cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla skrzypka? [Sprawdź nasze propozycje!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla skrzypka wybrać, to nasz poradnik będzie dla Ciebie przydatny!

Przygotowaliśmy listę wielu ciekawych propozycji, które sprawdzą sie niezależnie od okazji. Pochodzą one z różnych półek cenowych oraz różnych sklepów. Niektóre z nich to świetne miejsca do szukania udanych podarunków!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla skrzypka – złota personalizowana pozytywka

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla skrzypka jest złota pozytywka ze skrzypcami. Na górze podstawy wygrawerować możemy dowolny napis. Całość posiada elementy z austriackimi kryształkami.

Melodyjka wychodząca z takiego ładnego akcesorium z pewnością bedzie niezwykle przyjemna do słuchania!

Sprawdź prezent dla skrzypka – złota personalizowana pozytywka

Szklana statuetka z ulubioną piosenką

Naszą kolejną propozycją na gadżet dla skrzypka jest szklana statuetka z ulubioną piosenką. Danie komuś tak spersonalizowanego podarunku, z pewnością zostanie docenione. Akcesorium te zostanie szczególnie dobrze wyglądać w odpowiednim oświetleniu.

Całość wykonano z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Upominek ten będzie szczególnie udany jeżeli wybierzemy piosenkę, która ma u danej osoby bardzo sentymentalny wydźwięk. Koniecznie sprawdź szczegóły na podstronie ofertowej!

Sprawdź szklana statuetka z ulubioną piosenką

Obrazy ze skrzypcami

Jeżeli chcesz podarować komuś coś estetycznego, na co przyjemnie się patrzy to obrazy ze skrzypcami jako motyw główny, sprawdzi się znakomicie! Chcielibyśmy polecić ci aż 3 propozycje. Sam zadecyduj, która najlepiej przypasuje danej osobie.

Możesz być pewien że prawdziwy fan grania na skrzypcach ucieszy sie z tak trafionego prezentu!

Sprawdź obraz ze skrzypcami nr 1

Sprawdź obraz ze skrzypcami nr 2

Sprawdź obraz ze skrzypcami nr 3

Kubek dla skrzypka

Kubek to znakomita opcja na drobny upominek, lub na dodatek do głównego prezentu. Możemy w ten sposób w bezpośredni i pomysłowy sposób nawiązać do hobby danej osoby (poprzez trafiony nadruk). Samo naczynie tego typu to coś co przyda sie zawsze.

Picie porannej kawy lub herbaty z takiego podarunku, z pewnością przyniesie wiele satysfakcji!

Sprawdź kubek „Ewolucja skrzypka”

Sprawdź kubek „Życie skrzypka”

Książka dla skrzypka – 2 propozycje

Dobra książka potrafi wciągnąć na długie godziny. Dlatego tez na naszej liście umieściliśmy 2 propozycje.

Pierwsza z nich to poradnik, który z pewność poprawi umiejętności danej osoby. Zapalony skrzypek z pewnością ucieszy sie z takiej możliwości rozwoju!

Druga z nich to powieść fabularna, w której regularnie przewija się motyw skrzypiec. Zachęcamy do zobaczenia opisów obydwóch lektur.

Sprawdź książkę „Ćwiczenia pomocnicze dla lewej ręki na skrzypce”

Sprawdź książkę „Magiczne skrzypce”

Prezent dla skrzypka – Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Niezwykle oryginalnym pomysłem na prezent dla skrzypka jest voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii. Każda osoba zajmująca się muzyką, jest szczególnie uwrażliwiona nasz sztukę. Pójście na ciekawy spektakl na żywo, z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem!

W ofercie polecanego sklepu znajdziesz wiele ciekawych ofert w różnych lokalizacjach. Gorąco zachęcamy do ich przejrzenia!

Sprawdź prezent dla skrzypka – wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Warsztaty śpiewu lub gry na instrumentach

Jeżeli osoba, której chcesz podarować prezent lubi próbować nowych rzeczy to lekcje śpiewu lub gry na instrumentach z pewnością przypadną jej do gustu. Będzie to świetna okazja do poszerzenia swoich muzycznych horyzontów.

Szczególnie ciekawie wyglądają kursy na DJ-skie, które bedą całkowitą odskocznią od klasycznego grania na skrzypcach.

Sprawdź warsztaty śpiewu lub gry na instrumentach

Głośnik z projektorem oceanu lub kosmosu

Każdy skrzypek z pewności lubi oddać się swojej ulubionej muzyce. Dlatego też w naszym poradniku zabraknąć nie mogło głośników z projektorami. Jeden z nich imituje, drugi natomiast kosmos.

Atmosfera stworzona przez te gadżety, bezie niepowtarzalny! Akcesoria w sam raz na imprezę lub samotne klimatyczne posiedzenia!

Sprawdź głośnik z projektorem oceanu

Sprawdź głośnik z projektorem kosmosu

Koszulka dla skrzypka – 2 propozycje

Dedykowany T-shirt to dosyć klasyczna i popularna propozycja na prezent. Odpowiednia koszulka dla skrzypka nada się idealnie do chodzenia po mieście lub też po domu.

Zachęcamy do sprawdzenia tych 2 opcji!

Sprawdź koszulkę „Najlepszy skrzypek na świecie”

Sprawdź koszulkę „Ewolucja skrzypka”

Elegancka figurka skrzypka

Naszą ostatnią propozycja jest niezwykle elegancka figurka przedstawiająca skrzypka. Jej minimalistyczne wykonanie powoduje że pasować ona będzie do każdego wystroju.

Całość celowo została postarzana. Znakomita opcja na upominek!

Sprawdź elegancką figurka skrzypka

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla skrzypka. Mamy nadzieję, że któraś z propozycji przypadła Ci do gustu. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści