cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla piekarza? [Na urodziny, święta itp]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla piekarza wybrać.

Poniżej znajdziesz konkretne propozycje na podarunki, które sprawdzą się w przypadku urodzin, świąt, imienin, otwarcia nowej piekarni, jak i innych okazji.

Jedne z nich są droższe, drugie tańsze. Bardziej praktyczne lub też symboliczne. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zaproszony do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

oryginalny prezent dla piekarza – personalizowany fartuch

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla piekarza jest personalizowany fartuch MasterChefa. Nanieś do niego można imię danej osoby.

Jest to na tyle ikoniczne akcesorium, że z pewnością wywołała masę uśmiechów podczas dawania podarunku. Całość z pewnością będzie wykorzystywana na co dzień!

Sprawdź personalizowany fartuch masterchef

Personalizowana deska do serów- praktyczny prezent dla piekarza

Kolejnym personalizowanym upominkiem na naszej liście, jest specjalna deska do serów. Umieścić na niej można dowolny napis.

Po przygotowaniu chleba dobrze jest zjeść jest zjeść go z czymś pysznym, na przykład wysokiej jakości serem.

Tak dobrze wyglądające i przydatna akcesorium z pewnością to ułatwi. Serwowanie zimnej płyty będzie od tego momentu jeszcze lepsze!

Sprawdź personalizowaną deskę do serów

Przyprawnik z dowolnym grawerem

Czymś co z pewnością przyda się danemu piekarzowi, jest specjalny „przyprawnik” z dowolnym grawerem. Nanieś do niego możesz dowolny napis, co z pewnością zwiększy wartość tego upominku w oczach danej osoby. Idealne na święta czy też urodziny.

Sprawdź przyprawnik z dowolnym grawerem

Kubek dla piekarza – 3 propozycje

Nieco bardziej klasyczną propozycją jest specjalny dedykowany kubek dla piekarza. Posiadają one niezwykle estetyczne oraz humorystyczne nadruki.

Sprawdzą się idealnie do używania w pracy, jak i w domu. Możesz być przekonany, że napój pity z takiego naczynia smakować będzie jeszcze lepiej!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Koszulka dla piekarza – 3 propozycje

Ciekawe alternatywą lub dodatkiem do poprzedniej propozycji jest koszulka dla piekarza. Chcielibyśmy polecić Ci trzy różne wersje. Sam zadecyduj, która z nich przypadnie do gust najbardziej!

Sprawdź koszulkę dla piekarza nr 1

Sprawdź koszulkę dla piekarza nr 2

Sprawdź koszulkę dla piekarza nr 3

Czapka piekarza – 2 propozycje

Jeżeli dana osoba od dłuższego czasu nie zmieniała swojej czapki, to powyższa propozycja może być niezwykle trafna. Co jakiś czas warto odświeżać tego rodzaju elementy ubioru.

Powyższe warianty wykonane są w solidny i estetyczny sposób. Jesteśmy przekonani, że piekarz używać je będzie na co dzień, przez co nie zapomni o twoim znakomitym upominku!

Sprawdź czapkę dla piekarza nr 1

Sprawdź czapkę dla piekarza nr 2

Sejf do lodówki

Dosyć oryginalnym i nietypowym podarunkiem dla piekarza, będzie specjalny sejf do lodówki. Jeżeli dana osoba lubi sobie podjadać, to z pewnością doceni tego rodzaju akcesorium.

Jest to dosyć humorystycznym upominek, który może okazać się niezwykle przydatny (szczególnie podczas różnego rodzaju diet)!

Sprawdź sejf do lodówki

Łyżeczki bogacza – śmieszny prezent dla piekarza

Kolejnym śmiesznym prezentem dla piekarza są specjalne łyżki bogacza. Jeżeli danej osobie powodzi się w pracy, czy też prowadząc własną piekarnię, to jest pewnością uśmiechnie się na widok takich akcesoriów.

Możesz być przekonany, że tego rodzaju gadżety nieraz wywołają uśmiech na twarzy!

Sprawdź łyżeczki bogacza

Voucher na degustację alkoholi i jedzenia

Bycie piekarzem bardzo często wiąże się z pewnego rodzaju zamiłowaniem do jedzenia. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy voucher na różnego rodzaju degustacje alkoholi lub tych jedzenia.

Prowadzone są one w dosyć ciekawych otoczkach (raz w swojskich innym razem w bardziej ekskluzywnych). Zachęcamy do wejścia na poniższą podstronę kategorii, aby sprawdzić dostępne oferty.

Sprawdź voucher na degustację alkoholi i jedzenia

Prezent „Za kierownicą”

Kolejnym przeżyciem na naszej liście jest „prezent za kierownicą”. Przejażdżki luksusowymi i drugimi autami, wyścigi po specjalnie w torach, czy też offroad monster truckami to tylko jedno z wielu dostępnych opcji.

Możesz być przekonany, że mężczyzna interesujący się motoryzacją ucieszy się z takiego podarunku!

Sprawdź prezent „Za kierownicą”

Nóż dla piekarza

Powyższy nóż dla piekarza jest wysokiej jakości akcesorium, które jeszcze bardziej urozmaici wypieki danej osoby. Jeżeli twój piekarz nie posiada takiego sprzętu, jest ono niskiej jakości lub dopiero zaczyna swoją przygodę z tym zawodem, to z pewnością doceni taki upominek.

Sprawdź nóż dla piekarza

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana) – elegancki prezent dla piekarza

Nasza ostatnia propozycja na elegancki prezent dla piekarza, to kryształowa statuetka 3D. Jest ona w pełni personalizowana dlatego może zdecydować się na dowolny model, lekko go zmodyfikować, lub też stworzyć własny od zera.

Zachęcamy do sprawdzania szerokiego asortymentu sklepu kryształu 3D.

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla piekarza. Mamy nadzieję, ze dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści