cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla radiologa? [Sprawdź nasze propozycje!]

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla radiologa, to nasz artykuł będzie dla Ciebie przydatny!

Przygotowaliśmy garść ciekawych propozycji, które sprawdzą sie niezależnie od okazji. Jedne z nich są dosyć uniwersalne, inne natomiast przypasowane do omawianego dziś zawodu. Znakomite podarunki dla Twojego bliskiego lub też jako forma podziękowania dla specjalisty!

Sprawdź tez nasz inne artykuły takie jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla radiologa – brelok do kluczy z płucami

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla radiologa jest breloczek przedstawiający płuca, nietoperza oraz inne akcesoria. Taki drobny gadżet w ciekawy sposób nawiązuje do zawodu danej osoby. Wyglądać będzie znakomicie przy każdych kluczach. Prosty a trafiony i estetyczny upominek!

Sprawdź prezent dla radiologa – brelok do kluczy z płucami

Kubek dla radiologa

Naszą kolejną propozycją jest specjalny kubek dla radiologa ze specjalna dedykacją. Podarunek tego typu jest dosyć klasycznym wyborem prezentowym. Łączy on w sobie symbolikę oraz praktyczność. Dodatkowo, postawiony na biurku lub w innym widocznym miejscu stanie się znakomity elementem dekoracyjnym.

Możesz być przekonany że picie z takiego naczynia będzie niezwykle satysfakcjonujące.

Sprawdź kubek dla radiologa

Poduszka dla radiologa

Kolejnym ciekawym dedykowanym podarunkiem jest poduszka ze specjalnym nadrukiem dla radiologa. Dzięki takiemu upominkowi dana osoba bedzie w stanie uciąć sobie drzemkę na kanapie po ciężkim dniu w pracy. Akcesorium te przyda sie także podczas wycieczek oraz jako element dekoracyjny.

Poszewka wykonana została w 100% z bawełny. Podarunek można tez dowolnie dostosowywać (wystarczy dodać do zamówienia odpowiednią wiadomość). Koniecznie sprawdź ten praktyczny prezent!

Sprawdź poduszkę dla radiologa

Koszulka dla radiologa – 2 propozycje

Na naszej dzisiejszej liście zabraknąć nie mogło koszulek dla radiologa. Powyżej możesz zobaczyć 2 propozycje. Druga z nich jest bardziej uniwersalna, przez co spodoba się większej ilości osób. Obydwie wykonano z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o szczegóły. Zachęcamy do ich sprawdzenia.

Sprawdź koszulkę nr 1

Sprawdź koszulkę nr 2

Voucher na masaż lub inny zabieg

Jeżeli chcesz aby twój prezent był zaskakujący i nietypowy to voucher na ciekawy masaż lub inny zabieg spisze się idealnie! W polecanym przez nas sklepie „prezent życia” znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych ofert w różnych lokalizacjach. Praca radiologa z pewnością nie należy do najprostszych. Często bywa też dosyć stresująca.

Dlatego też podarowanie komuś relaksującego masażu z pewnością zostanie docenione. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej propozycji!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Biografia Marii Skłodowskiej Curie

Maria Skłodowska Currie odkryła pierwiastki, które umożliwiły powstanie rentgenu. Dlatego też przeczytanie jej biografii może zaciekawić niejednego radiologa. Jej historia jest ciekawa sama w sobie, a w opisywanym dziś przypadku bedzie to niezwykle trafiony podarunek.

Zachęcamy do sprawdzenia krótkiego opisu tej biografii, na podstronie ofertowej.

Sprawdź biografię Marii Skłodowskiej Curie

Kosz prezentowy – podziękowanie dla radiologa

Nasza ostatnia propozycją jest elegancki kosz prezentowy z herbatami, miodem, chałwą, zaparzaczem, drewnianym miodownikiem i rodzynkami w czekoladzie. Samo odpakowanie takiego zestawu będzie niezwykle przyjemne, nie mówiąc nawet o jego spożywaniu. Całość znajduje się w niezwykle estetycznym pudełku.

Podarunek idealny na podziękowanie dla radiologa!

Sprawdź kosz prezentowy – podziękowanie dla radiologa

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla radiologa. Mamy nadzieję, ze któraś z nich zostanie wybranym przez ciebie podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści