cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Siatkarza? [Dla Trenera, zawodnika itp]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla siatkarza wybrać.

Przygotowaliśmy ciekawe propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz stopnia profesjonalizmu danej osoby.

Pochodzą one z wartościowych sklepów, w których znajdziesz o wiele więcej podarunków. Mamy nadzieję, że któraś z propozycji zostanie wybranym przez ciebie upominkiem, lub przynajmniej zainspirujesz się w dalszych poszukiwaniach.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla siatkarza – personalizowany ręcznik

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla siatkarza lub siatkarki, jest personalizowany ręcznik. Chcielibyśmy polecieć Ci model dla mężczyzn oraz dla kobiet. Posiadają dosyć humorystyczny nadruk, który możesz spersonalizować pod daną osobę.

W sam raz do używania w domu, jak i po treningu!

Sprawdź personalizowany ręcznik dla mężczyzny

Sprawdź personalizowany ręcznik dla kobiety

Przenośny blender – oryginalny prezent dla siatkarza

Dieta ma ogromny wpływ na wyniki sportowe. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić przenośny blender.

Będzie to oryginalny prezent dla siatkarza, który regularnie uzupełnia witaminy i minerały, np przy pomocy owocowego lub warzywnego shake. Sprzęt ten przyda się również do wersji białkowej.

Akcesorium w sam raz do używania w domu, zabrania na trening, jak i różnego rodzaju wyjazdy.

Sprawdź przenośny blender

Deski do krojenia z dowolnym nadrukiem

Jeżeli dany siatkarz samodzielnie przygotowuję sobie różnego rodzaju posiłki, to taka personalizowana deska do krojenia będzie trafionym upominkiem.

Jest to akcesorium niezbędne w każdej kuchni. Możliwość dostosowania go pod daną osobę, umożliwia stworzenie naprawdę wartościowego i dopasowanego podarunku.

Sprawdź personalizowaną deskę do krojenia nr 1

Sprawdź personalizowaną deskę do krojenia nr 2

Plakat zdrapka 100 dni jogi lub fitnessu

Plakat zdrapka 100 dni jogi lub fitnessu, będzie idealnym sposobem na poranny rozruch czy też wprowadzenie nowych rodzajów aktywności do codziennej rutyny.

Zdrapywanie kolejnych to krateczek jest niezwykle satysfakcjonujące, a całość stanowi będzie ciekawy interaktywny element dekoracyjny. Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się tymi opcjami.

Sprawdź plakat zdrapkę 100 dni jogi

Sprawdź plakat zdrapkę 100 dni fitnessu

Kryształowa statuetka 3D (personalizowana) – elegancki prezent dla trenera siatkówki

Jeżeli szukasz oficjalnego i eleganckiego prezentu dla trenera siatkówki, to kryształowa statuetka 3D powinna Cię zainteresować. Jej ogromną zaletą jest możliwość dowolnej personalizacji. Podarunek możesz więc zaprojektować od zera, lekko dostosować lub też zdecydować się na gotowy model.

Szablonów polecanym przez nas sklepie jest naprawdę wiele. Zdecydowanie zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź kryształową statuetkę 3D (personalizowaną)

Butelka z dowolnym nadrukiem

Kolejną praktycznym gadżetem na naszej liście, jest personalizowany bidon. Nanieść na niego można dowolny nadruk, jednak ten znajdujący się tam domyślnie jest już niezwykle ciekawy i humorystyczny.

Spisze się znakomicie jako śmieszny prezent dla siatkarza. Butelka z pewnością towarzyszyć mu będzie na treningach, jak i meczach.

Sprawdź butelkę z dowolnym nadrukiem

Ręcznik chłodzący

Chłodzący ręcznik może być zbawieniem po naprawdę intensywnym wysiłku. Wystarczy zamoczyć go w wodzie aby stał się on na tyle chłodny, by przynieść ogromną ulgę. Jesteśmy przekonani, że każdy zgrzany sportowiec, doceni tego rodzaju wybór!

Sprawdź ręcznik chłodzący

Asystent picia wody

Odpowiedni poziom nawodnienia organizmu to podstawa naszego samopoczucia jak i z ogólnego zdrowia. Jest to szczególnie istotne w przypadku sportowców. Mają oni zdecydowanie większe zapotrzebowanie na płyny.

Asystent picia wody regularnie przypominać będzie o tym by sięgnąć po szklankę napoju. Przyda się podczas nauki, pracy czy też oglądania seriali, kiedy zdarza się zapomnieć otaczającym nas świecie!

Sprawdź asystent picia wody

Prezent „W powietrzu”

Jeżeli lubisz podarować nietypowe przeżycia, to prezent „w powietrzu” będzie znakomitym wyborem. Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia lotów widokowych samolotami, szybowcami, helikopterami czy też balonami. Podziwianie różnego rodzaju lokalizacji z lotu ptaka, będzie niezapomnianym doświadczeniem, które z pewnością zabierze dech w piersiach!

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Voucher na masaż lub inny zabieg

Odpowiedni masaż przyda się każdemu sportowcowi. Nawet jednorazowe wyjście będzie w stanie poprawić stan fizyczny i psychiczny danej osoby.

Osoba uprawiająca siatkówkę, może nie raz doświadczyć przetrenowania. Z tego też powodu taki masaż będzie niezwykle relaksującym oraz praktycznym wyborem.

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Prezent „za kierownicą”

Jeżeli dana osoba jest fanem motoryzacji oraz kocha adrenalinę, to trudno o lepszy podarunek niż prezent „za kierownicą”. W ofercie poleconego sklepu znajdziesz przejażdżki luksusowymi autami, wyścig do specjalnych torach czy też off-road monster truckami.

Uczestniczyć w nich można jako pasażer lub kierowca. Zachęcamy do wejścia na poniższą podstawę ofertową aby sprawdzić dostępne opcje.

Sprawdź prezent „za kierownicą”

Kubek dla siatkarza – 4 propozycje

Dobrze dobrany kubek dla siatkarza będzie niezwykle symbolicznym, praktycznym oraz dekoracyjnym upominkiem. Zaparzenie sobie kawki lub herbatki do takiego naczynia, przyniesie dużą satysfakcję. Sam zadecyduj, który ze wzorów uważasz za najciekawszy i zdecyduj się na jego wybór!

Sprawdź kubek dla siatkarza nr 1

Sprawdź kubek dla siatkarza nr 2

Sprawdź kubek dla siatkarza nr 3

Sprawdź kubek dla siatkarza nr 4

Koszulka dla siatkarza

Kolejnym symbolicznym i przydatnym podarkiem dla siatkarza będzie specjalna dedykowana koszulka. Wszystkie z nich nawiązują do tego sportu. Można w nich iść na mecz (jako widz), chodzić po domów czy też po mieście.

Opcja zdecydowanie warta rozważenia.

Sprawdź koszulkę dla siatkarza nr 1

Sprawdź koszulkę dla siatkarza nr 2

Sprawdź koszulkę dla siatkarza nr 3

Sprawdź koszulkę dla siatkarza nr 4

Masażer pistolet – fajny prezent dla siatkarza

Naszą ostatnią propozycją jest masażer pistolet. Dołączona do niego wiele różnych zakończeń, tak aby można było lepiej dopasować tryb, do konkretnej części ciała, jak i preferencji danego sportowca.

W sam raz na do używania po treningu. Lepsza regeneracja, z pewnością przełoży się na poprawę wyników sportowych!

Sprawdź masażer pistolet

Też nasze wszystkie propozycje na prezent dla siatkarza lub siatkarki. Mam nadzieję, że któraś z propozycji przypadła Ci do gustu i zostanie wybrany przez ciebie prezentem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści