cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla strażaka – emeryta, na urodziny, na święta it!

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla strażaka to dotarłeś w odpowiednie miejsce.

Przemierzyliśmy internet aby znaleźć podarunki, które spodobają się strażakowi. Znajdziesz tu zarówno drobne i tanie produkty, jak i prezenty na większe okazje. Wszystko po to abyś nie miał problemu z dobraniem czegoś odpowiedniego.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • Prezent dla strażaka emeryta,
  • prezent dla strażaka na urodziny,
  • prezent dla strażaka na święta
  • prezent dla chłopaka strażaka,
  • prezent dla emeryta strażaka,
  • i więcej!

zachęcamy także do sprawdzeni naszych innych wpisów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kubek dla strażaka

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla strażaka jest dedykowany kubek. Ma on na sobie specjalny napis, który oddaje charakterystykę tej pracy. Na pewno nasz odbiorca doceni ten nadruk. Każdy napój pity z takiego naczynia będzie smakował jeszcze lepiej naszemu strażakowi.

Mimo tego jak dobrym wyborem może być proponowany kubek nie jest on wcale drogi. Jest to bardzo przystępna propozycja, która sprawdzi się zarówno jako drobny podarek jak i dodatek do jednej z kolejnych propozycji.

Sprawdź kubek

Koszulka dla strażaka

Kolejnym pomysłem z dedykowanym napisem, który sprawdzi się jako prezent dla chłopaka strażaka jest koszulka. Ma ona napis, który świetnie odda zaangażowanie każdego strażaka. Zawód ten wymaga niesamowitego powołania a ten t-shirt bardzo dobrze to obrazuje. Nasz odbiorca na pewno zgodzi się z nadrukiem, który ma ten podarek.

Cena tego prezentu jest nieco wyższa od poprzedniego. Dalej jest jednak dosyć przystępna. Z tego powodu uważamy, że jest to bardzo ciekawy wybór.

Sprawdź koszulkę dla strażaka

Koszulka dla strażaka

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji na prezent dla strażaka jest ta koszulka. Ma ona również dedykowany napis, lecz jest on nieco inny. Jest on skierowany bardziej ogólnie do wszystkich zawodów, które zajmują się ratowaniem życia. Nie oznacza to, że nie spodoba się ona naszemu odbiorcy. Obie propozycje są bardzo ciekawe i podczas wyboru warto przemyśleć, która będzie bardziej odpowiadała naszemu strażakowi.

Cena obu koszulek jest identyczna. Z tego powodu warto przemyśleć, którą wybrać, bo koszt tutaj nie gra roli.

Sprawdź koszulkę

Koszula

Świetnym wyborem na prezent dla strażaka na święta jest koszula. Jest to dosyć klasyczny prezent dla mężczyzny, ale może on być bardzo trafny. Proponowany przez nas produkt jest w bordowym kolorze co poniekąd pasuje do pracy jaką wykonuje. Jest to dosyć klasyczna propozycja, która jednak może ucieszyć naszego odbiorcę.

Mimo świetnego stylu wykonania nie jest to najdroższa koszula. Jak na to jak została wykonana jej cena jest naprawdę przystępna. Jest to na pewno propozycja warta przemyślenia.

Sprawdź koszulę

Naszyjnik

Ciekawą propozycją na prezent dla strażaka na urodziny jest naszyjnik. Nie jest to jednak zwykły naszyjnik, gdyż ma on na sobie hoplicki hełm, który jest symbolem męstwa. Tą właśnie cechą musi cechować się każdy strażak. Z tego właśnie powodu uważamy ten rodzaj biżuterii za idealny podarek dla naszego odbiorcy.

Mimo ilości szczegółów i świetnego stylu wykonania jest to naprawdę tani naszyjnik. Sprawdzi się on świetnie jako dodatek do innego produktu z naszej listy lub jako symboliczny i drobny podarek.

Sprawdź naszyjnik

Figurka motoru

Jeśli myślisz nad tym co podarować na prezent dla strażaka emeryta to bardzo ciekawym wyborem może być figurka motoru. Jest to bardzo ładnie wykonana dekoracja, która spodoba się każdemu fanowi motoryzacji czy motorów. Jeśli nasz odbiorca interesuje się takimi rzeczami to na pewno doceni ten podarek.

Ze względu na wcześniej wspomniany świetny styl wykonania jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy jednak, że często warto trochę więcej zapłacić, aby uszczęśliwić naszego odbiorcę.

Sprawdź figurkę motoru

Obraz

Kolejnym pomysłem na prezent dla emeryta strażaka jest obraz. Jest to może dosyć nietypowa propozycja, ale może okazać się bardzo trafna. Nasz odbiorca będzie mógł powiesić płótno w miejscu, w którym będzie mógł regularnie na niego zerkać. Na pewno znajdzie on to miejsce bardzo szybko.

Ze względu na świetny wygląd jest to dosyć droga propozycja. Uważamy jednak, że jest warta swojej ceny. Jeśli nasz odbiorca lubi sztukę to na pewno doceni taki prezent.

Sprawdź obraz

Drewniana figurka

Drewniana figurka wilka z lampami led to na pewno nietypowy pomysł na prezent dla strażaka. Może jednak okazać się on naprawdę świetny. Nasz odbiorca będzie mógł postawić sobie ją w ulubionym miejscu w swoim mieszkaniu. Ponadto wieczorami będzie miał nietypowy rodzaj oświetlenia, który będzie dawał niepowtarzalny efekt przypominający ogień co w oczywisty sposób nawiązuje do zawodu strażaka.

Mimo świetnego wyglądu wcale nie jest to bardzo droga dekoracja. Jej cena jest naprawdę rozsądna, dzięki czemu jest to naprawdę uniwersalna propozycja, która powinna ucieszyć każdego strażaka.

Sprawdź drewnianą figurkę

Patera

Świetnym naczyniem, a zarazem dekoracją, która sprawdzi się na prezent na urodziny dla strażaka jest patera w kształcie liścia. Została ona wykonana z mosiądzu, dzięki czemu będzie ona bardzo trwała. Nasz odbiorca będzie mógł zarówno trzymać na niej owoce czy torty jak i korzystać z niej jako niepowtarzalnej dekoracji na stół w jadalni.

Na pewno nasz odbiorca doceni tak świetnie wykonany podarek. Mimo wcześniej wspomnianego stylu nie jest to tak droga propozycja jak na przykład figurka motoru. Z tego powodu jest to warta przemyślenia alternatywa.

Sprawdź paterę

Skrzynka na piwo

Ciekawą propozycją na prezent dla strażaka może być skrzynka na piwo z grawerem. Grawer świetnie pasuje do stylistyki całej skrzyni dzięki czemu jest ona jeszcze ładniejsza. Większośc mężczyzn lubi piwo z tego powodu jest to prawdopodobnie świetny wybór na podarek dla strażaka.

Mimo świetnego stylu nie jest to droga propozycja. Jej cena jest naprawdę przystępna. Z tego powodu może to być bardzo uniwersalny prezent dla każdego strażaka.

Sprawdź skrzynkę na piwo

Szklanki do whisky

Niezwykle eleganckim prezentem dla strażaka mogą być kryształowe szklanki do whisky. Jest to trunek, który ma bardzo charakterystyczny smak, ale który jest niezwykle popularny wśród mężczyzn. Picie tego alkoholu jest jeszcze przyjemniejsze jeśli pijemy go z tego typu naczyń.

Proponowany przez nas zestaw posiada sześć szklanek. Z tego powodu jego cena jest dosyć wysoka, ale gdy przeliczymy ile kosztuje jedno naczynie to prezentuje się to znacznie lepiej. Jest to na pewno warty przemyślenia podarek.

Sprawdź szklanki do whisky

Kamienie do whisky

Świetnym dodatkiem do whisky czy szklanek do tego trunku są kamienie, które służą do chłodzenia naszego trunku. Jest to podarek, który spodoba się każdemu smakoszowi whisky, czyli potencjalnie również strażakowi, gdyż wielu mężczyzn gustuje w tym trunku. Schłodzone whisky po ciężkim dniu pracy będzie smakowało naszemu odbiorcy naprawdę wybitnie.

Mimo bardzo przydatnej funkcji jaką może pełnić ten podarek nie jest on wcale bardzo drogi. Jego cena pozwala nam na ewentualne dodanie go do innej propozycji z naszej listy.

Sprawdź kamienie do whisky

Zestaw do whisky

Jeśli jesteś przekonany, że strażak, którego chcesz obdarować jest fanem whisky to zestaw, który przedstawiamy sprawdzi się idealnie. Mamy w nim świetnie wyglądającą karafkę oraz równie dobrze prezentujące się szklanki. Nasz odbiorca na pewno będzie jeszcze chętniej pił swój ulubiony trunek z pomocą tego kompletu.

Przez ilość elementów jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy jednak, że może to być świetny materiał na prezent dla strażaka na urodziny. Na pewno doceni on taki podarek.

Sprawdź zestaw do whisky

Smartwatch Xiaomi

Ze względu na charakterystykę pracy wielu strażaków musi być ciągle aktywnych fizycznie. Dla takich osób bardzo przydatny może okazać się smartwatch, który będzie śledził liczbę kroków, tętno czy spalone kalorie. Z tego powodu naszą kolejną propozycją jest smartwatch Xiaomi. Posiada on wcześniej wymienione funkcje przez co sprawdzi się wręcz idealnie.

Mimo wielu funkcji i naprawdę ciekawego stylu nie jest to bardzo drogi gadżet. Uważamy jego cenę za bardzo rozsądną szczególnie gdy porównamy go do innych produktów tego typu dostępnych na rynku.

Sprawdź smartwatch Xiaomi

To już wszystkie propozycje na prezent dla strażaka. Mamy nadzieje że znalazłeś wśród nich coś odpowiedniego. Dziękujemy za przeczytanie artykułu i życzymy udanych zakupów lub dalszych poszukiwań!

Spis Treści