cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla pilota samolotu, szybowca, wojskowego, śmigłowca i nie tylko!

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla pilota, to dotarłeś do odpowiedniego miejsca. Przemierzyliśmy internet w poszukiwaniu najciekawszych propozycji. Różną sie one ceną oraz zastosowywaniem, abyś był w stanie wybrać coś odpowiedniego.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla pilota szybowca,
  • prezent dla pilota wojskowego,
  • prezent dla przyszłego pilota.
  • prezent dla pilota szybowca,
  • i więcej!

Sprawdź także do sprawdzenia innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Figurka samolotu

Figurka samolotu to świetny wybór na prezent dla pilota. Jest to dekoracja, która da dużo szczęścia każdemu pilotowi. Będzie mógł on postawić ją w miejscu gdzie spędza dużo czasu dzięki czemu będzie mógł na nią regularnie patrzeć. Warto zwrócić uwagę jak dobrze jest to wykonana ozdoba. Ma ona naprawdę dużo szczegółów co na pewno spodoba się naszemu odbiorcy.

Cena tego produktu jest dosyć wysoka, ale jest to warta przemyślenia propozycja. Jest to na pewno niepowtarzalny podarek, który pozostanie w pamięci naszego odbiorcy na lata.

Sprawdź figurkę samolotu

Skórzany portfel

Skórzany portfel z samolotem dwupłatowym może być idealnym wyborem na prezent dla pilota wojskowego. Będzie mógł on go z dumą nosić do pracy, a także podczas prywatnych wyjść. Na pewno chętnie zmieni on swój stary portfel na ten, który od nas otrzyma. Warto zaznaczyć niezwykle dobre wykonanie samolotu dwupłatowego. Na pewno zrobi on na naszym odbiorcy świetne wrażenie.

Ze względu na wcześniej wspomniane niepowtarzalne wykonanie jest to nieco droższy portfel. Wiele tego typu produktów jest tańszych, ale nie mają one na sobie samolotu co będzie kluczowe dla naszego odbiorcy.

Sprawdź skórzany portfel

Zestaw spinek

Jeżeli ciągle zastanawiasz się nad tym jaki prezent dla pilota wybrać to świetną propozycją może okazać się zestaw spinek. Nie są to jednak zwykłe spinki, a świetnie wykonane ozdoby, które są małymi samolotami wojskowymi. Mimo małego rozmiaru mają one naprawdę dużo szczegółów. Na pewno nasz odbiorca z chęcią przypnie taką ozdobę do swojego mankietu.

Patrząc na rozmiar może zaskoczyć nas cena, ale jest ona w pełni uzasadniona. Nie jest ona najniższa, ale tak jak wspomnieliśmy są to naprawdę świetnie wykonane spinki, które na pewno zrobią wrażenie na naszym odbiorcy.

Sprawdź zestaw spinek

Szkolenie dla przyszłego pilota

Ciekawą propozycją na prezent dla przyszłego pilota jest szkolenie. Jeżeli nasz odbiorca jeszcze nie steruje samolotami, ale chce to robić w przyszłości to na pewno bardzo ucieszy się z takiego kursu. Nasz odbiorca zapozna się zarówno z teorią jak i praktyką, z którą zaznajomi go wykwalifikowany pilot. Na pewno będzie to niepowtarzalne przeżycie dla naszego odbiorcy.

Tak jak można się spodziewać, nie jest to najtańsza propozycja na tej liście. Uważamy ją jednak za zdecydowanie wartą swojej ceny. Takie szkolenie to niepowtarzalne doświadczenie dla kogoś kto jeszcze nie jest pilotem.

Sprawdź szkolenie dla przyszłego pilota

Koszulka dla pilota

Nasza następna propozycja może okazać się ciekawym rozwiązaniem na prezent dla pilota szybowca. Na pewno taka osoba ucieszy się z proponowanej przez nas koszulki. Ma ona na sobie uroczą pandę, która jest ubrana w rzeczy, które kojarzą nam się z pilotem samolotu. Na pewno nasz odbiorca z chęcią będzie zakładał taki t-shirt.

Cena tej propozycji jest bardzo atrakcyjna. Jest to bardzo standardowy koszt za tego typu produkt. Może on jednak być niepowtarzalnym podarkiem dla naszego odbiorcy co jest bezcenne.

Sprawdź koszulkę dla pilota

Bluza dla pilota

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest bluza dla pilota. Posiada ona na sobie ten sam nadruk, lecz jest on w nieco innym miejscu. Ponadto bluza jest rzadszym podarkiem niż t-shirt co może być dla nas plusem. Nasz odbiorca na pewno będzie cieszył się z tego prezentu co najmniej równie mocno co z poprzedniej propozycji.

Ze względu na to, że wyprodukowanie bluzy jest bardziej kosztowne to cena tej propozycji jest nieco większa niż poprzedniej. Warto tutaj jednak nie patrzeć na koszt, a na to co da więcej szczęścia naszemu pilotowi.

