cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla taksówkarza? [Propozycje na każdą okazje]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla taksówkarza wybrać, to nasz poradnik będzie dla ciebie przydatny.

Poniżej znajdziesz konkretne propozycje na podarunki, które sprawdzą się przypadku urodzin, świąt awansu, jak i innych ważnych okazji. Są one różnorodne pod względem symboliki, zastosowania oraz ceny, dlatego mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego.

Co my również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

oryginalny Prezent dla taksówkarza – trafione obrazy

Na pierwszy ogień idą niezwykle oryginalne prezenty, w postaci obrazów dla taksówkarza. Każdy z nich wykonany jest w nieco innym stylu (szczególnie drugi). Pierwszy oraz trzeci są wykonane w „malunkowym” stylu. Opcja pomiędzy przypomina bardziej fotografie.

Sama zadecyduj, która z nich przypadnie do gustu danej osobie najbardziej!

Sprawdź obraz nr 1

Sprawdź obraz nr 2

Sprawdź obraz nr 3

Podgrzewany pojemnik na lunch – praktyczny prezent dla kierowcy taksówki

Jeżeli szukasz czegoś na praktyczny prezent dla taksówkarza, to podgrzewany pojemnik na lunch wpisze się te wymagania wręcz idealnie.

Możliwość zjedzenia ciepłego posiłku, będzie niezwykle przyjemna (szczególnie podczas miesięcy jesienno-zimowych). Będzie to świetna alternatywa do zmrożonej od zimna kanapki.

Całość jest niezwykle solidnie wykonana. Z pewnością służyć będzie danej osobie przez długi okres czasu!

Sprawdź podgrzewany pojemnik na lunch

Zegar samochodowy z dowolnym grawerem

Ciekawym pomysłem na personalizowany prezent dla kierowcy taksówki, jest zegar samochód z dowolnym grawerem. Nanieść na niego możesz dowolny napis, co umożliwia dostosowanie go pod daną osobę oraz okazję.

Takie akcesorium dekoracyjne z pewnością stanie w widocznym miejscu!

Sprawdź zegar samochodowy z dowolnym grawerem

Spinki do mankietów z autami

Kolejnym akcesorium nawiązującym do tematyki motoryzacji, są specjalne spinki do mankietów z autami. Jeżeli dana osoba jest szczególnie dumna ze swojego zawodu, to z pewnością skorzysta z niej podczas różnego rodzaju uroczystości, takich jak ślub, komunia itp.

Drobny element garderoby, a moze znacząco upiększyć kreacje danego wieczoru.

Sprawdź spinki do mankietów z autami

Organizer do samochodu

Jeżeli szukasz przydatnego akcesorium, które może być wykorzystywana na co dzień, to organizuje organizery do samochodu sprawdzą się znakomicie! Pozwolą one na zachowanie schludności i porządku w aucie.

Schować tam można portfel, telefon, książkę, wszystko co się tylko zapragnie! Całość wykonana jest solidnie oraz elegancko, dlatego wpasuje się do praktycznie każdej maszyny!

Sprawdź organizer do samochodu

Prezent „Za kierownicą”

Jeżeli dany kierowca kocha motoryzację, to z pewnością ucieszy się z prezentu za kierownicą. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz przejażdżki luksusowymi autami, wyścigi po specjalnych torach, czy też off roady monster truckami. Jeżeli interesuje Cię podarunek tego typu, to poniżej z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

Sprawdź prezent „Za kierownicą”

Kubek dla taksówkarza

Nieco bardziej klasyczną i sprawdzoną propozycją będzie dedykowany kubek dla taksówkarza. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci trzy różne propozycje. Każda z nich ma nieco inny design. Naszym faworytem jest naczynie nr 1, jednak i pozostałe z pewnością znajdą swoich fanów!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Poduszka dla taksówkarza – 3 propozycje

Kolejnymi dedykowanymi akcesoriami są specjalne poduszki dla taksówkarza. Tak samo jak w poprzednim przypadku. posiadają dosyć zabawne nadruki. które z pewnością wywołują uśmiech na twarzy danego mężczyzny.

Idealne żeby uciąć sobie drzemkę po wyczerpującym dniu pracy!

Sprawdź poduszkę dla taksówkarza nr 1

Sprawdź poduszkę dla taksówkarza nr 2

Sprawdź poduszkę dla taksówkarza nr 3

Papierośnica ze skóry

Jeżeli dana osoba pali, to z pewnością ucieszy się ze elegancki papierośnicy ze skóry. Sięganie po papierosa do takiego akcesorium, sprawi że dana osoba poczuje się niczym prawdziwy arystokrata.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej opcji oraz innych prezentów stworzonych z myślą o mężczyznach , w znakomitym sklepie „forhim”!

Sprawdź papierośnice ze skóry

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana) – elegancki prezent dla taksówkarza

Naszą ostatnią propozycję na ekskluzywny prezent dla taksówkarza jest kryształowa statuetka 3d. Jego ogromną zaletą jest możliwość dowolnej personalizacji. Tyczy się to zarówno obrazku, jak i samego napisu. Zachęcamy do sprawdzenia świetnego sklepu kryształy 3D!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla taksówkarza. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści