cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

JAki Prezent dla studenta ekonomii – wybierz coś idealnego!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci na jaki prezent dla studenta ekonomii warto się zdecydować. Starliśmy się podejść do tego zagadnienia od kilku perspektyw, dlatego też nasze propozycje są dosyć zróżnicowane. Jeżeli żaden z produktów Cię nie przekona, to i tak będzie to świetne źródło inspiracji dla dalszych poszukiwań.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszego bardziej rozbudowanego oraz ogólnego artykułu:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kubek dla studenta ekonomii

Personalizowany Kubek Najlepszego EKONOMISTY

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla studenta ekonomii jest personalizowany kubek nawiązujący bezpośrednio do tematu ekonomii. Kubek to coś co przyda się zawsze. Jeżeli znajduje się na nim nasze imię i kierunek studiów, to będziemy mieć poczucie że przedmiot ten stworzony jest z myślą o nas. Da to niezwykłą przyjemność z picia z niego herbaty lub kawy.

Jeżeli szukasz dobrego dodatku do głównego prezentu, lub czegoś na mały podarunek, to propozycja ta sprawdzi się świetnie!

Sprawdź kubek dla studenta ekonomii

Koszulka dla studneta ekonomii

Koszulka to drugi sprawdzony i przydatny rodzaj prezentu. W tym przypadku nawiązuje ona bezpośrednio do tematu ekonomii. Nada się ona do chodzenia zarówno na co dzień jak i np w przypadku różnych imprez. Wykonana jest w 100% z wysokogatunkowej bawełny. Dostępna jest w wielu rozmiarach.

Jeżeli szukasz czegoś prostego, ze średniej pułki cenowej, to propozycja ta spisze się znakomicie.

Sprawdź koszulkę dla studenta ekonomii

Ekspres do kawy De’Longhi Dolce Gusto

Studia to często łączenie nauki, pracy, sportu, życia towarzyskiego i wielu innych rzeczy. Wymaga to nieustanego funkcjonowania na wysokich obrotach. Szczególnie intensywny jest czas przed sesją. W takich chwilach największym sojusznikiem człowiek jest filiżanka dobrej czarnej kawy. Dlatego też naszą kolejną propozycją jest ekspres do kawy na kapsułki, który zmieści się do nawet najmniejszego studenckiego zakwaterowania.

Dzięki takiemu prezentowi student ekonomii w każdej chwili bezie w stanie przygotować smaczną kawę. Jesteśmy przekonani że podarunek taki będzie intensywnie używani, i osoba go używająca z pewnością go doceni. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych paramentów technicznych oraz dostępnych smaków kaw.

Sprawdź ekspres do kawy De’Longhi Dolce Gusto

Sprawdź kawy w kapsułkach

Globus dozownik do alkoholu

O tym że życie studenckie nieodłącznie wiąże się z imprezami nikomu nie trzeba mówić. Wielu studentów, organizuje posiadówki u siebie w domu. Dlatego też naszą kolejną propozycją jest pomysłowy dystrybutor do alkoholu w kształcie globusa. Jest to niezwykle przydatny i praktyczny przedmiot, który jest także znakomitym elementem dekoracyjnym (nie tylko podczas imprez).

Znajomym z pewnością spodoba sie taki produkt. Jeżeli szukasz czegoś na „luźny prezent” to warto zdecydować się na tą pozycję z listy.

Sprawdź globus dozownik do alkoholu

Lot helikopterem

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla studenta ekonomii jest voucher na lot helikopterem. Czasami najciekawszym podarunkiem są niezapomniane wspomnienia. Lot helikopterem to coś co z pewnością zostanie na długo w pamięci. Taka dawka emocji pozwoli na oderwanie się od codzienności. Jest to także coś czego raczej nie kupimy sobie sami, jednak jeśli dostaniemy taki prezent, to z pewnością dostarczy on masę radości.

W polecanym przez nas sklepie znajdziesz także wiele innych ciekawych atrakcji. Helikopter jest jednak w tym przypadku naszym faworytem.

Sprawdź lot helikopterem

To już wszystkie propozycje na prezent dla studenta ekonomii na dziś. Zachęcamy do sprawdzenia polecanych przez nas produktów. Życzymy udanych zakupów!

Spis Treści