Sprawdź bluzę dla pilota

Pasek

Propozycją, która świetnie sprawdzi się jako prezent dla pilota samolotu jest pasek do spodni. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to banalny podarek, ale wcale taki nie jest. Proponowany przez nas pasek jest czarny ze względu na to, że wielu pilotów nosi w pracy czarne spodnie dzięki czemu nasz odbiorca będzie mógł go zakładać do pracy. Będzie to idealny prezent, który sprawdzi się zarówno w pracy jak i poza nią.

Kolejną zaletą może być cena. Mimo świetnego wyglądu jest ona naprawdę niewygórowana. Ta propozycja może stworzyć świetny zestaw z jednym z wcześniej wymienionych produktów.

Sprawdź pasek

Karafka na whisky

Bardzo wielu mężczyzn lubi trunek jakim jest whisky. Z tego względu świetnym prezentem dla pilota może być karafka na ten trunek. Na pewno nasz odbiorca będzie z większą przyjemnością lał swój ulubiony trunek w weekendowy wieczór z takiego naczynia.

Ze względu na niezwykły styl i elegancję nie jest to najtańsza propozycja. Uważamy ją jednak za zdecydowanie wartą swojej ceny. Na pewno zrobi ona dobre wrażenie na naszym odbiorcy.

Sprawdź karafkę na whisky

Karafka i szklanki do whisky

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest zestaw, w którym znajduje się karafka i szklanki do whisky. Ponownie jest to niezwykle elegancki prezent, który spodoba się praktycznie każdemu pilotowi. Będzie on świetnie prezentował się w domu naszego odbiorcy.

Ze względu na dodatkowe sześć elementów jakimi są szklanki jest to droższa od poprzedniej propozycja. Jeżeli dysponujemy większym budżetem to jest to bardzo ciekawy prezent dla pilota.

Sprawdź karafkę i szklanki do whisky

Smartwatch

Świetną propozycją na prezent dla aktywnego fizycznie pilota będzie smartwatch. Poza pokazywaniem godziny pokazuje on również takie dane jak kroki czy spalone kalorie danego dnia. Może to być naprawdę ciekawy podarek, który spodoba się naszemu odbiorcy.

Mimo tego, że często tego typu prezenty są dosyć drogie to ten wcale do takich nie należy. Ma on bardzo przystępną cenę w porównaniu do innych tego typu produktów. Jest to zdecydowanie warta przemyślenia propozycja.

Sprawdź smartwatch

Myszka

Jeżeli pilot, któremu chcemy podarować prezent często korzysta z komputera czy laptopa to świetną propozycją dla niego będzie wysokiej jakości myszka. Poza tym, że prezentuje się ona naprawdę świetnie ma ona kilka dodatkowych przycisków z boku co daje naprawdę dużo wygody. Nasz odbiorca na pewno doceni po czasie takie urządzenie.

Mimo tego, że jest to naprawdę wysokiej jakości produkt to nie jest on wcale bardzo drogi. Wiele podobnych myszek bywa nawet dwa razy droższa, a nie są wcale dużo lepsze.

Sprawdź myszkę

Klawiatura

Kolejną propozycją dla pilota, który sporo korzysta z komputera jest klawiatura. Jest to świetnie prezentujący się produkt, na którym dodatkowo naprawdę wygodnie się pisze czy gra. Nasz odbiorca na pewno ucieszy się z takiego podarku jeśli rzeczywiście dużo używa komputera.

Jest to dosyć drogi produkt, ale jest on zdecydowanie warty swojej ceny. Da on dużo komfortu naszemu odbiorcy, a od tego przetrwa naprawdę długo mimo nawet bardzo częstego używania.

Sprawdź klawiaturę

Off-road w Karkonoszach

Ze względu na to ile wymaga skupienia i odpowiedzialności praca pilota naszą kolejną propozycją jest jazda off-road w Karkonoszach. Nasz odbiorca będzie mógł odpocząć na łonie natury, a do tego zazna niepowtarzalnej adrenaliny. Na pewno będzie to świetnie spędzony czas, który nasz odbiorca zapamięta na długo.

Jak można się spodziewać taka atrakcja nie należy do najtańszych, ale jest zdecydowanie warta swojej ceny. Nasz pilot na pewno doceni taki prezent.

Sprawdź off-road w Karkonoszach

Jazda na torze

Kolejną świetną propozycją na prezent, która zagwarantuje odpoczynek naszemu pilotowi po pracy jest jazda na torze. Będzie mógł on przejechać się takimi autami jak Lamborghini Gallardo oraz Ferrari F430. Są to auta, którymi naprawdę mało kto miał okazję jechać. Z tego powodu może to być naprawdę świetny wybór na prezent dla pilota.

Cena tej propozycji jest zbliżona do poprzedniej. Z tego powodu warto zastanowić się co bardziej spodoba się naszemu odbiorcy. Na pewno bez względu na wybór doceni on takie atrakcje.

Sprawdź jazdę na torze

Nasz poradnik o tym jaki prezent dla pilota wybrać właśnie dobiegł końca. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści