cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla pływaka? [Trafione propozycje!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla pływaka wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje na podarunki, które sprawdzą się niezależnie od okazji, wieku oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować dobierając oferty z różnych sklepów.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

śmieszny prezent dla pływaka – ręcznik 100 lub 500 zł

Naszymi pierwszymi propozycjami na śmieszny prezent dla pływaka, są specjalne ręczniki 100 oraz 500 zł. Ręcznik to akcesorium, które z pewnością przyda się każdej osobie uprawiającej sporty wodne. Te powyższe wykonane są wysokiej jakości materiałów oraz w humorystyczny sposób.

Jesteśmy przekonani, że sprawdzą się w domu na basenie, jak i na plaży.

Sprawdź ręcznik 100 zł

Sprawdź ręcznik 500 zł

Klapki rekiny – oryginalny prezent dla pływaczki lub pływaka

Kolejną humorystyczną propozycją na naszej liście są specjalne klapki rekiny. Nadadzą się idealnie na basen, jak i plażę. Wykonane są z dbałością o szczegóły i z pewnością nie raz wywołają uśmiech na twarzy różnych osób (oraz co najważniejsze ich posiadacza)!

Sprawdź klapki rekiny

vouchery na Nurkowanie

Jeżeli lubisz dawać podarunki oryginalne i nietypowe, to znakomitą propozycją na prezent dla pływaka będzie voucher na zajęcia z nurkowania.

Jest to ciekawe urozmaicenie do sportu danej osoby, które jednak jest z nim nieco powiązane. Na poniższej podstronie kategorii znajdziesz kursy, jak jednorazowe wyjścia. Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się tą opcją.

Odkrywanie podwodnego świata z pewnością przyniesie masa satysfakcji oraz pozwoli na moment zapomnieć o reszcie świata!

Sprawdź vouchery na nurkowanie

Vouchery na Atrakcje na wodzie

Kolejnymi ciekawymi aktywnościami sportowymi są różnego rodzaju atrakcje na wodzie. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz spływy kajakowe, lekcje windsurfingu czy też wodne Jet Packi.

Jeżeli dana osoba kocha wodę oraz próbowanie nowych rzeczy, to z pewnością ucieszy się z takiego oryginalnego podarunku!

Sprawdź vouchery na atrakcje w wodzie

Przenośny blender – praktyczny prezent dla pływaka

Każdy z nas kto chodził na baseny (a w szczególności jeżeli uprawiał w nich intensywny wysiłek), wie jak wielki głód pojawia się tuż po zakończeniu sesji pływania. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy przenośny blender.

Przygotowanie owocowego smoothie lub szejka białkowego będzie od tego momentu niezwykle proste. Gadżet idealny na treningi, wycieczki, jak i do używania w domu.

Sprawdź przenośny blender

Kubek termiczny z dowolnym grawerem

Ciepła herbatka wypita po treningu może dostarczyć masę przyjemności. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić kubek termiczny.

Jego ogromną zaletą jest możliwość naniesienia dowolnego graweru. Gadżety spersonalizowane pod nas są takimi, z którymi od razu budujemy pewną więź!

Sprawdź kubek termiczny z dowolnym grawerem

Pistolet lub mata do masażu na lepszą regeneracje po treningu

Akcesoriami które poprzez poprawę regeneracji, pozwolą na polepszenie wyników sportowych, jest pistolet oraz mata do masażu.

Te propozycje na praktyczny prezent dla pływaka, z pewnością nie raz zostaną wykorzystane. Odpoczynek i rozluźnienie mięśni jest jednym z kluczowym aspektów w praktycznie każdym sporcie. Gorąco zachęcamy do zainteresowania się tymi akcesoriami.

Sprawdź pistolet do masażu

Sprawdź mate do masażu

Plakat zdrapka 100 dni fitnessu

Jeżeli dana osoba nie zamyka się na jedną dyscyplinę sportową oraz lubi wyzwania, to z pewnością powinieneś rozważyć zakup plakatu zdrapki 100 dni fitnessu.

Zdrapywanie kolejnych go dnia z nowym wyzwaniem sportowym, z pewnością dostarczy małe masy satysfakcji. Po wykonaniu całości warto przygotować ciekawą nagrodę!

Sprawdź plakat zdrapkę 100 dni fitness

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Jeżeli szukasz ekskluzywnego prezentu dla pływaka np z okazji wygrania zawodów (i nie tylko), to zdecydowanie powinieneś zainteresować się kryształową statuetką 3D.

Możesz zdecydować się na gotowy model, lekko go zmodyfikować, lub też stworzyć własny od zera. W sklepie kryształy 3D wybór jest naprawdę szeroki. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tam coś odpowiedniego!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

Kubek dla pływaka – 3 propozyje

Nieco bardziej klasycznymi upominkami będą specjalne dedykowane kubki dla pływaka. Posiadają estetyczne nadruki, które bezpośrednio nawiązują do pasji danej osoby.

Możesz być przekonany, że picie ulubionego napoju z takiego naczynia dostarczy masę satysfakcji!

Sprawdź kubek dla pływaka nr 1

Sprawdź kubek dla pływaka nr 2

Sprawdź kubek dla pływaka nr 3

Voucher na masaż

Kolejnym podarunkiem, który pozwoli na lepszą regenerację, \a co się z tym wiąże poprawę wyników sportowych, jest voucher na masaż.

Oferta dostępność zabiegów jest naprawdę szeroka. Naprawdę jest w czym przebierać!

Zdecydowanie zachęcamy do rozważenia tej opcji.

Sprawdź voucher na masaż

Mata z pozycjami do jogi – fajny prezent dla pływaka

Naszą ostatnią propozycją na podarunek, jest mata z pozycjami do jogi. Poprawa mobilności z pewnością wpłynie na polepszenie wyników sportowych danej osoby.

Joga jest też znakomitym sposobem na obniżenie poziomu stresu, który w obecnych czasach towarzyszy zdecydowanej większości nas (na zbyt wysokim poziomie).

Taka mata oprócz umożliwienia ćwiczenia, od razu podsunie do głowy konkretne ruchy do wykonania!

Sprawdź matę z pozycjami do jogi

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla pływaka. Mam nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści