cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla studenta weterynarii – sprawdź co przygotowaliśmy!

Jeżeli szukasz czegoś ciekawego na prezent dla studenta weterynarii, to nasz artykuł przypadnie Ci do gustu.

Przemierzyliśmy kawał internetu aby przedstawić Ci esencję w postać najciekawszych propozycji. Produkty staraliśmy się dobrać tak aby pasowały do stylu życia studenta, oraz danego kierunku. Dlatego też na liście znajdziesz kilak propozycji symbolicznych jak i wspierających produktywność (która jest niezwykle ważna na studiach)

Zachęcamy także do sprawdzenia naszego innego artykułu:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka dla studenta weterynarii

Naszą pierwszą propozycją jest koszulka bezpośrednio nawiązująca do tematyki weterynarii. Wykonana jest w bardzo eleganckim i minimalistycznym stylu. Każdy przyszły weterynarz z pewnością doceni taki podarunek. Produkt ten posiada wiele dostępnych rozmiarów, dlatego z pewnością będziesz w stanie go dopasować.

Jeżeli szukasz czegoś pasującego do tematyki studiów to jest to idealna propozycja.

Sprawdź koszulkę dla studenta weterynarii

Figurka dla studenta wterynarii

Kolejnym dosyć symbolicznym prezentem jest figurka przedstawiająca misia weterynarza. Wygląda ona niezwykle uroczo oraz ciekawie. Od razu przyciąga wzrok. Produkt ten pochodzi z kolekcji „Niegrzeczne misie”. Wykonane są one z dużą dbałością o szczegóły.

Figurka ta będzie świetnie wyglądać na biurku w domu lub pracy. Pomalowana ona jest nieszkodliwymi farbami wysokiej jakości. Zdecydowanie polecamy ten podarunek.

Sprawdź figurkę dla studenta weterynarii

Ekspres do kawy De’Longhi Dolce Gusto

Studia związane z medycyną zawsze wymagają dużej produktywności i przyswajania masy wiedzy. Do tego dochodzą inne aktywności takiej jak sport, spotkania ze znajomymi czasem i praca zawodowa. Wszystko to sprawia że student cały czas musi być pełny sił. Aby wytrzymać ten intensywny tryb życia niezwykle pomocna jest filiżanka mocnej i smacznej kawy.

Dlatego też na naszej liście nie mogło zabraknąć ekspresu do kawy w kapsułkach. Jest on na tyle mały że wejdzie nawet do najmniejszej studenckich kuchni. Sam wybór kapsułek pozwoli na kosztowanie różnych smaków przez długi czas. Duża zaletą tej oferty jest także 2 letnia gwarancja. Niezwykle praktyczny prezent, który zadowoli studenta weterynarii na długie lata.

Sprawdź Ekspres do kawy De’Longhi Dolce Gusto

Sprawdź kawę w kapsułkach

Karafka z korkiem 1,1L

Karafka z korkiem 1,1L Wine Connoisseur

Życie studenckie nieodłącznie wiąże się z imprezami. Dlatego też kolejną propozycją jest niezwykle elegancka karafka do wina. Sprawdzi się idealnie w przypadku spotkań ze znajomymi jak i spokojnych jesiennych wieczorów przy winie. Świetna przeźroczystość pozwala na dokładne dostrzeżenie barwy trunku. Dodatkowo szkło jest bardzo wytrzymałe pod względem uszkodzeń mechanicznych.

Doskonałym pomysłem jest dokupienie do tego podarunku butelkę dobrego wina. Będzie to niezwykle gustowny prezent.

Sprawdź karafkę z korkiem 1,1L

Degustacje wina i nie tylko

Czasami najlepszym prezentem jest ciekawe przeżycie. Dlatego też chcieliśmy przedstawić Ci ofertę różnych degustacji. W polecanym przez nas sklepie znajdziesz degustacje winna, whisky i nie tylko! Może być to niezwykle relaksująca wycieczka, która pozwoli oderwać się na chwile od codzienności. Możemy zaproponować studentowi weterynarii wspólną wycieczkę, lub dać mu możliwość zaproszenia kogokolwiek.

Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia sklepu, jest tam naprawdę sporo ciekawych ofert.

Sprawdź degustacje wina i nie tylko

To już koniec naszych propozycji na prezent dla studenta weterynarii. Mamy nadzieję ze poradnik był dla ciebie wartościowy. Zachęcamy do sprawdzenia każdej z propozycji i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści