cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla pielęgniarki? Gadżety na urodziny, do szpitala itp!

Jeżeli szukasz czegoś na pomysł na prezent dla pielęgniarki to dotarłeś do właściwego miejsca.

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę propozycji na prezent dla pielęgniarki. Staraliśmy się tak dobierać produkty aby łatwo było coś wybrać niezależnie od okazji. Dlatego też na naszej liście znajdziesz rzeczy za kilkadziesiąt jak i kilkaset złotych.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • Prezent na dzień pielęgniarki,
  • prezent dla pielęgniarek w szpitalu,
  • prezent urodzinowy dla pielęgniarki,
  • prezent dla pielęgniarza,
  • i wiele więcej.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Pomysł na prezent dla pielęgniarki – czym sie kierować przy wyborze?

Część naszych produktów bezpośrednio nawiązuje do zwodu pielęgniarki. Gadżety typu kubki i koszulki nadrukiem były są i będą ciekawą propozycją na prezent. Reszta produktów ma na celu alby w praktyczny sposób ułatwić życie codzienne lub zredukować poziom stresu (który jest dosyć powszechny w tym zawodzie).

Mamy nadzieję że jeśli żaden produkt nie przypadnie Ci do gustu, to przynajmniej nasz tok myślenia okaże się dla Ciebie przydatny.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej listy.

Kubek dla pielęgniarki mamy

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla pielęgniarki jest kubek. Jest on dedykowany właśnie dla tego zawodu. Dzięki temu powinien on bardzo spodobać się naszej odbiorczyni. Będzie on świetnym wyborem jeśli pielęgniarką, którą chcemy obdarzyć prezentem jest nasza mama.

Cena tej propozycji jest dosyć niska. Z tego powodu uważamy, że będzie to zarówno świetny pomysł na drobny podarek jak i dodatek do innego z wielu produktów, które zaprezentujemy na tej liście.

Sprawdź kubek dla pielęgniarki

Koszulka dla pielęgniarki

Nasza druga propozycja również jest dedykowana pielęgniarce. Jest to koszulka ze specjalnym nadrukiem, który na pewno spodoba się osobie wykonującej wspomniany zawód. Ta propozycja tak samo jak poprzednia sprawdzi się świetnie jeśli naszym celem jest własna mama.

Produkt ten jest nieco droższy od poprzedniego. Mimo tego jest on ciągle w naprawdę przystępnej cenie. Na pewno będzie to świetny podarek, który bardzo ucieszy naszą pielęgniarkę.

Sprawdź koszulkę dla pielęgniarki

Podziękowanie dla pielęgniarki – kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Jeżeli dana pielęgniarka była szczególnie uprzejma, pomocna, i wyrozumiała wtedy warto zainteresować się nieco bardziej eleganckim podziękowaniem w postaci statuetki kryształowej 3d. Jej grawer pasuje znakomicie do osób pracujących w medycynie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby dowolnie modyfikować napis.

Oferta poniższego sklepu jest naprawdę szeroka (ilość grawerów i obrazków) dlatego też zdecydowanie zachęcamy do jego sprawdzenia!

Sprawdź podziękowanie dla pielęgniarki – kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Złoty naszyjnik – prezent dla pielęgniarki

Naszą kolejną propozycją jest złoty naszyjnik. Sprawdzi się on świetnie na przykład jako prezent na dzień pielęgniarki. Będzie mogła ona nosić go każdego dnia, gdyż jest on naprawdę bardzo ładny. Na pewno spodoba się on naszej odbiorczyni.

Cena tego podarku jest już wyższa od dwóch poprzednich. Uważamy jednak, że warto zastanowić się nad tą nieco większą inwestycją. Koszt ten wynika z naprawdę dobrej próby srebra z jakiej został wykonany ten pozłacany naszyjnik.

Sprawdź złoty naszyjnik

Kosz prezentowy ciastka, miód i herbata prezent dla pielęgniarza

Kosz prezentowy z ciastkami, miodem oraz herbatą to świetny wybór na prezent urodzinowy dla pielęgniarki. Będzie mogła ona skorzystać z każdego z tych produktów na przykład podczas zimowego wieczora. Poza ciekawymi produktami sam kosz został wykonany naprawdę bardzo stylowo. Na pewno spodoba się on naszej odbiorczyni.

Ze względu na swój dosyć nieduży rozmiar nie jest to najdroższy z dostępnych koszy, który możemy podarować. Może to być jednak plus ze względu na to, że niektórzy wolą minimalizm, a do tego jest on w bardzo przystępnej cenie.

Sprawdź kosz prezentowy ciastka, miód i herbata

Kosz prezentowy z herbatą i czekoladą

Ciekawą alternatywą dla naszej poprzedniej propozycji jest kosz prezentowy z herbatą i czekoladą. Jest to nieco mniejszy kosz od poprzedniego, ale ma on również nieco inny skład. Posiada on w sobie tak samo herbatę oraz miód, lecz ciastko zostało zastąpione piękną czekoladą. Jeżeli nasza odbiorczyni woli ten rodzaj słodyczy to na pewno ucieszy się z tego podarku.

W porównaniu do poprzedniej propozycja ta jest nieco tańsza. Może to być zaleta, jeśli chcemy podarować kosz jako dodatek lub mamy bardziej ograniczony budżet.

Sprawdź kosz prezentowy z herbatą i czekoladą

Grzejąca maskotka

Grzejąca maskotka to bardzo nietypowy pomysł na prezent dla pielęgniarki. Może on jednak okazać się bardzo trafny jeśli nasza odbiorczyni lubi maskotki. Będzie ona świetnie służyła jako ozdoba do jej mieszkania jak i jako rodzaj ogrzania podczas leżenia pod kocem i czytania ulubionej książki.

Jest to dosyć droga maskotka, ale wynika to z wcześniej wspomnianej funkcji ogrzewania. Uważamy jednak, że warto zainwestować tę kwotę w tak nietypowy prezent.

Sprawdź grzejącą maskotkę

Zestaw kosmetyków z misiem

Praktycznie każda kobieta lubi dbać o swoją urodę. Z tego powodu naszą kolejną propozycją na prezent dla pielęgniarki jest zestaw kosmetyków. Nie jest to jednak zwykły komplet kosmetyków do ciała, gdyż ma on w sobie również misia, która jest niezwykle uroczy. Na pewno nasza odbiorczy pokocha go jak i kosmetyki zawarte w zestawie.

Mimo ilości elementów tego podarku nie jest on wcale bardzo drogi. Jego cena jest naszym zdaniem bardzo rozsądna. Z tego powodu gorąco zachęcamy do zakupu tego kompletu.

Sprawdź zestaw kosmetyków z misiem

Zestaw kosmetyków

Ponownie przedstawiamy zestaw kosmetyków, lecz ten się nieco różni od poprzedniego. Z tego względu warto zastanowić się nad tym zakupem. W tym komplecie znajdziemy kosmetyki, które mają w sobie drobinki złota. Z tego powodu może to być świetny prezent dla pielęgniarek w szpitalu. Na pewno z chęcią skorzystają z kosmetyków zawartych w tym podarku.

Ze względu na nieco mniejszą ilość produktów zawartych w tym prezencie jest on minimalnie tańszy. Może to być mały plus, ale uważamy że podczas decyzji powinniśmy kierować się preferencjami naszej odbiorczyni względem kosmetyków.

Sprawdź zestaw kosmetyków

Zestaw kosmetyków konopnych

Jeżeli wiesz, że pielęgniarka, której chcesz dać prezent uwielbia kosmetyki konopne to będzie zachwycona z tej propozycji. Jest to zestaw kosmetyków konopnych, których działanie jest nieco inne niż standardowych. W proponowanym komplecie mamy aż sześć różnych balsamów czy kremów dzięki czemu nasz odbiorczyni będzie mogła kompleksowo o siebie dbać.

Ilość produktów zawartych w tym zestawie oraz ich charakterystyka sprawia, że jest to dosyć drogi komplet. Uważamy jednak, że warto się zastanowić nad tym zakupem, gdyż może on być bardzo celny.

Sprawdź zestaw kosmetyków konopnych

Łabędź z łyżeczkami deserowymi

Ciekawą propozycją na prezent dla pielęgniarki może być ozdobny łabędź, który ma w sobie siedem łyżeczek deserowych. Cały komplet prezentuje się naprawdę niezwykle oraz niepowtarzalnie. Na pewno wywoła on niesamowite wrażenie na naszej odbiorczyni. Z chęcią postawi ona tego łabędzia w swojej kuchni czy salonie.

Mimo niepowtarzalnego wyglądu jest to względnie niedroga propozycja. Na pewno ta propozycja sprawdzi się jako niezależny prezent.

Sprawdź łabędź z łyżeczkami deserowymi

Komplet sztućców w walizce

Bardzo elegancką propozycją na prezent dla pielęgniarki jest komplet sztućców w walizce. Są to wysokiej jakości sztućce, które zostały naprawdę świetnie zapakowane. Na pewno taki komplet zrobi na naszej odbiorczyni gigantyczne wrażenie. Rzadko kiedy spotykamy się z tak świetnie wykonanym prezentem.

Ze względu na wcześniej wspomniane wykonanie oraz jakość nie jest to najtańsza propozycja. Jest ona dosyć droga, ale jeśli chcesz naprawdę mocno zadowolić zaprzyjaźnioną pielęgniarkę to jest to świetny wybór.

Sprawdź komplet sztućców w walizce

Komplet sztućców

Kolejną propozycją jest również komplet sztućców. Jest to alternatywa dla poprzedniej propozycji. Jest to mniej rzucający się w oczy komplet, który jest bardziej minimalistyczny. Może to być zaleta jeśli wiemy, że pielęgniarka, którą chcemy obdarować woli tego typu podarki.

Dużą różnicą między tą propozycją, a poprzednią jest cena. W tym wypadku jest ona znacznie niższa. Jeżeli mamy bardziej ograniczony budżet może to się okazać dużą zaletą dla nas.

Sprawdź komplet sztućców

Zestaw kieliszków do wina

Wiele kobiet uwielbia wino. Z tego względu świetnym prezentem dla pielęgniarki może okazać się zestaw sześciu kieliszków do wina. Nasza odbiorczyni będzie mogła popijać swój ulubiony trunek w prostych, ale stylowych kieliszkach, które na pewno przydadzą się podczas niejednego wieczoru z ulubioną książką.

Cena tego kompletu jest naszym zdaniem bardzo przystępna. Uważamy, że warto zakupić ten podarek. Na pewno ucieszy on naszą odbiorczynie.

Sprawdź zestaw kieliszków do wina

Komplet noży

Jeśli wiesz, że pielęgniarka, której chcesz wręczyć prezent uwielbia gotować to świetnym wyborem na prezent może okazać się komplet noży wraz z blokiem na nie. Proponowany przez nas zestaw zawiera różnego rodzaju noże wysokiej jakości dzięki czemu nasza odbiorczyni powinna być naprawdę zadowolona.

Ze względu na wcześniej wspomnianą wysoką jakość oraz naprawdę dobry styl wykonania jest to dosyć droga propozycja. Uważamy jednak, że warto się nad nią zastanowić, gdyż może być naprawdę dobra.

Sprawdź komplet noży

Karafka na wodę i wino

Świetnym podarkiem na każdą okazję również dla pielęgniarki jest karafka na wodę lub wino w zależności od potrzeby. Jest to bardzo elegancka propozycja, która świetnie sprawdzi się w kuchni naszej zaprzyjaźnionej pielęgniarki. Poza funkcją jaką pełni to naczynie jest ono również naprawdę ładne dzięki czemu będzie ono świetnie prezentowało w domu naszej odbiorczyni.

Cena tego prezentu jest naszym zdaniem naprawdę przystępna. Jest to świetna propozycja, która na pewno ucieszy naszą pielęgniarkę. Na pewno znajdzie ona idealne miejsce na to naczynie.

Sprawdź karafkę na wodę i wino

Poduszka ortopedyczna

Poduszka ortopedyczna to dosyć rzadki rodzaj prezentu, a jest on wskazany praktycznie dla każdego ze względu na to, że nasze kręgosłupy bardzo często cierpią przez rodzaje prac jakie wykonujemy. Z tego względu może to być nietypowy, a bardzo przydatny prezent dla pielęgniarki. Będzie mogła ona na niej spać każdej nocy, aby nieco bardziej regenerować odcinek szyjny kręgosłupa.

Może nasza odbiorczyni nie zareaguje od razu gigantycznym szczęściem ale na pewno po czasie bardzo doceni ten prezent. Jeżeli pomoże on jej w przezwyciężeniu bólu pleców to na pewno będzie ona znacznie szczęśliwsza.

Sprawdź poduszkę ortopedyczną

To już wszystkie propozycje na prezent dla pielęgniarki. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych produktów i liczymy udanych zakupów lub dalszych poszukiwań.

Spis Treści