cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla Polonisty lub Polonistki? [Dla nauczyciela]

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla polonisty lub polonistki wybrać.

Przygotowaliśmy najciekawsze propozycje dla nauczycieli języka polskiego. Różnią się one zastosowaniem, cenom oraz symboliką abyś niezależnie od okazji oraz preferencji, był w stanie dobrać coś odpowiedniego.

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • oryginalny prezent dla polonisty,
  • praktyczny prezent dla polonistki,
  • elegancki prezent dla nauczyciala lub nauczycielki polskiego,
  • i więcej!

Zachęcam również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla nauczyciela polskiego – podgrzewacz do kubków

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla nauczyciela polskiego, jest specjalne podgrzewacz do kubków. Jeżeli dana osoba lubi popijać sobie ciepłej herbatki lub kawki, to opcja ta sprawdzi się znakomicie.

Dzięki niej temperatura ulubionego napoju, będzie idealna przez dowolny czas!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

Długopis z dowolnym grawerem – elegancki prezent dla polonisty

Naszą propozycją na elegancki prezent dla polonistki, jest długopis z dowolnym grawerem. Możliwość dostosowania pisadła, jak i pudełeczka pod daną osobę, stwarza naprawdę wiele możliwości na udany podarunek.

Zachęcamy do sprawdzenia tego bestselleru sklepu „ale upominek”!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Personalizowana zakładka do książek – oryginalny prezent dla polonistki

Polonista to osoba, która z pewnością zainteresowana jest literaturą. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło personalizowanych zakładek do książek. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci srebrne modele koniczynka, piórko, słonik oraz serce.

Sam zadecyduj, który z nich przypadnie do gustu danemu nauczycielowi najbardziej!

Sprawdź personalizowaną zakładkę koniczynka

Sprawdź personalizowaną zakładkę piórko

Sprawdź personalizowaną zakładkę słonik

Sprawdź personalizowaną zakładkę serce

Personalizowane etui na okulary dla polonisty lub polonistki

Tym razem naszą propozycją na oryginalny prezent dla polonistki lub polonisty, są personalizowane futerały na okulary. Wada wzroku to coraz częstszy problem wśród naszej populacji. Jeżeli dane nauczyciel również ją posiada, to tak dopasowane pudełeczka z pewnością go ucieszą!

Drobny a niezwykle przydatny i estetyczny upominek!

Sprawdź personalizowane etui na okulary (męskie)

Sprawdź personalizowane etui na okulary (damskie)

Kryształowa statuetka 3D z dowolnym grawerem

Jeżeli szukasz czegoś na elegancki prezent dla nauczyciela polskiego, to kryształowa statuetka 3D powinna Cię zainteresować.

Zdecydować się możesz na gotowy model, lekko modyfikować lub stworzyć własny od zera. Sam efekt 3D jest naprawdę ciekawy i zdecydowanie zachęcamy do jego sprawdzenia!

Sprawdź kryształowa statuetka 3D z dowolnym grawerem

Betonowy organizer na biurko – oryginalny prezent dla nauczyciela polskiego

Betonowe organaizer na biurko to niezwykle przydatne akcesorium, które wykonano w minimalistycznym estetycznym stylu. Na jego górze umieścić można roślinki lub inne dekoracyjne elementy.

Opcja zdecydowanie warto uwagi, która wpasuje się do praktycznie każdego wystroju!

Sprawdź betonowy organizer na biurko

Drewniana podstawka pod książki

Naszą kolejną propozycją związaną z literaturą i czytaniem jest drewniana podstawka. Wielu z nas przez ciągłe obniżanie głowy czy to do smartfona, czy też książki, ma coraz gorszą posturę.

Tego typu gadżet ulży nieco naszemu karkowi i pozwoli na wygodniejsze i zdrowsze przyswajanie wiedzy, czy też ciekawych historii i wspomnień!

Sprawdź drewnianą podstawkę pod książki

Oryginalne kubki

Kubek to dosyć klasyczna opcja prezentowa. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci cztery różne modele, które wykonane zostały w niezwykle kreatywne i oryginalny sposóby.

Mowa tu o obiektywie, recepcie, w sweterku oraz „the best”. Sam zadecyduj, która z opcji sprawdzi się najlepiej. Naszym faworytem jest kubek w sweterku!

Sprawdź kubek obiektyw

Sprawdź kubek aptekarza

Sprawdź kubek w sweterku

Sprawdź kubek „the best”

Słodka tabliczka nauczyciela polonisty wychowawcy

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent dla polonistki lub polonisty to tabliczka dla nauczyciela wychowawcy powinna Cię zainteresować.

Sam zobacz w jak kreatywny i humorystyczny sposób stworzono ten podarunek. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź słodka tabliczka nauczyciela polonisty wychowawcy

Lampka książka LED

Książka lampka LED w ciekawy sposób nawiązuje do zawodu danej osoby. Jest przy tym znakomitym elementem dekoracyjnym, o niezwykle praktycznym zastosowaniu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na poniższej podstronie ofertowej!

Sprawdź lampkę książkę

Lampka do czytania „Bookman”

Aby czytanie i zaznaczanie fragmentów w książce było jeszcze przyjemniejsze, zachęcamy do zainteresowania się drobnym gadżetem „bookman”.

Funkcję lampki oraz zakładki będą niezmiernie przydatne. Jego elastyczne ręce oraz miła buźka, z pewnością nie raz wywołają uśmiech na twarzy danej osoby!

Sprawdź lampkę do czytania „bookman”

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Niezwykle trafionym nam podarunkiem, może być voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii. Osoba z wykształceniem polonistycznym z pewnością doceni tego typu wydarzenie kulturalne. Jest to przepis na udany i rozwijający wieczór!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Voucher na masaż lub inny zabieg

Praca nauczyciela nie należy do najłatwiejszych. Uczniowie nieraz potrafią dać w kość!

Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg. Na poniższej pocenie kategorii znajdziesz naprawdę wiele ofert. Jesteśmy przekonani, że nawet jednorazowa wizyta, wpłynie pozytywnie na stan fizyczny i psychiczny danej osoby!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Personalizowane czekolady

Naszymi ostatnimi bardziej symbolicznymi propozycjami, są personalizowana czekolady. Zobaczenie takiego produktu, który dostoswany został pod nas, z pewnością wywoła pozytywny efekt zaskoczenia. Upominek stanowić będzie znakomitą dekorację oraz smakołyk!

Sprawdź personalizowaną czekoladę nr 1

Sprawdź personalizowaną czekoladę nr 2

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla polonisty lub polonistki. Mam nadzieję, że niezależnie od okazji udało Ci się dobrać coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści