cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla Spedytora? Pomożemy Ci w tym!

Dzisiaj dostarczymy Ci odpowiedzi na pytanie jaki prezent dla spedytora wybrać.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe i różne propozycje, z których niezależnie od okazji będziesz w stanie coś dobrać. Nasz artykuł może się także stać źródłem inspiracji w dalszych poszukiwaniach. Mamy nadzieję że uznasz ten poradnik za wartościowy.

Zachęcamy także dos sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka dla spedytora

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla spedytora jest dedykowana mu koszulka. Ma ona specjalny nadruk, który świetnie obrazuje charakterystykę pracy takiej osoby. Ma ona dużo związanego z transportem. Do tego jest to osoba często odpowiedzialna, której można zaufać.

Cena tego t-shirta jest naprawdę atrakcyjna. Mimo, że nie ma ona wiele zdobień to są one wykonane w naprawdę dobrym stylu oraz wysokiej jakości. Na pewno będzie to ciekawy wybór na prezent dla spedytora.

Sprawdź koszulkę dla spedytora

Prezent dla spedytora – Mapa podróży

Bardzo wielu spedytorów bardzo lubi podróżować. Z tego powodu świetnym wyborem dla naszego odbiorcy będzie mapa podróży. Jest to ozdoba na ścianę o wymiarach sześćdziesiąt na osiemdziesiąt pięć centymetrów, która świetnie ozdobi ścianę naszego odbiorcy. Będzie mógł on z satysfakcją zaznaczać kolejne państwa, które odwiedzi podczas swoich wakacyjnych przygód.

Ze względu na świetne wykonanie oraz dosyć duży rozmiar jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Jest ona jednak zdecydowanie warta polecenia. Na pewno nasz odbiorca doceni taki podarek.

Sprawdź mapę podróży

Barek globus

Propozycją na prezent dla spedytora, która na pewno wywoła efekt wow na naszym odbiorcy jest barek w kształcie globusa. Jest to bardzo elegancka propozycja, która na pewno zapadnie w pamięci naszego odbiorcy. Jeśli lubi on dobry alkohol oraz podróże to bez wątpienia spodoba mu się taka ozdoba do jego mieszkania.

Ze względu na wcześniej wspomniany niesamowity wygląd jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Jeśli jednak chcesz kupić coś niepowtarzalnego to jest to na pewno propozycja warta przemyślenia.

Sprawdź barek globus

Torba na laptopa

Prezentem, który może przydać się każdemu spedytorowi na co dzień jest torba na laptopa. Praca ta charakteryzuje się tym, że trzeba mieć pod ręką ewentualne dane o transportach również poza godzinami pracy. Z tego powodu nasz odbiorca może chcieć nosić ze sobą laptopa. Do tego zdecydowanie przyda mu się wygodna torba.

Mimo, że jest to naprawdę sporej wielkości produkt, wykonany przez znaną firmę Asus nie jest to wcale bardzo droga propozycja. Jej cena jest naprawdę przystępna. Z tego powodu może sprawdzić się naprawdę dobrze.

Sprawdź torbę na laptopa

Smartwatch

Świetną propozycją dla aktywnego fizycznie spedytora jest smartwatch firmy Xiaomi. Jest to wysokiej jakości zegarek, który ma naprawdę wiele funkcji takich jak mierzenie ciśnienia, liczenie kroków czy pokazywanie pogody. Są to naprawdę przydatne informacje dla kogoś aktywnego fizycznie.

Mimo, że jest to niezwykle rozbudowane urządzenie to jest ono jedną z lepszych cenowo propozycji na rynku. Uważamy ten produkt za naprawdę godny polecenia.

Sprawdź smartwatch

Powerbank

Kolejnym bardzo przydatnym urządzeniem na co dzień jest powerbank. Jest to urządzenie dzięki, któremu nasz odbiorca będzie mógł ładować różne urządzenia bez dostępu do gniazdka. Może to okazać się bardzo przydatne zarówno poza pracą jak i w niej. Nasz odbiorca będzie zawsze dostępny dla swoich współpracowników co jest bardzo ważne w spedycji.

Mimo tego, że jest to naprawdę pojemny power bank, który ma wiele wejść to nie jest on wcale jedną z droższych opcji na rynku. Jego cena zdecydowanie nie jest wygórowana.

Sprawdź powerbank

Warsztaty kulinarne

Ze względu na spore obciążenie podczas pracy nasz spedytor na pewno z chęcią skorzysta z prezentu jakim mogą być warsztaty kulinarne. Będzie mógł on nauczyć się nowych przepisów, a do tego na pewno rozluźni się on po całym tygodniu ciężkiej pracy.

Ze względu na wysoką jakość proponowanych przez nas warsztatów są one jedną z droższych propozycji na tej liście. Na pewno taki prezent zapadnie naszemu odbiorcy na naprawdę długo, a nabyte umiejętności zostaną na zawsze.

Sprawdź warsztaty kulinarne

Lot szybowcem

Jeśli nasz odbiorca preferuje duże emocje i adrenalinę podczas wypoczynku to na pewno bardzo spodoba mu się lot szybowcem. Będzie to świetny prezent dla aktywnego spedytora. Będzie mógł on przeżyć niepowtarzalny lot w równie niepowtarzalnej maszynie jaką jest szybowiec.

Propozycja ta jest dosyć zbliżona ceną do poprzedniej. Z tego powodu proponujemy skupić się na tym co spodoba się bardziej naszemu spedytorowi, a nie na koszcie jaki poniesiemy. Na pewno nasz odbiorca doceni dobrze dobrany podarek.

Sprawdź lot szybowcem

Mamy nadzieję że dzięki naszemu poradnikowi wybrałeś odpowiedni prezent dla spedytora. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych produktów i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści