cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla podologa wybrać? [Sprawdź nasze propozycje!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla podologa wybrać, to nasz poradnik bedzie dla Ciebie wartościowy!

Przygotowaliśmy ciekawe oferty, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Mają one różne zastosowanie oraz są w różnych cenach. Mamy nadzieję, że któraś z nich stanie się twoim przyszłym podarunkiem.

Zachęcamy także do sprawdzeni naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla podologa – śmieszne skarpetki

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla podologa są śmieszne skarpetki. Powyżej znajdują sie aż 3 różne oferty. Każda z nich przedstawia inny rodzaj jedzenia. Dla osoby zajmującej się na co dzień stopami bedzie to niezwykle trafiony i humorystyczny podarunek!

Sprawdź skarpetki „Fast food”

Sprawdź skarpetki „Pizza”

Sprawdź skarpetki „Zupa w puszce”

Kapcie „władcy mopa”

Kolejnym akcesorium, które służy do nałożenia na stopy są kapcie „Władcy Mopa”. Tak samo jak w poprzednim przypadku, jest to dosyć zabawna propozycja. Taki gadżet pozwoli na zachowanie czystości w domu. Dodatkowo z pewnością spodoba się wszystkim gościom odwiedzającym podologa.

Oferta zdecydowanie warta sprawdzenia!

Sprawdź kapcie „władcy mopa”

Zakładka do książek stopy – prezent dla podologa

Niezwykle praktyczną propozycją na prezent dla podologa jest zakładka do książek „stopy”. Osoba pracująca w tym zawodzie jest bardzo wykształcona, co nieodłącznie wiąże sie z czytaniem książek. Taki drobny gadżet z pewnością ułatwi jej przyswajanie nowych lektur.

Stopy są też oczywistym nawiązaniem do pracy podologa. Dosyć prosty a praktyczny i trafiony gadżet!

Sprawdź zakładka do książek stopy – prezent dla podologa

Kryształowa statuetka 3d – podziękowanie dla podologa

Jeżeli szukasz czegoś na eleganckie i oficjalne podziękowanie to kryształowa statuetka 3d sprawdzi się idealnie! Polecany przez nas model przeznaczony jest dla osób pracujących w medycynie. Jednak wszystkie figurki znajdujące się w polecanym sklepie można dowolnie edytować.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert!

Sprawdź kryształowa statuetka 3d – podziękowanie dla podologa

Plakat „Po co mi skrzydła skoro mam stopy”

Naszą kolejna propozycją na prezent dla podologa jest plakat z hiszpańskim napisem „Po co mi stopy, skoro mam skrzydła”. W dosyć ciekawy sposób nawiązuje on do zawodu danej osoby. Całość ma bardzo estetyczny i przykuwający wzrok design.

Jeżeli szukasz upominku, na który przyjemnie się patrzy to jest to znakomita opcja!

Sprawdź plakat „Po co mi skrzydła skoro mam stopy”

Kosz z wyrobami –

Naszą ostatnia propozycją jest kosz prezentowy z wyrobami. Jest to dosyć uniwersalna opcja, która ucieszy zdecydowaną większość osób. W zestawie znajdują się miody, konfitury, herbaty oraz kilka ciekawych akcesoriów. Całość zapakowana jest do ładnego pudełka, które idealnie sprawdzi sie w roli podarunku!

Aby poznać więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową.

Sprawdź kosz prezentowy z wyrobami

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla podologa. Mamy nadzieję, ze któraś z nich przypadłą Ci do gustu. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Może Cię to zaciekawi…🤔

Tworzymy własny produkt.

Zauważyliśmy że większość koszy prezentowych na rynku jest dosyć nudna i przede wszystkim, powtarzalna (bardzo podobna zawartość, czyli słodycze, mydełka, świeczki itp). Chcemy wprowadzić powiew świeżości do branży.

Naszym pierwszym dziełem jest box na lepszy sen. Mamy już wybrane produkty, które zgrupowaliśmy w 3 warianty cenowe (budżetowy, standard oraz premium). Są to różnorodne wyroby i akcesoria, które w realny sposób będą mogły spowodować, że ich odbiorca będzie bardziej wyspany, a co za tym idzie poprawi się jego samopoczucie, zdrowie czy też poziom energii i motywacji. Przygotowaliśmy również kilka dodatkowych upominkowych drobnostek (nawiązujących wyglądem do tematyki snu)

Nie bawimy się w “magiczną medycynę”. W boxie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty (z których w zdecydowanej większości sami korzystamy)! W przyszłości chcemy tworzyć nowe zestawy związane np z redukcją stresu, stoicyzmem, siłownią, produktywną pracą przy biurku czy też nauką języków oraz podróżami.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta koncepcja i chciałbyś w przyszłości podarować komuś (lub sobie!) lepszą jakość snu lub po prostu z chęcią sprawdzisz co “zmajstrowaliśmy”, to koniecznie zostaw nam maila!

Obiecujemy zero spamu. Za kilkanaście dni start sprzedaży boxa. Z chęcią Cię o nim powiadomimy! 🙂 

Spis Treści