cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla studenta budownictwa? Najciekawsze propozycje!

Jeżeli szukasz czegoś odpowiedniego na prezent dla studenta budownictwa to nasz poradnik będzie dla ciebie przydatny.

Przygotowaliśmy propozycje produktów (i nie tylko!), które wpasują sie w styl życia studenta oraz kierunek budownictwa. Znajdziesz zarówno bardzo tanie jak i droższe podarunki. Mamy nadzieję że nasza lista będzie dla ciebie przydatna.

Zachęcamy także dos sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak prezent dla studenta oraz prezent dla budowlańca.

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka dla studenta budownictwa

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla studenta budownictwa jest koszulka ze śmiesznym nadrukiem. Nawiązuje ona w bezpośredni sposób do tematu budowy. Sprawdzi się szczególnie dobrze podczas różnego rodzaju imprez, których na studiach jest pod dostatkiem. Produkt ten posiada także 2 letnia gwarancję. Wyprodukowany został w Polsce z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o środowisko naturalne.

Jeżeli w swoim podarunku chcesz nawiązać do tematyki budowlanej ( w sposób humorystyczny) to propozycja ta sprawdzi się świetnie. Zachęcamy także do sprawdzenia innych koszulek o tej tematyce.

Sprawdź koszulkę dla studenta budownictwa

Sprawdź inne koszulki dla studenta budownictwa

Kubek dla studenta budownictwa (i więcej)

Kolejnym budowlanym prezentem jest niezwykle pomysłowy i estetyczny kubek. Picie kawy lub herbaty z takiego kubka będzie niezwykle satysfakcjonujące. Będzie on także świetnie wyglądać w salonie lub kuchni jako element wystroju. Po otrzymaniu takiego podarunku student poczuje że produkt jest naprawdę dobrany do niego.

Kubek to stary i sprawdzony sposób na prezent. Zdecydowanie zachęcamy do jego zakupu (jak osoby podarunek, lub dodatek do następnych 2 propozycji).

Sprawdź kubek dla studenta budownictwa

Ekspres do kawy na kapsułki Nespresso

Studia budowlane z pewnością nie należą do najłatwiejszych. Ilość wiedzy do przyswojenia potrafi być czasem przytłaczająca. Do tego studenci starają się najczęściej dbać o takie dziedziny jak życie towarzyskie, miłosne, dodatkowe prace, hobby, sport i wiele więcej! Aby utrzymać wysoką produktywność trzeba zadbać o odpowiedni poziom energii. W kryzysowych sytuacjach pomaga w tym filiżanka mocnej i pysznej kawy.

Ekspres do kawy na kapsułki pozwoli na przygotowanie tego napoju w dowolnym momencie. Sprzęt ten zmieści się w nawet najmniejszym studenckim zakwaterowaniu. Jeżeli szukasz czegoś na większa okazje to jest to idealny podarunek.

Sprawdź ekspres do kawy na kapsułki Nespresso

Sprawdź kapsułki do kawy

Zestaw upominkowy herbat

Kawa zapewnia duży zastrzyk energii. Czasami jednak należy nieco zwolnić i zapewnić sobie chwile relaksu. Czymś co może nam to zapewnić jest filiżanka aromatycznej pysznej herbaty. Dlatego też nasza kolejną propozycją jest upominkowy zestaw herbat. Dzięki niemu przygotować można 40 kubków herbaty w wielu smakach. Samo opakowanie wygląda znakomicie, i sprawdzi się jako element dekoracyjny.

Student z pewnością doceni twój podarunek, kiedy w zimny jesienny wieczór będzie mógł się odstresować przy filiżance takiego napoju. Zachęcamy do przeczytania jakie dokładnie herbaty znajdują się w zestawie!

Sprawdź zestaw upominkowy herbat

Karafka do whisky 1L

Studia nie bez powodu kojarzą sie wielu osobą z imprezami. Jest to nieodłączny element tego okresu życia. Wielu studentów organizuje domówki u siebie w mieszkaniu, domu itp. Aby jeszcze lepiej i elegancko przyjąć gości, warto posiadać specjalna karafkę do whisky. Wygląda ona znakomicie i stanowić będzie istotny element wystroju.

Nalewanie dobrej whisky z takiego naczynia zbuduje niezastępowalny klimat. Jeżeli poszukujesz prezentu, który będzie legancki to nei znajdziesz niczego lepszego.

Sprawdź karafkę do whisky 1L

Szybka jazda sportowym samochodem (i nie tylko!)

Naszą ostatnia propozycją jest przeżycie, które będzie przeżyciem dla większości mężczyzn. Mowa tu o szybkiej jeździe w sportowym aucie. Może być to zrealizowanie marzenia, za które student budownictwa z pewnością będzie nam wdzięczny. W ofercie znajdziesz wiele różnych aut, w różnych lokalizacjach. Ponadto polecanym przez nas sklepie znajdziesz także wiele innych niesamowitych aktywności. Sam zobacz o czym mówimy!

Sprawdź szybka jazda sportowym samochodem (i nie tylko!)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu „jaki prezent dla studenta budownictwa” wybrać. Mamy nadzieję że polecane przez nas propozycje uznałeś za wartościowe. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych produktów i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści