cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla osoby wierzącej i religijnej? Przygotowaliśmy całą listę!

Dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla osoby wierzącej w Boga wybrać.

Przeanalizowaliśmy pewne cechy osób wierzących, po to aby na tej podstawie wybrać najciekawsze podarunki. Zadbaliśmy o to aby miały one różnią symbolikę, pochodziły z wielu sklepów oraz były w różnych cenach. Wszystko po to abyś był w stanie dobrać coś odpowiedniego niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu.

Mamy nadzieję że niezależnie od tego czy kupujesz upominek dla mamy, babci, taty lub kogokolwiek innego, będziesz w stanie znaleźć coś odpowiedniego.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Ps, jako że piszemy głównie z myślą o osobach mieszkających w Polsce, większość naszych propozycji opieraliśmy na wierze katolickiej. Jednak w przypadku innych religii można zastosować takie same oferty (lub ich odpowiedniki).

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla osoby bardzo religijnej- Domowy Ołtarzyk Veronese

Naszą pierwszą propozycją dla osoby bardzo wierzącej jest domowy ołtarzyk . Jeżeli wiesz że dana osoba modli się praktycznie codziennie, to warto zainwestować taki podarunek, który z pewnością umili modły . Dodatkowo jest to znakomity element dekoracyjny, który sprawdzi się szczególnie w przypadku domów w nieco bardziej klasycznym stylu.

W nowoczesnych mieszkaniach będzie to coś dosyć nietypowego, co też może mieć pewne zalety!

Sprawdź domowy ołtarzyk veronese

Wino z personalizowaną etykietą

Wielu z nas wino kojarzy się z Biblią. I jest to skojarzenie jak najbardziej słuszne! Już w starożytności ludzie spożywali ten trunek. Dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić wino spersonalizowana etykietą.

Możesz tam umieścić dowolny napis. Od daty urodzin, przez świąteczne Życzenia przez imię i nazwisko danej osoby. Ogranicza Cię tylko twoja kreatywność. W polecane przez nas sklepie znajdziesz różne rodzaje win, jak i różne wzory etykiet.

Sprawdź wino z personalizowaną etykietą

KArafka na wino

Ciekawą alternatywą do poprzedniej propozycji (lub też dodatkiem) jest elegancka karafka z korkiem, na wino. Ma ona bardzo tradycyjny styl, który z pewnością wprowadzi ciekawe nastrój podczas wieczorów spędzonych przy lampce ulubionego alkoholu.

Wykonana jest z wysokiej jakości szkła, które oprócz tego że jest niezwykle wytrzymałe, pozwala na dokładne dostrzeżenie barwy danego trunku.

Zdecydowanie polecamy tą propozycję, która posiada także aż 24 miesiące gwarancji..

Sprawdź karafkę na wino

Masaże i inne zabiegi

Fizyczne produkty na prezent to bardzo ciekawa opcja jednak czymś bardziej nietypowym jest zafundowanie komuś przeżycia. Dlatego też chcielibyśmy polecić ci vouchery na masaże oraz różne inne zabiegi.

Szczególnie zachęcamy do zakupów masaży tajskich, które oprócz tego że mają pozytywny wpływ na zdrowie, będą czymś egzotycznym i intrygującym.

Jeżeli posiadasz większe fundusze lub składasz się na prezent w kilka osób, to ciekawą alternatywą będzie zakup całego weekendu w SPA, dla jednej lub kilku osób.

Sprawdź masaże i inne zabiegi

Sprawdź weekendy w SPA

Wizyta na strzelnicy / kursy strzeleckie

Religia zazwyczaj łączy się z pewnym poszanowaniem do konserwatywnych wartości. A filozofia ta kojarzy się z wartościami takimi jak rodzina, dom czy też broni.

Jeżeli szukasz prezentu dla osoby wierzącej, która jest mężczyzną, to wyjście na strzelnicę lub szkolenie strzeleckie z pewnością będzie niezapomnianym doświadczeniem. Zachęcamy do sprawdzenia ofert w różnych lokalizacjach.

Sprawdź wizyty na strzelnicy i kursy strzeleckie

Książki religijne

Osoby religijne lubią pozyskiwać nową wiedzę na temat wiary oraz mają bardzo refleksyjne podejście do życia. Dlatego też wielu z nich bardzo lubi czytać różnego rodzaju książki, a szczególnie te związane z teologią.

Chcielibyśmy polecić ci szeroką ofertę książek religijnych w sklepie „Tania Książka” jak i dwie konkretne propozycje.

Pierwsza z nich nosi tytuł „Słowa z którymi was zostawiał” księdza Pawlukiewicza. Posiada ona naprawdę wiele dobrych opinii, jak i jest dosyć popularna.

Druga natomiast to „turystyka religijna na świecie”, która będzie przydatna dla każdego kto lubi wycieczki i podróże.

Sprawdź książkę „Słowa, z którymi was zostawiam”

Sprawdź książkę „turystyka religijna na świecie”

Sprawdź inne religijne książki

Zegarek szwajcarski

Nieco bardziej uniwersalnym podarunkiem jest elegancki zegarek szwajcarski. Polecany przez nas model skierowany jest do kobiet i prezentuje się niezwykle elegancko. Jednak w sklepie, do którego linkujemy, znajdziesz multum innych zegarków o różnym designu i cenie. Jesteśmy przekonani, że wiele z nich zwróci zwróci na siebie twoją uwagę.

Znajdziesz tam oferty za 100 jak i 2000 zł, dlatego z pewnością dobierzesz coś odpowiedniego!

Sprawdź zegarek szwajcarski

Statuetka 3d religijna

Bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym będzie statuetka 3D. Możesz na niej nanieść dowolnie personalizować tekst. Ten który znajduje się na obrazku z pewnością zadowoli każdą wierzącą osobę. Jest to fragment 23 psalmu, który może działać inspirująco i motywująco, szczególnie w kryzysowych sytuacjach, które przytrafiają się każdemu.

Zachęcamy do sprawdzenia tego upominku, który szczególnie dobrze wyglądać będzie w odpowiednim oświetleniu.

Sprawdź statuetkę 3D religijną

Obraz na płótnie „Kościoły na snatoerinie”

Każdy z nas lubi dostawać ładne rzeczy. Podarunek, na który miło się patrzy potrafi cieszyć oko przez naprawdę długi czas. Dlatego też chcielibyśmy polecić ci zakup obrazu „Kościoły na Santorini”. Oprócz tego że jest on związany z religią, to przywodzi na myśl ciepłą słoneczną Grecję ,która od razu budzi pozytywne skojarzenia z wakacjami.

Taki malunek zostanie szczególności docenione kiedy za oknem panować będzie zimny i ciemny listopadowy wieczór. Ten mały podarunek wprowadzi wtedy nieco słońca i radości!

Sprawdź obraz na płótnie „Kościoły na Santorini”

Zestaw miodów na prezent (i wiecej!)

Zestaw miodów na prezent to coś to sprawdzi się świetnie w przypadku osoby wierzącej jak i każdej innej! W polecanym pakiecie znajdziesz herbatę oraz ciekawe akcesoria. Ludzie religijni bardzo cenią sobie wyciszenie oraz spokój. Jest to czas kiedy dzięki modlitwie, mogą połączyć się z Bogiem.

Mało jest rzeczy tak relaksujących jak pyszna filiżanka herbaty z dodatkiem słodkiego, pysznego i naturalnego miodu. Zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową. Oprócz możliwości zakupu tego zestawu, znajdzie tam wiele innych wartych uwagi koszy prezentowych.

Sprawdź zestaw miodów na prezent

Zestaw do robienia świec

Skoro już jesteśmy przy temacie relaksu i wyciszenia to czymś co pomaga zbudować odpowiedni nastrój )przykładowo do modlitwy lub po prostu odpoczynku) są świeczki zapachowe. Jest to bardzo uniwersalny i trafiony pomysł na podarunek.

Jednak tym co wyróżnia naszą propozycję jest możliwość ich samodzielnego stworzenia. Oprócz radości z ich używania, dana osoba czerpać będzie masę satysfakcji z ich wytworzenia.  Zachęcamy do sprawdzenia tej pozycji z listy!

Sprawdź zestaw do robienia świec

Zestaw do kaligrafii

Wielu z nas kiedy myśli o religii ma przed sobą wizję średniowiecznego mnicha, który pół życia przepisuje daną książkę. Dla jednych jest to bardzo romantyczna wizja, dla innych obraz żmudnej pracy.

Niezależnie od tego, kaligrafia potrafi dawać naprawdę dużo satysfakcji. Dlatego też chcielibyśmy Ci polecić zestaw prezentowy do kaligrafii, który posiada wszystkie najważniejsze akcesoria, umożliwiające naukę i realizowanie tego hobby.

Będzie to szczególnie dobra opcja, w przypadku osób na emeryturze, które muszą dbać o to aby nie zatracić swoich umiejętności kognitywnych i manualnych. Ponad to, mają one dużo wolnego czasu na realizowanie różnych pasji!

Sprawdź zestaw do kaligrafii

Malowanie dowolnego zdjęcia po numerach

Naszą ostatnią propozycją jest specjalny obraz, na którym możemy nanieść dowolne, wybrane przez nas zdjęcie. Następnie sklep dostarcza nam jego czarno-białą wersję wraz z różnymi numerkami i farbkami. 

Oferta ta umożliwia własnoręczne pokolorowanie każdego zdjęcia. Może ty to być religijna ikona, jak i zdjęcie wnuka, córki lub kogoś innego.

Sprawdź malowanie dowolnego zdjęcia po numerach

To już wszystkie propozycje na prezent dla osoby wierzącej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego poradnika i uważamy że propozycje przez nas wybrane, dobrze wpasują się w charakterystykę osoby religijnej. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści