cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla ornitologa? [Propozycje z wielu sklepów!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla ornitologa wybrać, to nasz poradnik bedzie dla Ciebie przydatny!

Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, które sprawdzą się niezaleznie od okazji. Mają one różne ceny i pochodzą z różnych sklepów, dlatego istnieje duża szansa że znajdziesz coś odpowiedniego!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla ornitologa – Personalizowany elegancki długopis

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla ornitologa jest personalizowany długopis prestiżowej marki „Parker”. Umieścić na nim można dowolny grawer. To samo tyczy się eleganckiego pudełeczka, w którym znajduje się polecane „pisadło”. Nanieść tam można ciekawe życzenia.

Dla osoby związanej z medycyną, która często musi wypisywać różnego rodzaju papierki, bedzie to podarunek niezwykle praktyczny i symboliczny!

Sprawdź prezent dla ornitologa – personalizowany elegancki długopis

Koszulka dla ornitologa – 3 propozycje

Naszą kolejną propozycją jest koszulka dla ornitologa. Powyżej chcielibyśmy polecić Ci 3 różne modele. Każdy z nich wykonany jest w estetyczny i humorystyczny sposób. Upominek tego oprócz swojej przydatności, dzięki dużemu dopasowaniu z pewnością spodoba się danej osobie.

Wszystkie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Gorąco zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź koszulkę „Urodzony do ornitologii – zmuszony do pracy „

Sprawdź koszulkę „Najlepszy ornitolog w całym kosmosie”

Sprawdź koszulkę „Prawdziwy ornitolog niczego się nie boi”

Kubek dla ornitologa – 3 propozycje

Kolejnymi dosyć klasycznymi podarunkami, są kubki dla ornitologa. Każdy z nich ma inny design, dlatego sam zadecyduj, który z nich sprawdzi się najlepiej. Z naszej strony możemy dodać że 2 propozycja jest najbardziej uniwersalna, przez co ma największą szansę na stanie się trafionym upominkiem.

Kawa lub herbata pita z takiego naczynia, smakować będzie lepiej niż zwykle!

Sprawdź kubek dla ornitologa 1

Sprawdź kubek dla ornitologa 2

Sprawdź kubek dla ornitologa 3

Podziękowanie dla ornitologa – kryształowa statuetka 3d

Jeżeli szukasz oficjalnego podziękowania dla ornitologa, to kryształowa statuetka 3d spisze się idealnie! Polecany przez nas model przedstawia orła oraz motywacyjny napis. Grawer możesz jednak dowolnie edytować. Warto wspomnieć, że w polecanym przez nas sklepie znajdziesz o wiele więcej ofert tego typu.

Zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź podziękowanie dla ornitologa – kryształowa statuetka 3d

Złoty naszyjnik „ptak origami”

Jeżeli szukasz prezentu dla Pani ornitolog, to złoty naszyjnik przedstawiający ptaka wykonanego metodą origami, sprawdzi się znakomicie. Jest to świetne nawiązanie do zawodu danej osoby. Sama biżuteria jest niezwykle elegancka i minimalistyczna. Pasować będzie do praktycznie każdej kreacji.

Zachęcamy do sprawdzenia tej oferty, jak i wielu innych w sklepie „aleupominek”.

Sprawdź złoty naszyjnik „ptak origami”

Personalizowany notes i długopis

Praca ornitologa wymaga bardzo dużego zorganizowania. Dlatego też niezwykle przydatnym podarunkiem może stać się personalizowany notes i długopis. Zapisywanie ważnych terminów, kontaktów lub pomysłów, przy użyciu tak dobranych akcesoriów, bedzie niezwykle satysfakcjonujące.

Wzorek widoczny na obrazku jest tylko jednym z wielu. Kliknij w poniższy link i zobacz pozostałe!

Sprawdź personalizowany notes i długopis

Klimatyczny obraz z ptakami

Każdy z nas lubi dostawać podarunki, na które przyjemnie się patrzy. Dlatego na naszej liście zabraknąć nie mogło obrazu przedstawiającego ptaki. Oprócz swoich niezwykłych walorów estetycznych, jest to ciekawe nawiązanie do zawodu danego specjalisty. Taki malunek upiększy nie jeden salon (lub inne pomieszczenie).

Zachęcamy do sprawdzenia tej oferty jak i innych obrazów, plakatów i fototapet w sklepie „eplakaty”!

Sprawdź klimatyczny obraz z ptakami

Praktyczny prezent dla ornitologa – podgrzewający pojemnik na lunch usb

Naszym ostatnim pomysłem na podarunek dla ornitologa jest elektryczny pojemnik na lunch. Dzięki temu gadżetowi, dana osoba będzie w stanie zjeść ciepły posiłek, niezależnie od miejsca! Zostanie to szczególnie docenione w miesiącach jesienno-zimowych, kiedy alternatywą dla np gorącego kurczaka w sosie, jest zmrożona kanapka.

Aby poznać więcej szczegółów tego akcesorium, zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową sklepu „ministerstwo gadżetów”!

Sprawdź praktyczny prezent dla ornitologa – podgrzewający pojemnik na lunch usb

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla ornitologa. Mamy nadzieję, że któraś z nich przypadła Ci do gustu i zostanie wybranym przez ciebie podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści