cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla osoby konsekrowanej? Podarunki, które ucieszą!

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla osoby konsekrowane i wybrać.

Sprawdziliśmy wiele sklepów internetowych aby wyłuskać dla Ciebie najlepsze propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetów. Zrobiliśmy wszystko aby były one trafione oraz zróżnicowane pod względem zastosowania symboliki i ceny.

Zapraszamy do naszego artykułu!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla osoby konsekrowanej – świecznik

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla osoby konsekrowanej jest retro elegancki świecznik dwugłowicowy z krzyżem. Świeczki znajdujący się na takim akcesorium wyglądać będą znakomicie. Osoby religijne to bardzo często osoby, które cenią sobie tradycje oraz retro-styl.

Dlatego tak dobrany produkty z pewnością ucieszy oko, jak i będzie miał praktyczne zastosowanie na przykład podczas modlitwy.

Sprawdź świecznik dla osoby konsekrowanej

Zestaw pieczęci woskowych lub jedna pieczęć

Jak już wspominaliśmy, bycie osobą konsekrowaną bardzo często idziesz w parze z zamiłowaniem do tradycji. Mało jest rzeczy tak przypominających stare czasy, jak duża woskowa pieczęć umieszczona na liście. Dlatego też chcielibyśmy ci polecić zestaw do wykonywania takiego znaku.

Wysłanie listu z takim elementem z pewnością będzie fascynujące dla niejednej osoby, która go pisze oraz otrzymuje. Polecany przez nas zestaw jest bardzo rozbudowany, dlatego jeżeli wolisz postawić na coś prostego i mniejszego to zachęcamy do sprawdzenia drugiego linku.

Znajduje się tam tańszy i mniej rozbudowany zestaw.

Sprawdź zestaw do pieczęci woskowych

Sprawdź pieczęć

Wino z dowolnym nadrukiem w skrzynce z akcesoriami

Wielu ludziom wino kojarzy się z opowieściami biblijnymi. W końcu to Jezus zamienił wodę w wino, a apostołowie nieraz się nim raczyli. Osoba konsekrowana raczej nie upija się regularnie, jednak lampka wina do obiadu z pewnością jest zdrowa i przyjemna.

Dlatego też chcielibyśmy ci polecić upominek, w którym znajduje się wino z zaprojektowaną przez nas etykietą (na podstawie szablonu). Możemy tam nanieść imię i nazwisko osoby dostającej (lub cokolwiek innego). Dodatkowo całość znajduje się w bardzo eleganckim pudełku, na którym można nanieść dowolny grawerowany napis. W środku znajdziesz także przydatne akcesoria.

Zdecydowanie Polecamy tą propozycję, która da przyjemność w postaci wina jak i stanie się elementem dekoracyjnym na długo!

Sprawdź wino z dowolnym nadrukiem w skrzynce z akcesoriami

Relaksujący zestaw świeczek

Osoba konsekrowana poświęca swojej swoje życie duchowości. Aby jeszcze lepiej realizować swoją misję, dobrze jest zadbać o odpowiednie wyciszenie i relaks, o które coraz ciężej we współczesnym świecie.

Z pomocą przychodzi zestaw relaksujących świec które wykonane są w naturalny sposób. Mają one zapach melisy i lawendy, mandarynki i zielonej herbaty oraz kawy i wanilii. Są one naturalne oraz niezwykle wydajne.

Stworzone zostały w rzemieślniczym sklepie dziki las, który zdecydowanie polecamy (do wybrania prezentu jak i znalezienia ciekawych świec dla siebie).

Sprawdź relaksujący zestaw świeczek

Profesjonalne lekcje śpiewu

Podczas różnego rodzaju rekolekcji, spotkań czy też mszy świętej, bardzo często obecnymi elementami jest muzyka oraz śpiew. Dlatego też bardzo ciekawą propozycją będzie voucher na profesjonalne lekcje śpiewu, które zdecydowanie poprawią umiejętności wokalne każdej osoby która z nich skorzysta.

Zachęcamy także do sprawdzenia innych voucherów na różne inne lekcje muzyczne. Na stronie znajdziesz między innymi nauki naukę gry na różnych instrumentach jak i wiele innych ciekawych aktywności takich jak masaże, weekend w spa itp.

Sprawdź profesjonalne lekcje śpiewu

Letni obraz na płótnie

Nieco bardziej uniwersalnym prezentem dla osoby konsekrowanej będzie ładny i elegancki obraz na płótnie, który przedstawia drewnianą chatkę wśród pola, latem. Całość ma bardzo sentymentalny wydźwięk.

Ten niezwykle estetyczny i pozytywny malunek z pewnością wyglądać będzie znakomicie na każdej parafii w zakonie itp. Wykonany został na wysokiej jakości płótnie, przy użyciu odpowiednich farb, które utrzymają swój kolor przez długie lata.

Sprawdź letni obraz na płótnie

Zestaw naturalnych suplementów na lepszy sen i koncentrację

Osoby konsekrowane wbrew pozorom potrafią prowadzić dosyć intensywny tryb życia. Zorganizowanie mszy, czynności administracyjne, organizacja życia parafii, rekolekcji i wiele innych aktywności nierzadko wymagają umiejętności managerskich, których nie powstydził by się niejeden pracownik korporacji na kierowniczym stanowisku!

Dlatego też naszym ostatnim prezentem na dzisiejszej liście jest zestaw suplementów, który wspomoże sen, wydolność, koncentrację itp. Ofiarowując taki podarunek, pokazujemy że zależy nam na zdrowiu danej osoby. Z pewnością będzie to odebrane w niezwykle miły sposób.

Sprawdź zestaw naturalnych suplementów na lepszy sen i koncentrację

To już wszystkie propozycje na prezent dla osoby konsekrowanej na dziś. Mamy nadzieję, że któraś z nich przypadło ci do gustu i zostanie wybranym przez ciebie prezentem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści