cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla skatera? [Ciekawe upominki na różne okazje]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla skatera wybrać.

Staraliśmy się dobrać trafione i nieoczywiste propozycje, które przydadzą się każdemu fanowi opisywanego dziś sportu. Pochodzą one z kilku sklepów oraz mają różne ceny i zastosowanie. Mamy więc nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla skatera – aparat drukujący zdjęcia

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla skatera, jest specjalny aparat drukujący zdjęcia. Możliwość wykonania fotografii i wydrukowania jej po kilku sekundach, z pewnością nie raz zostanie wykorzystana!

Wspomnienie utrwalane w ten sposób zostaną z daną osobą na naprawdę długo!

Sprawdź aparat drukujący zdjęcia

Kamerka Gopro – praktyczny prezent dla skatera

Możliwość nagrywania swoich wyczynów na deskorolce z pewnością nie raz dostarczy masę satysfakcji Z tego też powodu chcielibyśmy polecić Ci sportową kamerkę GoPro. Jest ona niezwykle wytrzymała oraz solidnie wykonana.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź kamerkę gopro

Figurka żaba skater

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent dla skatera, to figurka żaba na desce powinna Cię. Wykonana jest w estetyczny i nietypowy sposób. Idealna aby postawić ją na biurku lub w innym widocznym miejscu!

Sprawdź figurkę żaba skater

Kubek dla skatera – 3 propozycje

Nieco bardziej klasyczną opcją podarunkową, będzie dedykowany kubek dla skatera. Chcielibyśmy polecić Ci trzy różne modele.

Sam zadecyduj, który z nich przypadnie do gustu danej osobie najbardziej!

Sprawdź kubek dla skatera nr 1

Sprawdź kubek dla skatera nr 2

Sprawdź kubek dla skatera nr 3

Mini lodówka

Wyobraź sobie jak przyjemnym może być napicie się idealnie schłodzonego ulubionego napoju, po długim i gorącym dniu spędzonym na desce.

Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogą specjalnej mini lodówki. Ten nietypowy i przydatny gadżet stanąć może na stałe w pokoju danej osoby. Idealny do postawienia na biurku czy też innym miejscu.

Sprawdź mini lodówkę

Przenośny blender

Jeżdżenie na desce wiąże się ze spędzaniem długich godzin poza domem. Z tego też powodu naszą propozycją na praktyczny prezent dla skatera, jest przenośny blender.

Przy jego pomocy w dowolnym miejscu przygotować można shake białkowy, smoothie z owoców i wiele więcej. Idealne podczas różnego rodzaju wyjść, wyjazdów, jak i do używania w domu!

Sprawdź przenośny blender

Prezenty „W powietrzu”

Nadszedł czas na podarunki z kategorii przeżycia. Na pierwszy ogień idą różnego rodzaju prezenty w powietrzu. Na poniższej podstronie znajdziesz loty widokowe różnymi maszynami, jak i sporty ekstremalne (skoki na bungee, ze spadochronu, tunele areodynamiczne itp).

Sam zadecyduj która z opcji spisze się najlepiej!

Sprawdź prezenty „W powietrzu”

Prezenty „Na wodzie”

Kolejną ciekawą aktywnością są różnego rodzaju atrakcje na wodzie. Windsurfing, wodne jetpacki, czy też rejsy w ładnej otoczce, to tylko jedne z wielu dostępnych ofert.

Zachęcamy również do sprawdzenia nurkowania. Zanurzenie się pod wodą z butlą i zapomnienie otaczającym świecie może być naprawdę niesamowitym doświadczeniem!

Sprawdź prezenty „Na wodzie”

Prezenty „Na śniegu”

Idealną propozycją na prezent dla skatera na święta, będą różnego rodzaju atrakcje na śniegu. Na poniższej podstronie ofertowej znajdziesz wiele voucherów w różnych lokalizacjach.

Jeżeli dana osoba interesuje się tego typu sportami, to jest to znakomite miejsce do szukania udanego podarunku.

Sprawdź prezenty „Na śniegu”

Zestaw narzędzi rowerowych – 2 oferty

Wiele osób jeżdżących na desce lubi też próbować swoich sił na innych w pojazdach. Wśród nich częstym wyborem jest rower.

Dlatego też na naszej liście umieściliśmy dwa różne zestawy narzędzi rowerowych. Więcej szczegółów na ich temat znajdziesz na podstronach ofertowych. Możesz być przekonany, że będą w stanie uratować daną osobę podczas czarnej godziny, kiedy coś podczas przejażdżki pójdzie nie tak!

Sprawdź zestaw narzędzi rowerowych nr 1

Sprawdź zestaw narzędzi rowerowych nr 2

Rampa do trików – 5 elementów

5-elementowa rampa do trików może wnieść treningi na nowy poziom! Możliwość rozstawienia tego sprzętu w dowolnej lokalizacji, z pewnością nie raz zostanie wykorzystana.

Propozycja niezwykle trafiona oraz zaskakująca!

Sprawdź rampę do trików – 5 elementów

Papier toaletowy waluty – śmieszny prezent dla skatera

Naszymi ostatnimi propozycjami na śmieszny prezent dla skatera, są specjalne papiery toaletowe z różnymi walutami. Możesz być przekonany, że upominek tego typu wywołałam masę uśmiechów i nie raz poprawi humor danej osoby!

Sprawdź papier toaletowy waluty

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla skatera. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści