cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla studenta informatyki – najciekawsze propozycje!

Jeżeli szukasz czegoś ciekawego i przydatnego na prezent dla studenta informatyki, to nie opuszczaj naszego artykułu. Przygotowaliśmy dla ciebie najbardziej trafne produkty, które z pewnością zadowolą studenta tego kierunku. Jedne są dosyć tanie, inne droższe. Jesteśmy przekonani że będziesz w stanie wybrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy też do sprawdzenia naszych innych powiązanych tematycznie artykułów. Znajdziesz tam jeszcze więcej (kilkadziesiąt) propozycji.

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka dla studenta informatyki

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla studenta informatyki jest bardzo kreatywna koszulka. Nawiązuje ona do języka HTML (używanego do tworzenia stron internetowych). Sekcje <head> oraz <body> to jedne ze znaczników w kodzie HTML. Każdy student tego kierunku będzie wiedział o co chodzi.

Jest to solidnie wykonany produkt z kreatywnym i zabawnym nadrukiem. Jeżeli szukasz czegoś sprawdzonego i dopasowanego do kierunku studiów, to jest to świetna pozycja z listy. Dodatkowo, koszulka to coś co przyda się zawsze.

Sprawdź koszulkę dla studenta informatyki

Poduszka „Dyskietka”

Poduszka sprawdza się idealnie podczas różnego rodzaju podróży jak i wieczornego leniuchowania na kanapie. W przypadku studenta informatyki, może być wykorzystywana podczas długich posiedzeń przy komputerze (podkłada się ją za plecy co ma pozytywny wpływ na zdrowie). Dodatkowo jest to ciekawy element dekoracyjny.

W tym przypadku, nadruk ma przypominać uśmiechnięta dyskietkę. Jest to ciekawe nawiązanie do tematu technologii. Prosta, trafiona, ładna i bardzo trafiona propozycja na prezent dla studenta. Zachęcamy do dania jej szansy!

Sprawdź poduszka „Dyskietka”

WIATRAK ALOGY NA BIURKO USB

Niezwykle praktycznym produktem jest mały przenośny wiatrak na USB. Oprócz zastosowania podczas wyjazdów i wycieczek, będzie on zbawienny w mieszkaniach jak i niektórych biurach bez klimatyzacji. Posiada on wbudowaną baterię, która starczy nawet na 90 min działania. Możemy w dowolny sposób dostosować kąt nachylenia i kierunek wiatraka, ponieważ obraca się on o 360 stopni.

Jego cena jest niska, a przydatność ogromna. Student informatyki, który w ciepły dzień będzie musieć spędzić wiele godzin przy biurku, z pewnością doceni taki podarunek.

Sprawdź wiatrak alogy na biurko USB

Ekspres do kawy De’Longhi Dolce Gusto „GENIO S PLUS EDG 315.B“

Co pomaga studentom w przetrwaniu sesji lub ciężkich momentów w dodatkowej pracy? Kawa kawa kawa i jeszcze raz kawa! Dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogło tego zgrabnego, eleganckiego i wydajnego ekspresu do kawy na kapsułki. Zmieści sie on do każdej nawet najmniejszej kuchni.

Taki podarunek dostarczy radości przez naprawdę długie lata. Co istotne, posiada on 2 letnią gwarancję. Zachęcamy też do sprawdzenia różnych smaków kapsułek do kawy. Naprawdę jest w czym wybierać!

Sprawdź ekspres do kawy De’Longhi Dolce Gusto „GENIO S PLUS EDG 315.B“

Kursy Programowani (i nie tylko) od Coders Lab

Ponad 14 różnych kursów z zakresu różnych dziedzin informatyki. Dzięki nim, student będzie w stanie z przytupem wejść na rynek pracy. Ceny wydają sie dosyć spore? Rzeczywiście nie są to tanie kursy. Biorąc jednak pod uwagę to że nabyte tam umiejętności pozwolą na zarabianie nawet kilkunastu złotych miesięcznie, cena nie wydaje się już tak duża. Jest to inwestycja w najlepsze aktywo jakie istnieje, czyli wiedzę.

Jest to idealny prezent dla studenta informatyki. Musimy jednak wcześniej z nim uzgodnić jak dziedzina go interesuje. Nie jest to zakup koszulki, tylko dosyć spora inwestycja, która powinna zostać przemyślana. Jeżeli jednak otworzy ona ścieżkę kariery czasem na dziesiątki lat, trudno sobie wyobrazić bardziej trafiony podarunek. Zdecydowanie więc go polecamy!

Sprawdź kursy od Coderslab

To już wszystkie propozycje na prezent dla studenta informatyki na dziś. Zachęcamy do ponownego sprawdzenia listy oraz życzymy udanych zakupów!

Spis Treści