cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla spawacza? Najciekawsze propozycje!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla spawacza wybrać, to nasz artykuł będzie dla Ciebie wartościowy!

Przygotowaliśmy najciekawsze propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Różnią się one symbolik, zastosowaniem jak i ceną dlatego z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Neonowy air hockey – prezent dla spawacza

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla spawacza jest neonowy air hockey. Jest to to gadżet, który będzie w stanie dostarczyć danej osobie masę zabawy przez wiele godzin. Oprócz samej przyjemności z rozgrywki spawacz będzie w stanie ćwiczyć swoją szybkość reakcji. Świetny sposób na spedzeni czasu z rodziną lub bliskimi.

Aby poznać więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na podstronę produktową!

Sprawdź neonowy air hockey – prezent dla spawacza

Koszulka dla spawacza – 2 propozycje

Dosyć klasyczną propozycją na podarunek jest koszulka dla spawacza. Dodatkowa odzież to coś co przyda się zawsze. Twój bliski lub znajomy z pewnością ucieszy się z t-shirtu dobranego pod niego. Powyżej przedstawiamy Ci 2 konkretne propozycje. Sam zadecyduj, która z nich sprawdzi się lepiej (naszym faworytem jest druga opcja)!

Sprawdź koszulkę „Bóg stworzył spawacza”

Sprawdź koszulkę „Ewolucja spawacza”

Kubek dla spawacza – 2 propozycje

Ciekawą alternatywą lub dodatkiem do poprzedniej propozycji, jest kubek dla spawacza. Powyższe propozycje wyglądają znakomicie. Wykonano je z dbałością o szczegóły. Obydwa mają dosyć humorystyczny charakter.

Takie akcesorium postawione na burku, stanowić będzie świetny element dekoracyjny! Gorąco zachęcamy do sprawdzenia tej opcji.

Sprawdź kubek dla spawacza „Stawka godzinowa”

Sprawdź kubek dla spawacza „Król spawania”

Figurka spawacza

Jeżeli lubisz prezenty oryginalne, symboliczne i trafione, to figurka spawacza z pewnością Ci się spodoba. Powyższy model wykonany został w ciekawy metalurgiczny sposób. Upominek ten można jeszcze bardziej spersonalizować poprzez poproszenie producenta o wykonanie dodatkowego laserowego graweru.

Całość wykonywana jest ręcznie. Możesz być przekonany, że dana osoba z chęcią zerkać bezie na tak estetyczny podarunek!

Sprawdź figurkę spawacza

Gadżet dla spawacza – kamera inspekcyjna USB

Spawacze zazwyczaj są urodzonymi złotymi rączkami. Dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogło kamery inspekcyjnej na USB. Jest to gadżet dla spawacza, który znacząco ułatwi i uprzyjemni niedzielne majsterkowanie. Sprzęt ten podłącza sie do telefonu, co umożliwia oglądanie na żywo nawet najbardziej niedostępnych zakamarków.

Niezwykle oryginalny i praktyczny podarunek!

Sprawdź gadżet dla spawacza – kamera inspekcyjna USB

Figurka spawacza playmobile

Dosyć żartobliwym prezentem jest figurka spawacza playmobile. Akcesoria jak i sama postać wykonane są niezwykle dokładnie. Każdy mężczyzna ma w sobie trochę dziecka, dlatego tak ciekawy upominek, z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofeertowej!

Sprawdź figurkę spawacza playmobile

Zestaw do whisky karafka globus ze statkiem

Prezenty związane z alkoholem to dosyć częste wybory na podarunek. Nasza propozycja charakteryzuje sie niezwykłą elegancją. Jest ze zestaw karafka globus do whisky. W karafce znajduje się model statku. Całość zawiera wiele estetycznych i przydatnych akcesoriów.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź zestaw do whisky karafka globus ze statkiem

formy na kule lodowe do napojów

Ciekawą tańszą alternatywą dla poprzedniej propozycji, są formy na kule lodowe do whisky. Przydadzą się one także w przypadku innych napojów. Prosty a oryginalny i niezwykle przydatny podarunek.

Sprawdź prezent dla spawacza – formy na kule lodowe do napojów

Zestaw Prezentowy 4 Herbaty + Zaparzacz – prezent dla spawacza

Każdy z nas lubi zrelaksować się przy filiżance aromatycznej herbaty. Dlatego też w naszym poradniku umieściliśmy ciekawy zestaw herbaciany. Znajduje sie w nim aż 4 rodzaje tego napoju oraz elegancki metalowy zaparzacz. Całość jest niezwykle kolorowa. Przyjemnie się na nią patrzy, a jeszcze lepiej pije!

Zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową aby zobaczyć więcej szczegółów i fotografii tej oferty!

Sprawdź zestaw Prezentowy 4 Herbaty + zaparzacz – prezent dla spawacza

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla spawacza. Mamy nadzieję, ze któraś z nich przypadła Ci do gusty. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści