cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla projektantki mody? [Lub projektanta]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla projektantki lub projektanta mody wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Przygotowaliśmy kilka trafionych propozycji, które różnią się między sobą symboliką, zastosowaniem jak i ceną. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla projektantki mody – zestaw do rysowania kredkami

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla projektantki mody jest specjalny zestaw do rysowania. Całość stworzona została z myślą o byciu podarunkiem. Zawiera wiele przydatnych akcesoriów, które pozwolą na rozwój lub wyżycie się artystyczne.

Upominki związane z kreatywnością to znakomity kierunek dzisiejszych poszukiwań!

Sprawdź zestaw do rysowania kredkami

Srebrne akcesoria do dekoracji

Jeżeli dana projektantka lubi zajmować się różnego rodzaju zdobieniem prezentów itp, co przy zamiłowaniu do projektowania ubrań może dosyć często idzie w parze, to powyższe srebrne akcesoria do dekoracyjne sprawdzą się znakomicie!

Użyć je można na naprawdę wiele sposobów Jesteśmy przekonani, że kreatywna osoba znajdzie dla nich zastosowanie!

Sprawdź srebrne akcesoria do dekoracji

personalizowany notes – 2 propozycje

Zbieranie informacji oraz robienie szkiców jest kluczową rzeczą w opisywanym dziś zawodzie. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić dwa personalizowane notesy.

Dostosować je możesz pod daną osobę, co dodatkowo zwiększy ich wartość w jej oczach. Sam zadecyduj, która z opcji spisze się lepiej!

Sprawdź personalizowany notes nr 1

Sprawdź personalizowany notes nr 2

Długopis z dowolnym grawerem

Ciekawym dodatkiem lub alternatywą dla poprzedniej propozycji, jest długopis z dowolnym grawerem. Nanieś na niego można dowolny napis. Tyczy się to zarówno akcesorium, jak i całego pudełeczka.

Całość wykonana jest w niezwykle solidny i estetyczny sposób. Na co dzień stanowić może znakomity drobny element dekoracyjny!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Voucher na warsztaty kreatywne – prezent dla projektanta lub projektantki

Kreatywność to kluczowa cecha w zawodzie projektanta lub projektantki mody. z tego też powodu chcielibyśmy polecić Ci całą podstronę kategorii z różnymi rozwojowymi warsztatami. Znajdziesz tam tworzenie i zdobienie ceramiki, lekcje gry na instrumentach, lekcje tańca i wiele więcej!

Jeżeli dana osoba ma otwartą głowę oraz lubi nowości, to z pewnością znajdziesz tam coś odpowiedniego!

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne

Podgrzewacz do kawy

Projektowanie wiąże się nieraz z wielogodzinnym siedzeniem przy biurku. Nic tak nie ułatwia wytężonej pracy jak filiżanka dobrej kawy lub herbaty.

Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić specjalny podgrzewacz do kubków! Pozwoli on na utrzymanie idealnej temperatury ulubionego napoju przez jeszcze dłuższy czas. Niezwykle przydatny gadżet, który z pewnością służyć będzie danej osobie przez długi czas!

Sprawdź podgrzewacz do kawy

Deska na wannę

Najlepsze pomysły przychodzą najczęściej wtedy kiedy nie pracujemy, tylko się relaksujemy. Z tego też powodu naszej liście postanowiliśmy umieścić specjalną deskę na wannę.

Sprawie ona, że zwykła kąpiel stanie się niezwykle przyjemnym rytuałem. Całość wygląda na tyle estetycznie, że wpasuje się praktycznie każdy wystrój. Niezwykle oryginalna oraz przydatna opcja!

Sprawdź deskę na wannę

Gigantyczny kieliszek – śmieszny prezent dla projektantki

Naszą ostatnią propozycją na śmieszny prezent dla projektanta lub projektantki mody, jest gigantyczny kieliszek do wina. Czasami każdy z nas chce się po prostu odprężyć i zapomnieć o wszystkim innym.

Lampka dobrego wina znacząco to łatwi! Kieliszek taki oprócz praktycznego zastosowania, będzie niezwykle przykuwającym wzrok (jednak nie krzykliwym) elementem dekoracyjnym. Z pewnością zaskoczysz i wywołasz uśmiech na twarzy danej osoby!

Sprawdź gigantyczny kieliszek

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla projektantki mody (lub projektanta). Gorąco zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert, jak i sklepów z których pochodzą. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści