cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Prezent dla Okulisty – Gadżety, książki i więcej!

Zastanawiasz się jaki prezent dla okulisty wybrać? Mamy dla ciebie kilka ciekawych propozycji!

Polecane przez nas prezenty dla okulisty są dosyć proste, jednak jesteśmy praktycznie przekonani że będziesz w stanie uszczęśliwić swojego okulistę (lub bliskiego, który pracuje w tym zawodzie).

W artykule znajdziesz miedzy innymi:

  • Ciekawe książki dla okulisty.
  • Kubek i koszulkę dla okulisty
  • i więcej.

Dodatkowo chcielibyśmy zachęcić cię do sprawdzenia naszego artykułu prezent dla lekarza.

Sprawdź nasze propozycje. 🙂

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kubek dla okulisty – 2 propozycje

Świetnym prezentem dla okulisty będzie dedykowany kubek. Jeżeli chcemy podziękować naszemu okuliście to jest to doskonały sposób. Taki kubek jest bardzo prostym prezentem, ale każdy lekarz doceni taki gest.

Jest to bardzo funkcjonalny, nie za drogi, a zarazem atrakcyjny prezent. Za każdym razem, gdy nasz lekarz będzie pił poranną kawę będzie mógł przypomnieć sobie jak bardzo jest dla nas ważny i pomocny.

Zachęcamy do sprawdzenia polecanych przez nas modeli „w sweterku” oraz „recepta”. Pierwszy stworzy znakomity przytulny klimat, drugi nawiązuje do tematyki medycznej.

Sprawdź kubek w sweterku

Sprawdź kubek recepta

Koszulka dla okulisty

Jeżeli chcesz żeby twój ulubiony okulista mógł chwalić się wszystkim wartością swoich umiejętności polecamy serdecznie dedykowaną koszulkę. Taka koszulka to świetny prezent dla okulisty, który pomaga nam z naszym wzrokiem.

T-shirt ten to niedrogi, a zarazem elegancki prezent, który spodoba się naszemu specjaliście. Będzie on mógł ją założyć zarówno do pracy jak i w wolne dni, dzięki czemu każdy będzie mógł zobaczyć jak wygląda według nas najlepszy okulista na świecie.

Sprawdź koszulkę dla okulisty

Śmieszny prezent dla okulisty – figurka wizytownik

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent dla okulisty, to karykaturalna figurka wizytownik sprawdzi się znakomicie! Wyglądać będzie świetnie w przypadku każdego gabinetu, jak i np salonu w domie. Jej cena jest bardzo atrakcyjna. Wykonano je z dużą dbałością o szczegóły.

Bardzo fajna i humorystyczna propozycja, bezpośrednio przedstawiająca zawód danej osoby!

Sprawdź figurkę wizytownik okulista

Podziękowanie dla okulisty – kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Jeżeli szukasz oficjalnej formy podziękowania dla okulisty to z pewnością spodoba Ci się kryształowa statuetka 3d. Jest to znakomity element dekoracyjny, który z pewnością stanie w widocznym miejscu w domu lub gabinecie danej osoby.

Co ważne, grawer znajdujący się na statuetce można dowolnie dostosowywać. Zachęcamy do sprawdzenia tej oferty jak i innych w sklepie kryształy3d!

Sprawdź podziękowanie dla okulisty – kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Książka o okulistyce

Książka o okulistyce "Akupunktura oka" według profesora Johna Boela

Jeżeli wiemy że nasz okulista lubi czytać o swoim fachu i pogłębiać swoją wiedzę to e-book “Akupunktura oka” sprawdzi się świetnie. Nasz specjalista będzie mógł dowiedzieć się wielu nowych, a zarazem ciekawych rzeczy o swoim zawodzie.

E-book ten opowiada o przemyśleniach profesora Johna Boela, który leczy niewidomych. Tytuł ten jest o tyle ciekawy, że profesor Boel leczy swoich pacjentów niekonwencjonalnymi metodami co wynika z tego że te tradycyjne nie sprawdziłyby się w tak ciężkich przypadkach.

Sprawdź książkę o okulistyce

Skrzynka na herbatę z dowolnym grawerem

Jeżeli szukasz czegoś estetycznego, personalizowanego oraz przydatnego, to drewniana skrzynka z dowolnym nadrukiem spisze się znakomicie! W polecanym przez nas sklepie znajdziesz wiele ciekawy wzorów, które bez problemu możesz dostosować. Istnieje też opcja stworzenia czegoś własnego od zera.

Sięganie po herbatki do takiego akcesorium, z pewnością będzie niezwykle satysfakcjonujące. Zdecydowanie polecamy tą opcję.

Książka o problemach psychologiczną związanych z zawodem okulisty

Książka o problemach psychologiczną związanych z zawodem okulisty "Autoterapia - pokonaj problemy, stres i lęki"

Świetnym prezentem dla okulisty będzie e-book “Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki”. Jest to e-book psychologiczny, który doskonale sprawdzi się wśród lekarzy ze względu na charakterystykę ich pracy.

Jak w każdym zawodzie, stres jest nieodłącznym elementem dnia codziennego. Praca lekarza jest jednak wyjątkowo stresująca ze względu na to że operuje on na ludziach i przez złe decyzje może mieć on problemy. 

Uważamy, że będzie to idealny prezent, dzięki któremu nasz okulista będzie mógł jeszcze lepiej sprawdzać się w swoim zawodzie, a w dodatku czuć się lepiej zarówno w pracy jak i poza nią.

Sprawdź książkę o stresie

Notes motywacyjny

Notes motywacyjny z personalizowanym grawerem i nadrukiem "mierz wysoko i zdobywaj góry"

Okulista musi być naprawdę zorganizowaną osobą. Pilnowanie terminów, zamawianie niezbędnym akcesoriów i materiałów do pracy, to nie lada wyzwanie. Czasami wiąże sie to także z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Aby ułatwić sobie odnalezienie się w tym całym chaosie, warto jest mieć pod ręką notes, w którym możemy zapisać nowe zadania i pomysły . Taki praktyczny prezent dla okulisty, z pewnością będzie przydatny.

Dodatkowo, możemy na niego nanieść imię danej osoby. Tak spersonalizowany podarunek da jeszcze więcej satysfakcji!

Sprawdź personalizowany notes dla okulisty

Wirująca Karafka

Naszą kolejną propozycją na prezent dla okulisty jest wirująca karafka do wina. Jest to bardzo eleganckie naczynie w którym nasz zaprzyjaźniony specjalista może trzymać wino na mroźne, zimowe wieczory.

Nikt nie powstydziłby się w swoim mieszkaniu takiego dostojnego flakonu na wino.

Jeżeli chcemy naprawdę bardzo odwdzięczyć się naszemu specjaliście za pomoc to uważamy, że będzie to idealny prezent. Stylu dodaje opcja wirowania, która z pewnością przykuje uwagę gości podczas przyjęć!

Sprawdź wirującą karafkę do wina

Voucher na masaż lub inny zabieg (różne lokalizacje)

VOUCHER NA MASAŻ LUB INNY ZABIEG (RÓŻNE LOKALIZACJE) - kobieta podczas masażu

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla okulisty jest voucher na masaż lub innym zabieg kosmetyczny. Jest to świetny sposób na odprężenie oraz poprawę zdrowia i samopoczucia. Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia masaży tajskich, dzięki, którym dana osoba będzie w stanie posmakować nieco egzotyki. Świetna propozycja na podarunek!

Sprawdź masaże

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu prezent dla okulisty. Mamy nadzieję, że któraś z propozycji przypadła Ci do gustu. Życzymy udanych zakupów!

Spis Treści