cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla studenta framacji? znajdź idealny podarunek!

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla studenta farmacji, to nasz artykuł przypadnie Ci do gustu.

Przejrzeliśmy wiele produktów, aby przygotować dla Ciebie listę najciekawszych propozycji. Różnią się one ceną i zastosowaniem. Mamy nadzieję że któryś z podarunków uznasz za odpowiedni.

Zapraszamy także do naszych innych wpisów:

Zapraszamy do sprawdzenia listy!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kubek Aptekarza * Kawa* Recepta*

Naszą pierwszą symboliczną i praktyczną propozycją na prezent dla studenta farmacji jest kubek aptekarza. Znajduje się na nim recepta na kawę. Jest to bardzo humorystyczny podarunek, który z pewnością spodoba się każdemu przyszłemu aptekarzowi. Oprócz ciekawego nadruku posiada on dosyć nietypowy kształt.

Zapakowany jest w bardzo ładne opakowanie (sprawdź je na stronie). Picie z takiego naczynia z pewnością dostarczy wiele satysfakcji. Jest to podarunek w przystępnej cenie, dlatego większość z nas będzie w stanie sobie na niego pozwolić.

Sprawdź Kubek Aptekarza * Kawa* Recepta*

Kufel do piwa „Educated Drug Dealer”

Kolejną humorystyczną propozycją jest ciekawy kufel do piwa. Jak wiadomo życie studenckie nieodłącznie wiąże się z imprezami, dlatego też podarunek ten możemy uznać za praktyczny. Śmieszny nadruk oznacza „Wyedukowany diler narkotyków”, co w ciekawy sposób nawiązuje do leków.

Jesteśmy przekonani ze każdy student ucieszy się z kufla do piwa, w szczególności takiego, który jest do niego dopasowany.

Sprawdź fufel do piwa „Educated Drug Dealer”

Zestaw degustacyjny kawy

Studia bardzo często wymagają intensywnej nauki. W momentach takich czasami trzeba „zacisnąć pasa” aby działać na najwyższych obrotach. Mało jest rzeczy tak pobudzających jak dobra kawa. Dlatego też naszą kolejną propozycja na prezent dla studenta farmacji jest zestaw kaw degustacyjnych. Oprócz zwiększonej produktywności, będzie to niesamowite doznanie smakowe.

4 rodzaje kawy pochodzą z Indii, Papui Nowej Gwinei, Etiopii i Nikaragui. Smak egzotyki na wyciągniecie ręki! Zachęcamy także do sprawdzenia różnych ekspresów do kawy (szczególnie polecajmy te małe na kapsułki, w sam raz do małego zakwaterowania studenta).

Sprawdź zestaw degustacyjny kawy

Karafka z uchem 1L Wine Connoisseur

Propozycja ta nada się szczególnie jako prezent dla studentki farmacji (jednak nie tylko!). Karafka to niezwykle eleganckie naczynie, które dodaje do posiedzeń przy winie niezastąpionego klimatu. Dodatkowo jest to znakomity element dekoracyjny, który wyglądać będzie świetnie w kuchni lub w salonie.

Szkło jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a jego wysoka przeźroczystość pozwala na dokładne dostrzeżenie koloru zawartości naczynia. Niezwykle elegancka propozycja. Zachęcamy też do sprawdzenia karafek do whisky.

Sprawdź karafkę z uchem 1L Wine Connoisseur

Vouchery na masaże

Dosyć nietypowym podarunkiem jest voucher na masaż. Studia to często łączenia nauki, pracy, życia towarzyskiego, sportu, pasji i wielu innych aktywności. Ta ciągła intensywność może być naprawdę wyczerpująca. Dlatego też wizyta u masażysty oprócz bycia ciekawym przeżyciem może być niezwykle regennerująca.

W polecanym przez nas sklepie znajdziesz wiele różnych rodzajów masaży. Warto dobrać coś odpowiedniego w zależności od budżetu oraz lokalizacji studenta. Zdecydowanie polecamy ten zakup!

Sprawdź Vouchery na masaże

To już wszystkie propozycje na prezent dla studenta farmacji. Mamy nadzieję, że któraś z nich stanie się przyszłym podarunkiem. życzymy udanych zakupów!

Spis Treści