cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla promotora? [najlepsze podziękowanie!]

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla promotora, to nasz poradnik będzie dla Ciebie przydatny.

Przygotowaliśmy zestawienie konkretnych ofert, które sprawdzą się w przypadku opisywanej dziś osoby. Propozycje różnią się ceną oraz zastosowaniem. Dlatego też powinieneś być w stanie coś dobrać, niezależnie od preferencji oraz posiadanego budżetu.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Gorąco zachęcamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla promotora – dedykowany kubek

Naszym pierwszym pomysłem na prezent dla promotora jest dedykowany kubek. Chcielibyśmy polecić Ci 2 konkretne modele.

Sam zadecyduj, który twoim zdaniem sprawdzi się lepiej. Pierwszy z nich trafi bardziej do osób z większym dystansem i luźnym podejściem do życia. Drugi jest nieco bardziej neutralny. Bardzo fajne symboliczne i przydatne podarunki.

Sprawdź kubek „najlepszy promotor w całym kosmosie”

Sprawdź kubek „promotor jest w trybie oszczędzania”

podziękowanie dla promotora prezent – Kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Bardziej oficjalnym i symbolicznym podziękowaniem dla promotora jest kryształowa statuetka 3d. Jej domyślny grawer jest bardzo ciekawy i miły, jednak nic nie szkodzi na przeszkodzie abyś go dowolnie dostosował.

Akcesorium te wyglądać będzie szczególnie dobrze w odpowiednim oświetleniu. Zdecydowanie zachęcamy do jego zakupu jak i sprawdzenie innych dostępnych ofert w poniższym sklepie! 

Sprawdź podziękowanie dla promotora prezent – kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Zestaw miodów na prezent – orginalny prezent dla promotora

Zestaw miodów na prezent może być bardzo fajną formą podziękowania. Jest to to dosyć oryginalny podarunek, który z pewnością będzie w stanie osłodzić nie jeden gorzki dzień!

Polecany przez nas zestaw zawiera wiele ciekawych i smacznych wyrobów. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź zestaw miodów na prezent

Personalizowany długopis

Personalizowany długopis może być niezwykle trafionym podarunkiem. Pisanie przy pomocy tak dobranego gadżetu będzie o wiele bardziej satysfakcjonujące. Całość znajduje się w eleganckim pudełeczku.

Zdecydowanie polecamy tą opcję!

Sprawdź personalizowany długopis

Alkohol dla promotora – whisky z personalizowaną etykietą

Dobra „Flaszka” to stary i sprawdzony pomysł na prezent. My postanowiliśmy go nieco urozmaicić polecając Ci alkohole z edytowalną etykietą. Wyobraź sobie zdziwienie na twarzy promotora kiedy na opakowaniu zobaczy specjalnie dobrane podziękowania oraz swoje imię.

Efekt zaskoczenia gwarantowany! W poniższym sklepie znajdziesz też inne trunki tego typu (wina, wódki, likiery itp.). Zdecydowanie zachęcamy je sprawdzić!

Sprawdź alkohol dla promotora – whisky z personalizowaną etykietą

Prezent dla promotora – whisky z dowolnym grawerem

Ciekawą prostszą alternatywa dla poprzedniej propozycji jest szklanka do whisky z dowolnym grawerem. Napis znajdujący się na niej domyślnie jest bardzo fajny, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby go zmienić.

Bardzo prosty a przydatny i spersonalizowany upominek.

Sprawdź prezent dla promotora – whisky z dowolnym grawerem

Personalizowana srebrna zakładka do książek

Osoby wykształcone to z reguły ludzie lubiący czytać. Dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogło srebrnej personalizowanej zakładki do książki.

Lektura ulubionej książki przy użyciu takiego akcesorium będzie niezwykle satysfakcjonująca. Cały proces nabierze elegancji!

Sprawdź personalizowaną srebrną zakładkę do książek

Elegancki zestaw herbat

Nieco bardziej uniwersalnym prezentem dla promotora jest zestaw upominkowy herbat. Oprócz aromatycznej i pysznej zawartości, jest to znakomity element dekoracyjny do kuchni. Po wypiciu herbat, metalowe pojemniki mogą przechowywać inne substancje/rzeczy.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów tego zestawu na podstronie ofertowej!

Sprawdź elegancki zestaw herbat

Degustacyjny zestaw kaw – prezent dla promotora

Skoro na naszej liście pojawiła się herbata, to nie mogło zabraknąć na niej kawy! Degustacyjny zestaw kaw pozwoli na odkrycie wielu nowych ciekawych smaków. Kto wie, może dzięki tobie dany promotor odkryje swój nowy ulubiony rodzaj tego napoju!

Zdecydowanie polecamy tą ofertę jak i cały sklep przyjaciele kawy!

Sprawdź degustacyjny zestaw kaw – prezent dla promotora

Zestaw do czyszczenia butów

Bardzo eleganckim i przydatnym podarunkiem jest zestaw do czyszczenia butów. Większość mężczyzn wie jak ważnym jest dbanie o schludny wygląd tej części garderoby. Tak upominek z pewnością ułatwi to zadanie!

Na podstronie produktowej poznasz dokładną zawartość tego zestawu. Warto wspomnieć o tym że jest to bestseller!

Sprawdź zestaw do czyszczenia butów

Papierośnica – elegancki prezent dla promotora

Jeżeli twój promotor jest palacze, to taki elegancki prezent w postaci papierośnicy z pewnością go ucieszy. Wyciągniecie papierosa lub cygaretki z takiego opakowania, spowoduje, że dana osoba poczuje się jak dżentelmen z lat 20 ubiegłego wieku!

Niezwykle ekskluzywna propozycja!

Sprawdź papierośnice – elegancki prezent dla promotora

Kubek termiczny wysokiej jakości

Nasza ostatnia propozycja należy do tych bardziej klasycznych. Kubek termiczny cos co przyda się zawsze. Polecany przez nas model wygląda znakomicie oraz co istotne wykonany został w solidny sposób.

Zdecydowanie zachęcamy poznanie jego dokładnych parametrów na podstronie ofertowej!

Sprawdź kubek termiczny wysokiej jakości

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla promotora. Mamy nadzieję, ze takie formy podziękowania przypadły Ci do gustu!. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści