cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla pianisty ? [Najciekawsze upominki!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla pianisty wybrać to nasz poradnik będzie dla Ciebie przydatny.

Przygotowaliśmy konkretne oferty, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Zadbaliśmy o różnorodność pod względem zastosowania podarunków jak i ich ceny. Mamy nadzieję, że nasz poradnik będzie dla Ciebie przydatny i odnajdziesz, dzięki niemu coś odpowiedniego!

Zachęcamy do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla pianisty muzyka – mini fortepian

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla pianisty jest mini figurka fortepianu. Jest to dosyć symboliczny upominek, który sprawdzi się znakomicie jako element dekoracyjny np na biurku.

Wykonano go z dbałością o szczegóły. Gorąco zachęcamy do jego sprawdzenia.

Sprawdź prezent dla pianisty muzyka – mini fortepian

Obraz Portret Fryderyka Chopina w ramie

Kolejną dekoracyjną pozycją na naszej liście jest obraz portret Fryderyka Chopina. Jest to autorytet dla zdecydowanej większości pianistów. Zerkanie na taki malunek, z pewnością stanowić będzie duże źródło inspiracji.

Całość znajduje się w bardzo eleganckiej ramce. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia jego wymiarów na podstronie ofertowej.

Sprawdź obraz portret Fryderyka Chopina w ramie

Kubek dla pianisty

Nieco bardziej klasyczną propozycją jest kubek dla pianisty. Jest to świetne połączenie trafionego prezentu (nawiązujemy do muzyki i pianina) oraz praktyczności (dodatkowy kubek przyda się zawsze.

Naczynie takie wyglądać będzie znakomicie w każdej kuchni, salonie czy tez na biurku. A poranna kawa lub herbata smakować będzie jeszcze lepiej.

Sprawdź kubek dla pianisty

Breloczek dla pianisty

Niezwykle trafionym upominkiem dla pianisty, będzie breloczek, przestawiający mężczyznę grającego na fortepianie. Jest to świetny sposób na upiększenie pęku kluczy oraz dodatkowe otoczenie się na co dzień swoją pasją.

Drobny gadżet, a z pewnością wywoła uśmiech na twarzy danej osoby.

Sprawdź breloczek dla pianisty

Ksiażki dl pianisty – 3 propozycje

Nasz kolejna propozycja składa się z 3 produktów. Są to 3 książki, każda o nieco innej tematyce, jednak wszystkie nawiązujące do pianina.

Pierwsze z nich to to beletrystyka. Trzecia natomiast jest biografią Fryderyka Chopina. Nie będziemy za bardzo rozpisywać się na temat ich zawartości. Sam sprawdź o czym są poniższe lektury!

Sprawdź książkę „Życie za Wszelka Cenę”

Sprawdź książkę „Zraniony Pianista”

Sprawdź książkę „Chopin, życie i droga twórcza”

Pozytywka fortepian – 2 propozycje

Kolejnymi ciekawymi i dekoracyjnymi akcesoriami są pozytywki fortepiany.

Pierwsza z nich wykonana została w klasycznym eleganckim stylu. Druga natomiast nawiązuje swoim designem do świąt. Sam zadecyduj, która opcja sprawdzi się lepiej.

Obydwie natomiast wykonane zostały w staranny i solidny sposób. Upominki, które z pewnością ucieszą!

Sprawdź pozytywkę fortepian klasyczną

Sprawdź pozytywkę fortepian świąteczną

Głośnik z pojemnikiem na drinki

Nieco bardziej nowoczesnym i oryginalnym prezentem dla pianisty jest głośnik z miejscem na chłodzenie drinków. Całość może też świecić się w rytm muzyki. Takie akcesorium zrobi furorę podczas nie jednej imprezy.

Przyda się też podczas spokojnych posiedzeń przy ulubionym piwku lub innym napoju. Gorąco zachęcamy zerknąć na tą opcję.

Sprawdź głośnik z pojemnikiem na drinki

Prezent dla pianisty – muzyczna poduszka

Klejonym niezwykłym pomysłem na oryginalny prezent dla pianisty jest muzyczna poduszka. Gadżet ten pozwoli na ucięcie sobie drzemki przy ulubionej muzyce. Jego wykorzystanie może być niezwykle relaksujące.

Jeżeli chcesz zaskoczyć daną osobę, to jest to znakomity wybór!

Sprawdź prezent dla pianisty – muzyczna poduszka

Kryształowa statuetka z dowolnym grawerem

Nieco bardziej oficjalnym i symbolicznym prezentem jest kryształowa statuetka 3d. Nanieść na nią możemy dowolny grawer jednak ten znajdujący się na niej domyślnie jest niezwykle miły i ciekawy.

Akcesorium te wyglądać będzie szczególnie dobrze w odpowiednim oświetleniu. Gorąco zachęcamy do jego sprawdzenia, jak i innych ofert w sklepie kryształy3d!

Sprawdź kryształową statuetkę z dowolnym grawerem

Obraz na płótnie – 2 propozycje

Pianiści to osoby, które lubią otaczać się pięknem. Na co dzień robią to przy pomocy muzyki, jednak i strona wizualna może być tu ciekawym uzupełnieniem. Dlatego też na naszej liście nie mogło zabraknąć 2 propozycji w formie obrazów.

Każdy z nich przedstawia fortepian. Robią to jednak w zupełnie innym stylu, przy użyciu różnych barw.

W polecanym poniżej sklepie znajdziesz o wiele więcej ciekawych ładnych obrazów, plakatów i fototapet. Zdecydowanie zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź obraz nr 1

Sprawdź obraz nr 2

Elektryczny regulowany masażer

Aby móc rozwijać się w sowich pasjach, należy zadbać o odpowiednią regenerację. Dlatego też w naszym poradniku umieściliśmy elektryczny regulowany masażer. Pozwoli on na rozluźnienie napiętych mięśni co w zdecydowany stopniu wpłynie też pozytywnie na stan psychiczny danej osoby.

Gadżet jest niezwykle prosty w użyciu. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia jego szczegółów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź elektryczny regulowany masażer

Personalizowany notes z długopisem

Zajęcia związane ze sztuką nieodłącznie związane są z kreatywnością. Aby zwiększać swoje umiejętności w tej dziedzinie dobrze jest „oczyścić” głowę. Stan taki można osiągnąć poprzez zapisywanie swoich pomysłów, zadań, czy też przemyśleń i terminów. Odpowiedni notes będzie w tym niezwykle pomocny!

Polecany przez nas zeszyt oraz długopis są personalizowane. Bardzo przydatny i trafiony podarunek!

Sprawdź personalizowany notes z długopisem

To już nasze wszystkie pomysły na prezent dla pianisty na dziś. Mamy nadzieję, że któryś z nich przypadł Ci do gustu i zostanie twoim przyszłym podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści