowe danej osoby. Poniżej znajduje si e link do podstrony z różnymi ofertami tego typu. Zdecydowanie zachęcamy do jej sprawdzenia!

Sprawdź masaże dla sportowców (i nie tylko!)

Aktywny weekend – różne oferty

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest voucher aktywny weekend. Pod tym hasłem kryje się naprawdę wiele aktywności takich jak kursy survivalowe, ekstremalne off-roady jeepami, kursy wspinaczki skalnej i nie tylko! Jeżeli dana osoba kocha adrenalinę to na poniższej podstronie z pewnością znajdziesz odpowiedni dla niej prezent!

Sprawdź aktywny weekend – różne oferty

Latarka dla spotowców – praktyczny prezent dla trathlionisty

Jeżeli szukasz czego na praktyczny prezent dla triathlonisty, to specjalna latarka dla sportowców sprawdzi sie idealnie! Zwiększa ona bezpieczeństwo danej osoby, jak i sprawia że wieczorny trening stanie się o wiele przyjemniejszy.

Gadżet wykonany jest w solidny sposób, dlatego też z pewnością służyć będzie danej osobie przez długi czas. Aby poznać więcej szczegółów technicznych zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową!

Sprawdź latarkę dla sportowców – praktyczny prezent dla triathlonisty

Bezprzewodowa skakanka z licznikiem i różnymi statystykami

Skakanka to znakomite akcesorium dla każdego kto chce poprawić swoja wydolność, koordynację oraz umięśnienie łydek. Są to dosyć istotne kwestie podczas biegania triathlonu, dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogło bezprzewodowej skakanki z licznikiem.

Te innowacyjne akcesorium jest o wiele wygodniejsze w użyciu od klasycznej skakanki. Jej ogromną zaletą jest możliwość śledzenia naszych statystyk, co dodatkowo motywuje do progresu. zachęcamy do zobaczenia szczegółów na podstronie produktowej!

Sprawdź bezprzewodową skakankę z licznikiem i różnymi statystykami

Robot odkurzająco-mopujacy

Konieczność sprzątania domu pod długim i wyczerpującym treningu, może nie być zbytni pociągająca. Dlatego też w naszym poradniku postanowiliśmy umieścić robota odkurzająco-mopujacego. Jest to nieco droższa propozycja, która sprawdzi się na większe okazję, lub jeśli składasz się na prezent w kilka osób.

Możesz być przekonany że dana osoba będzie niezwykle wdzięczna za setki godzin, które zaoszczędzi dzięki Tobie na sprzątaniu!

Sprawdź robota odkurzająco mapującego

Brelok z biegaczem

Jeżeli szukasz drobnego upominku dla triathlonisty, to brelok biegacza spisze się znakomicie. Ten drobny gadżet z pewnością upiększy pęk kluczy danej osoby. Zwisnąć też może w aucie. Prosta a niezwykle trafiona i przyjemna dla oka propozycja!

Sprawdź brelok dla biegacza

Pas do biegania

Kolejną niezwykle praktyczną propozycją na prezent dla triathlonisty jest specjalny pas do biegania. Oprócz wodoodpornej kieszonki na telefon (lub cokolwiek innego), wyposażony on jest w pas świetlny LED. Zwiększa to znacząco bezpieczeństwo danej osoby.

Podarunek, który pokaże nasza troskę oraz uprzyjemni treningi twojego bliskiego!

Sprawdź pas do biegania

Zdrapka 100 dni fitnesu

Jeżeli dany triathlonista lubi wyzwania, to zdrapka 100 dni fitnessu będzie idealnym podarunkiem! Dzięki takiemu akcesorium, dana osoba bedzie w stanie znacząco poprawić swoje osiągi sportowe. Akcesorium te stać się moze znakomitą drobną odskocznią od klasycznej rutyny treningowej.

Zdrapywanie oraz wypełnianie kolejnych dni z pewnością bedzie niezwykle satysfakcjonujące i ciekawe. Nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień!

Oferta, która zachwycie zapalonego sportowca!

Sprawdź zdrapkę 100 dni fitnessu

Przenośny blender smoothie

Każdy z nas wie (a w szczególności triathlonista) jak ważnym jest nasza dieta. Długie treningi potrafią wypłukać z nas wiele minerałom i witamina. Dobrze jest zafundować sobie wtedy bombę witaminową w postaci np owocowego shake. Dlatego tez na naszej liście umieściliby przenosny blender.

Ilość przepisów, które zrealizować możemy przy pomocy tego sprzętu jest naprawdę długa. Jest to opcja zdecydowanie warta uwagi!

Sprawdź przenośny blender smoothie

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla triathlonisty. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert i sklepów. życzymy udanych zakupów!

Spis Treści