cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla strzelca? [Sportowego, fana broni i więcej]!

W dzisiejszym artykule doradzimy ci jaki prezent dla strzelca wybrać.

Przygotowaliśmy propozycję dla amatorów, jak i zawodowców. Różnią się one zastosowaniem, symboliką oraz ceną, tak abyś niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu był w stanie dobrać coś odpowiedniego!

Zachęcam również do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Karabinek wiatrówka – pomysł na prezent dla strzelca

Naszą pierwszą propozycją na pomysł na prezent dla strzelca, jest karabinek wiatrówka. Co ważne, nie trzeba na niego pozwolenia.

Prezentuje się niezwykle estetycznie i wykonany został w solidny sposób. Więcej szczegółów na jego temat przeczytasz na podstronie ofertowej znakomitego sklepu broń.pl, który wielokrotnie pojawi się na dzisiejszej liście!

Sprawdź karabinek wiatrówkę

Pistolet na gumowe kule – praktyczny prezent dla strzelca sportowego

Ciekawą drobniejszą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest pistolet na gumowe kule. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu zakup ze względu na bezpieczeństwo. Jest to również znakomite akcesorium aby postrzelać sobie do tarczy.

Opcja zdecydowanie warta rozważenia, która przepadnie do gustu w szczególności adeptom strzelectwa.

Sprawdź pistolet na gumowe kule

Łuk – 2 modele

Jeżeli dana osoba lubi próbować nowych rzeczy, to znakomitą propozycją na oryginalny prezent dla strzelca będzie łuk.

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci dwa różne modele. Różnią się parametrami oraz designem. Sam zadecyduj, który z nich przypadnie do gustu danej osobie najbardziej!

Sprawdź łuk nr 1

Sprawdź łuk nr 2

Figurka strzelca – 2 propozycje

Nadszedł czas na bardziej symboliczne propozycje. W tym miejscu chcielibyśmy polecić dwie różne figurki strzelca. W ciekawy sposób nawiązywać będą do zawodu lub pasji danej osoby. Jesteśmy przekonani, że stanowić będą znakomity element dekoracyjny.

Sprawdź figurkę strzelca nr 1

Sprawdź figurkę strzelca nr 2

Kubek rewolwerowca

Kubek rewolwerowca jest akcesorium, które z pewnością wywołała efekt WOW na twarzy danego strzelca. Wykonany w staranny i oryginalny sposób, z pewnością stanie w widocznym miejscu.

Jesteśmy przekonani, że picie ulubionego napoju z takiego naczynia, dostarczy masy satysfakcji.

Sprawdź kubek rewolwerowca

Dedykowane kubki dla strzelca – 4 propozycje

Jeżeli lubisz niezwykle trafione podarunki, to dedykowany kubek dla strzelca powinien cCę zainteresować. Dwie z czterech propozycji są personalizowane i przeznaczone dla strzelców zawodowych.

Dwa pozostałe nawiązują do znaku zodiaku. Jest to dosyć interesujące podejście do dzisiejszego tematu!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Sprawdź kubek nr 4

Voucher na strzelnice lub paintball

Nadszedł czas na podarunki z kategorii przeżycia. Na pierwszy ogień idą różnego rodzaju vouchery na strzelnicę oraz paintball laserowy lub zwykły.

Dla fana strzelania będzie to niesamowity prezent. Możliwość przetestowania nowych broni lub zagrania w rozgrywkę typu paintball, z pewnością dostarczy masę satysfakcji i adrenaliny.

Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych ofert.

Sprawdź vouchery na strzelnice lub paintball

Vouchery na sporty ekstremalne

Kolejnymi propozycjami na naszej liście są vouchery na różnego rodzaju sporty ekstremalnych. Skoki ze spadochronu, nurkowanie, obozy survivalowe, to tylko jedne z wielu dostępnych opcji.

Zachęcam również do sprawdzenia różnego rodzaju off-roadów monster truckami. W sam raz dla mężczyzn, którzy cenią sobie motoryzację!

Sprawdź vouchery na sporty ekstremalne

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Jeżeli szukasz eleganckiego prezentu dla strzelca sportowego, np w ramach gratulacji z okazji wygranych zawodów, to kryształowa statuetka 3D jest produktem, który zdecydowanie powinien Cię zainteresować.

Umieścić na niej można dowolny grawer lub zdecydować się na gotowy model, który możesz jednak lekko zmodyfikować. Zachęcamy do sprawdzenia tego bestselleru na naszym blogu!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

Hamak XL z moskitierą do lasu

Jeżeli pasja do strzelectwa danej osoby łączy się z elementami survivalowymi, to hamak XXL moskitierą powinien Cię zainteresować. Tego typu biwakowanie, będzie niezwykle oryginalne i wygodne. W

Zwiększy również bezpieczeństwo ponieważ odgrodzi daną osobę od dzikich zwierząt oraz wszelkiego rodzaju naziemnego robactwa. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź hamak XL z moskitierą do lasu

Latarka ręczna wysokiej jakości

Dosyć uniwersalnym podarunkiem, który przypasuje do gustu miłośnikom biwakowania i survivalu, jest latarka ręczna wysokiej jakości.

Pochodzi ona ze sklepu broń.pl, dlatego przystosowana jest do ciężkich warunków. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie produktowej.

Sprawdź latarka ręczna wysokiej jakości

Stojak ze słomianą matą do strzelania

Naszą ostatnią propozycją na praktyczny prezent dla strzelca jest stojak ze słomianą matą. Umieścić na niej można dowolną tarczę, do której następnie będzie się strzelać. Jesteśmy przekonani, że tego typu akcesorium zostanie wykorzystane!

Sprawdź stojak ze słomianą matą do strzelania

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla strzelca. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści