cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla oficera? [Policji, wojska polskiego itp]!

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla oficera policji lub wojska polskiego, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Przygotowaliśmy wartościowe propozycje, które sprawdzą się w przypadku urodzin ,świąt, awansu jak i wielu innych okazji. Są ona dosyć różnorodne dlatego niezależnie od tego jaki wydźwięk ma mieć twój podarunek oraz jaki budżet posiadasz, powinieneś znaleźć coś odpowiedniego lub przynajmniej solidnie się zainspirować!

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla oficera policji,
  • prezent dla oficera wojska polskiego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla oficera – kryształowa statuetka 3d

Naszą pierwszą propozycją na oficjalny i elegancki prezent dla oficera wojska polskiego lub policjanta, jest kryształowa statuetka 3D. W tym miejscu chcielibyśmy polecić dwa modele. Pierwszy przeznaczony stricte dla żołnierza, drugi natomiast dla osoby pracującej policji.

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby zdecydować się na dowolną inną statuetkę, spersonalizować te dostępne w sklepie lub też stworzyć własną od zera. Opcje zdecydowanie warte uwagi, szczególnie ze względu na nietypowy efekt 3D!

Sprawdź kryształową statuetkę nr 1

Sprawdź kryształową statuetkę nr 2

Lampka „czarny rewolwer” – praktyczny prezent dla oficera policji lub wojska polskiego

Upominkiem nawiązującym do zawodu danej osoby jest lampka czarny rewolwer. Oficerowie mają dosyć często do czynienia z bronią. Z tego też powodu taki elegancki upominek wpasuje się do zawodu.

Całość wykonana jest niezwykle elegancko i z pewnością zostanie doceniona oraz postawiona w widocznym miejscu!

Sprawdź lampkę „czarny rewolwer”

Kubek termiczny „Granat”

Nieco bardziej humorystycznym upominkiem jest kubek termiczny „granat”. Picie ulubionej kawy lub herbaty z takiego naczynia będzie niezwykle satysfakcjonujące. Całość wykonana jest solidny sposób i stanowić będzie znakomity element dekoracyjny!

Sprawdź kubek termiczny granat

Prezent „Za kierownicą”

Jeżeli dana osoba lubi adrenalinę oraz motoryzację, to koniecznie powinieneś zainteresować się podarunkami „za kierownicą”. Jest to niezwykle oryginalny prezent dla oficera, który dostarczy masę niezapomnianych wrażeń.

W ofercie polecanego sklepu znajdziesz przejażdżki luksusowymi autami, wyścigi po specjalnych torach czy też off-roady monster truckami. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tam coś odpowiedniego.

Sprawdź prezent „Za kierownicą”

Voucher na masaż lub inny zabieg

Na drugim biegunie względem poprzedniej propozycji, znajduje się voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg (tym razem jest to spokojniejsza opcja).

Sprawność fizyczna zarówno w wojsku jak i w policji, jest niezwykle istotna. Odpowiedni masaż pozwoli zrelaksować się zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Wpłynie to na wyniki w pracy danej osoby oraz jej samopoczucie.

Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia masaży tajskich, które pozwolą na zapoznanie się z egzotyką!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Zapalniczka wodoodporna plazmowa – praktyczny prezent dla oficera wp

Jeżeli szukasz czegoś na praktyczny prezent dla oficera policji lub wojska polskiego, to wodoodporna zapalniczka plazmowa spisze się znakomicie! Przystosowana jest ona do ciężkich warunków i nieraz może okazać się przydatna.

Idealna do używania w pracy, jak i na co dzień!

Sprawdź zapalniczkę wodoodporną plazmową

Karafka diament, globus lub beczka

Ciekawe wyglądająca karafka może być niezwykle eleganckim prezentem dla oficera. W tym miejscu chcielibyśmy polecieć Ci model diament, globus oraz beczkę.

Pierwsze dwa charakteryzują się niezwykłą ekskluzywnością. W modelu globus znajdziesz szklaną (niezwykle starannie wykonaną) żaglówkę, która znajduje się wewnątrz naczynia.

Propozycja beczki jest nieco bardziej swojska i również znajdzie swoich fanów! Zachęcamy do sprawdzenia najlepszej według ciebie opcji. Naszym faworytem jest karafka globus.

Sprawdź karafkę diament

Sprawdź karafkę globus

Sprawdź karafkę beczka

Personalizowany Czołg na piwo

Jeżeli szukasz śmiesznego prezentu na oficera, to personalizowany czołg na piwo spiszesz znakomicie!

Przechowywanie browarów w tego rodzaju akcesorium, będzie zabawne same w sobie. Nadruk możesz dostosować pod dane urodziny, jak i imię. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź personalizowany czołg na piwo

Personalizowany kompas militarny

Kolejnym przydatnym upominkiem naszej liście jest personalizowany kompas militarny. Akcesorium tego typu samo sobie jest niezwykle wartościowe. Możliwość personalizacji sprawi, że dana osoba ucieszy się z niego i jeszcze bardziej!

Jeżeli szukasz czegoś dopasowanego i praktycznego, to jest to znakomita.

Sprawdź personalizowany kompas militarny

Nastrojowe lampki do auta

Wielu mężczyzn bardzo dba o swoje auta. Budują nim pewną więź. Z tego też powodu naszej liście zabraknąć nie mogło nastrojowych lampek do samochodu. Dzięki nim klimat w dowolnej maszynie będzie jeszcze lepszy i ciekawszy!

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia tego oryginalnego i pomysłowego podarunku.

Sprawdź nastrojowe lampki do auta

Kiwające się szklanki do whisky

Kolejnym podarunkiem związanym z alkoholem, są kiwające się szklanki do whisky. Posiadają dosyć nietypowy design i stanowić będą znakomitą alternatywę do klasycznych propozycji tego typu. Możliwość długich rozmów przy ulubionym trunku i delikatne kiwanie szklanką z pewnością przyniesie masę satysfakcji!

Sprawdź kiwające się szklanki do whisky

Kufel na piwo z dowolnym grawerem – prezent dla oficera wojska polskiego lub policji

Naszą ostatnią propozycją jest personalizowany kufel na piwo z dowolnym grawerem. Wykorzystać możesz powyższy wzór lub zdecydować się na dowolny inny, w tym stworzony przez ciebie. Picie ulubionego piwa z takiego naczynia będzie niezwykle satysfakcjonujące, a całość z pewnością stanie w widocznym miejscu!

Sprawdź kufel na piwo z dowolnym grawerem

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla oficera wojska polskiego lub policji. Mamy nadzieję, że któraś z ofert przypadła Ci do gustu i stanie się wybranym przez ciebie podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści