cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Prezent dla rybaka – Trafione propozycje dla taty, na urodziny i nie tylko

W dzisiejszym poradniku przedstawimy ci najciekawsze propozycje na prezent dla rybaka.

Staraliśmy się tak dobrać produkty aby każdy niezależnie od posiadanego budżetu był w stanie znaleźć coś dla siebie. Liczymy że któryś z nich przypadnie Ci do gustu lub przynajmniej zainspiruje w dalszych poszukiwaniach.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Pomysł na prezent dla rybaka – czym się kierować?

W naszych poszukiwaniach staraliśmy się znaleźć jak najwięcej akcesoriów, które przydadzą się podczas pracy rybaka, lub weekendowego wypadku na ryby. Jednak do naszej listy wpletliśmy także kilka mniej praktycznych prezentów, które jednak stanowić mogą znakomitą ozdobę w domu rybaka.

Dla wielu osób pierwszą myślą o prezencie dla rybaka będzie jakaś rzecz pomagająca bezpośrednio w łowieniu ryb. Naszym zdaniem nie jest to jednak odpowiednia droga. Jeżeli dana osoba mocno siedzi w rybołówstwie, to niezwykle trudno będzie Ci dobrać naprawdę trafiony, dobry i przydatny prezent. rybak będzie miał już swoje ulubione akcesoria, produkty marki itp.

Bez zbędnego przedłużania, zapraszamy do listy prezentów!

Kubek termiczny

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla rybaka jest kubek termiczny. Jest to bardzo przydatny i praktyczny podarek, które sprawdzi się zarówno w pracy jak i poza nią. Dzięki niemu będzie mógł zawsze napić się ciepłego napoju. Na pewno nasz odbiorca doceni, że będzie mógł wypić ciepłą herbatę czy kawę na przykład na statku.

Mimo, że jest to drobny i względnie prosty prezent to kosztuje on całkiem sporo. Wynika to z jego wysokiej jakości oraz materiału z jakiego jest wykonany. Nie jest to zwykły surowiec, a taki który będzie trzymał naprawdę długo temperaturę naszego napoju.

Sprawdź kubek termiczny

Termos

Termos to dobra alternatywa dla kubka termicznego, która również sprawdzi się jako prezent dla rybaka. Będzie mógł on wziąć ze sobą zdecydowanie więcej kawy czy herbaty dzięki czemu starczy mu jej na dużo dłużej, a może nawet na cały dzień. Na pewno będzie cieszył się z każdego łyka ciepłego napoju, który będzie mógł wypić w pracy bez jakichkolwiek problemów.

Cena tego produktu jest wyższa niż poprzedniego, ale wynika to z jego znacznie większej pojemności. Jest ona około czterokrotnie większa, co oznacza, że trzeba na niego wykorzystać więcej termoizolacyjnego materiału.

Sprawdź termos

Obraz

Obraz to niewątpliwie nietypowy prezent urodzinowy dla rybaka. Mimo tego uważamy, że może być on bardzo trafiony. Jeżeli nasz odbiorca lubi swoją pracę oraz różnego rodzaju ozdoby czy dekoracje to na pewno ucieszy się z tej propozycji. Jest to naprawdę dobrze wykonany rysunek przedstawiający dwie łodzie rybackie narysowane w nietypowym stylu.

Produkt ten mimo niesamowitego wyglądu nie należy do najdroższych. Jest to dobry wybór jeżeli chce się podarować coś eleganckiego, a przy tym dosyć niedrogiego. Na pewno ucieszy on naszego odbiorcę.

Sprawdź obraz

Gobelin

Ciekawą alternatywą dla obrazu jest gobelin. Jest to inny rodzaj sztuki, który również sprawdzi się jako ozdoba na prezent dla rybaka. Tak samo jak poprzednia propozycja jest on związany z klimatem morski przez co może naprawdę spodobać się naszemu odbiorcy. Będzie mógł on powiesić go w pomieszczeniu gdzie spędza sporo czasu i cieszyć się jego widokiem.

Gobelin ten jest nieco droższy od obrazu, ale uważamy, że warto się nad nim zastanowić. Jest on bardzo stylowy, a jego cena ciągle nie jest bardzo wygórowana przez co każdy może sobie na niego pozwolić.

Sprawdź gobelin

Przeciwdeszczowy komplet moro

Praca rybaka jest związana z wodą czy nawet często z deszczem. Na pewno naszemu odbiorcy do jego pracy przyda się przeciwdeszczowy komplet moro. Jest to zestaw, który będzie chronił naszego znajomego rybaka przed nadmiernym przemoknięciem podczas pracy, dzięki będzie on mniej podatny na przeziębienie, które często powstaje przez wyziębienie.

Mimo, że jest to pełny zestaw to jego koszt wcale nie jest wysoki. Uważamy, że jest to wręcz okazja. Na pewno będzie to dobry podarek za który nie wydamy za dużo co może być dla niektórych dużą zaletą.

Sprawdź przeciwdeszczowy komplet moro

Kurtka przeciwdeszczowa

Zdecydowanie lepszej jakości ubraniem, które sprawdzi się jako prezent dla rybaka kurtka przeciwdeszczowa. Jest ona wykonana ze specjalnego materiału, który bardzo dobrze chroni przed jakimkolwiek przedostaniem się wody. W przeciwieństwie do poprzedniej propozycji nie jest to zestaw, a sama kurtka.

Cena tej propozycji jest dosyć wysoka, ale wynika to z bardzo wysokiej jakości materiału z jakiego została wykonana. Na pewno będzie ona dobrze służyła naszemu odbiorcy.

Sprawdź kurtkę przeciwdeszczową

Składane krzesło

Prezentem dla rybaka bardziej związanym z spędzaniem wolnego czasu przez niego jest składane krzesło. Jeżeli lubi on w weekendy pójść na ryby to na pewno przyda mu się taki stołek. Będzie mógł on na nim w każdym momencie usiąść, a jest on bardzo wygodny do przenoszenia z miejsca na miejsce.

Kwota jaką trzeba zapłacić za tą propozycję jest wysoka, ale wynika to z bambusowych nóg z których został wykonany. Dzięki temu jest on bardzo wytrzymały co sprawi, że starczy na naprawdę długi okres czasu.

Sprawdź składane krzesło

Pokrowiec na wędki

Pokrowiec na wędki to świetny prezent dla taty rybaka. Jeżeli lubi on poza pracą iść nad jezioro łowić ryby to na pewno ucieszy się z tego podarku. Będzie mógł on w tym pokrowcu schować swoje wędki dzięki czemu nie uszkodzą się one podczas transportu.

Cena jaką trzeba zapłacić za ten upominek jest dosyć niska. Patrząc na to jak przydatny jest to produkt to naprawdę nie kosztuje on dużo. Na pewno ucieszy on naszego odbiorcę i będzie on z niego często korzystał.

Sprawdź pokrowiec na wędki

Walizka z akcesoriami do grillowania

Ciekawym podarkiem, który sprawdzi się jako prezent dla rybaka jest walizka z akcesoriami do grillowania. Jeżeli nasz odbiorca lubi w weekend grillować to na pewno bardzo ucieszy się z tego prezentu. Posiada on naprawdę sporo przydatnych narzędzi, które pomogą mu podczas przygotowywania potraw.

Mimo, że jest to elegancki oraz praktyczny prezent to nie kosztuje on wcale, aż tak dużo jak może się wydawać. Niewątpliwie nie jest to jedna z tańszych propozycji na naszej liście, ale nie jest też jedną z najdroższych. Uważamy, że cena tego zestawu jest dosyć optymalna.

Sprawdź walizkę z akcesoriami do grillowania

Zestaw szklanek do piwa

Interesującą propozycją na prezent dla rybaka jest zestaw szklanek do piwa. Zawiera on w sobie sześć naczyń przeznaczonych specjalnie do picia tego trunku. Jeżeli wiesz, że odbiorca lubi się go raz na jakiś czas napić to uważamy, że warto przemyśleć ten zakup.

Przez ilość naczyń, które są w tym komplecie jest on dosyć drogi. Są one również naprawdę dobrze wykonane co też wpływa na cenę. Uważamy, że jest to propozycja, która może mocno ucieszyć naszego odbiorcę.

Sprawdź zestaw szklanek do piwa

To już wszystkie propozycje na prezent dla rybaka. Mamy nadzieję, że któraś z nich zostanie wybranym przez Ciebie podarunkiem. Dziękujemy za poświęcony czas i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści