cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla szachisty? [Ekskluzywne szachy i nie tylko]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla szachisty wybrać.

Przygotowaliśmy najciekawsze naszym zdaniem propozycje, które sprawdzą się niezależnie od budżetu preferencji oraz okazji. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszym poradniku.

W naszym artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • pomysł na prezent dla szachisty na urodziny,
  • eleganckie i drewniane szachy na prezent,
  • prezent dla młodego szachisty na święta, pod choinkę,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalne i ekskluzywne szachy na prezent – 3 propozycje

W tym miejscu chcielibyśmy polecieć Ci specjalne szachy na prezent. Powyżej znajdują się zdjęcia modeli bizantyjskich, zamkowych drewnianych oraz magnetycznych. Różnią się stylem oraz wykonaniem, jednak wszystkie są niezwykle estetyczne i solidne.

Zachęcamy do wybrania najlepszych twoim zdaniem!

Sprawdź szachy bizantyjskiej

Sprawdź szachy zamkowe drewniane

Sprawdź szachy magnetyczne

Breloczek szachy (z personalizacją lub nie) – oryginalny prezent dla szachisty

Jeżeli szukasz czegoś na elegancki prezent dla szachisty, to powyższe breloczki powinny Cię zainteresować. Pierwsza opcja, czyli szachowy król, jest personalizowany dlatego dostosować go możesz pod daną osobę.

Dwie pozostałe opcje są już całkowicie gotowe, kosztują jednak przez to nieco mniej.

Sprawdź personalizowany brelok król szachowy

Sprawdź brelok król szachowy

Sprawdź brelok królowa szachowa

Kubki król i królowa szachowa (zestaw)

Kubek to dosyć sprawdzony i klasyczny wybór prezentowy. Dlatego też powodów chcielibyśmy przedstawić Ci specjalny zestaw dwóch kubków dla króla i królowej szachowej. Opcja niezwykle przydatna oraz oryginalna!

Sprawdź kubki król i królowa szachowa (zestaw)

Greckie personalizowane szachy – pomysł na prezent dla szachisty

Jeżeli szukasz podarunku, który dostosować możesz pod daną osobę, to personalizowane greckie szachy powinny Cię zainteresować. Wykonane są w niezwykle eleganckim stylu, ciekawie nawiązując do historii. Jednak prawdziwym skarbem tej opcji, jest możliwość naniesienia dowolnego napisu na spód szachownicy!

Sprawdź greckie personalizowane szachy

Szachy pamięciowe taeda – prezent dla młodego szachisty

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla młodego szachisty, to szachy pamięciowe taeda są znakomitym wyborem. Będzie to ciekawe urozmaicenie do klasycznego trenowania opisywanej gdzieś rozgrywki.

Gadżet ten pozwoli na rozwinięcie umiejętności skupienia, pamięci oraz stateczności. Czyli wszystkiego co przyda się podczas normalnych rozgrywek!

Sprawdź szachy pamięciowe taeda

Szklanki do whisky – kiwające się lub kostki do gry

Jeżeli dany jest szachista lubi przeprowadzać swoje rozgrywki w ciekawym klimacie, to powyższe kiwające się szklanki do whisky powinny Cię zainteresować!

Chcielibyśmy polecić Ci model kiwających się oraz tych przypominających kostki do gry. Możesz być przekonany, że picie z tak ekskluzywnych naczyń, dostarczy masę satysfakcji!

Sprawdź kiwające się szklanki do whisky

Sprawdź szklanki do whisky kostki do gry

Karafka globus, twisted lub beczka

Ciekawymi alternatywami do poprzednich propozycji i znakomitym pomysłem na elegancki prezent dla szachisty, są specjalne karafki do whisky.

Chcielibyśmy przedstawić Ci model globus, twisted oraz beczka. Różnią się swoim wykonaniem, jednak każda z nich wygląda znakomicie. Naszym faworytem jest karafka globus, ponieważ zsiada w swoim wnętrzu starannie wykonaną szklaną żaglówkę.

Sprawdź karafkę globus

Sprawdź karafkę twisted

Sprawdź karafkę beczka

Sprawdź podgrzewacz do kubków – praktyczny prezent dla fana szachów

Kolejnym gadżetem, który przyda się podczas rozgrywek, jest specjalnym podgrzewacz do kubków. Wszyscy wiemy jak dłużyć potrafią się niektóre pojedynki.

Dodatkowo, w dużym skupieniu zapomnieć można o tym aby popijać swoją kawę lub herbatę. Dzięki temu sprzętowi temperatura napojów będzie idealna przez dowolny czas! Niezwykle praktyczna propozycja!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

Koszulka dla szachisty

Ponownie chcielibyśmy Cię zachęcić do nieco bardziej klasycznego wyboru podarunkowego. Mowa tu o specjalnych dedykowanych koszulkach dla szachisty. Ich nadruki są estetyczne oraz niezwykle pomysłowe.

W sam raz do chodzenia po domu, w mieście lub podczas różnego rodzaju turniejów!

sprawdź koszulkę dla szachisty nr 1

sprawdź koszulkę dla szachisty nr 2

sprawdź koszulkę dla szachisty nr 3

Lampa 3w1 lub zachód słońca

Kolejnymi akcesoriami z serii stwórz znakomity klimat do rozgrywek, są specjalne lampki. Pierwsza z nich zawiera w sobie funkcję głośnika, chłodziarki oraz oświetlenia.

Druga natomiast przypomina zachód słońca. Sam zadecyduj, która z opcji okaże się bardziej przydatna i trafiona!

Sprawdź lampę 3w1 (lampa, głośnik i chłodziarka)

Sprawdź lampę zachód słońca

Imprezowe szachy – śmieszny prezent dla szachisty

Jeżeli dana osoba lubi raz na jakiś czas poimprezować, to szachy kieliszki stanowić będą znakomity wybór! Rozgrywka tego typu może być może dostarczyć masę frajdy. Strach jednak pomyśleć jak wartościowe będą ostatnie ruchy podczas danego pojedynku ;)!

Sprawdź imprezowe szachy

Notes z dowolnym nadrukiem – 2 propozycje

Jeżeli dany szachista podchodzi do swojego hobby niezwykle poważnie, to z pewnością nieraz zapisuje schematy różnego rodzaju rozgrywek. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić personalizowane notesy.

Dostosować je możesz pod daną osobę, co otwiera naprawdę wiele możliwości na stworzenie udanego upominku. Opcje zdecydowanie warte rozważenia!

Sprawdź personalizowany notes nr 1

Sprawdź personalizowany notes nr 2

Kryształowa statuetka 3D (z dowolnym grawerem)

Jeżeli szukasz czegoś na oryginalny prezent dla szachisty, który sprawdzi się na przykład w formie gratulacji z okazji wygranego turnieju, to kryształowa statuetka 3D sprawdzi się znakomicie.

Nanieść na nią możesz dowolny grawer, co oznacza że dostosować możesz gotowe modele, jak i stworzyć własny od zera. Sam efekty 3d jest naprawdę ciekawy i z pewnością zachwyci daną osobę!

Sprawdź kryształową statuetkę 3D (z dowolnym grawerem)

Degustacje jedzenia i alkoholi

Podarunkiem nietypowym i zaskakującym, będzie voucher na degustację jedzenia lub alkoholi.

Wszystkie prowadzone są w bardzo ciekawych otoczkach. Jeżeli chcesz zafundować komuś mile spędzony wieczór, to powinieneś rozważyć wejście na poniższą podstronę kategorii.

Sprawdź degustacje jedzenia i alkoholi

Szachy dla 3 graczy – fajny prezent dla szachisty

Jeżeli dany szachista lubi próbować nowych rzeczy, to takie szachy dla trzech graczy, będą znakomitą opcją. Jest to niezwykle fascynująca forma rozgrywki, która wymusi na danej osobie myślenie nieszablonowe, co wpłynąć może pozytywnie na poprawę swoich wyników na klasycznej szachownicy.

Sprawdź szachy dla 3 graczy

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla szachisty. Mam nadzieję, że dzięki nam udało Ci się dobrać coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy danych zakupów!

Spis Treści