cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla niani? [Na pożegnanie, pod choinkę itp]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla niani wybrać.

Przygotowaliśmy trafione i oryginalne pomysły na podarunek, które sprawdzą się w przypadku świąt, urodzin, pożegnania oraz innych okazji. Mamy nadzieję, że dzięki naszej różnorodności uda Ci się dobrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla niani na pożegnanie – posrebrzany personalizowany album

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla niani na zakończenie pracy, jest posrebrzany album.

Zdjęcie okładki, jak i sam grawer jest w pełni personalizowany. Całość wygląda naprawdę znakomicie i jesteśmy przekonani, że tak nostalgicznym podarunek nieraz wywoła uśmiech lub łezkę w oku danej danej opiekunki!

Sprawdź posrebrzany personalizowany album

Personalizowany obraz z motywem „VOUGE”

Kolejne nietypowym personalizowanym podarunkiem na naszej liście, jest obraz z motywem VOUGE. Ten znajdujący się na obrazku przeznaczony jest dla 18-latek, jednak możesz go dowolnie dostosować (w prosty sposób).

Możesz być przekonany, że taki podarunek zaskoczy daną kobietę i zawiśnie w widocznym miejscu!

Sprawdź personalizowany obraz z motywem „VOUGE”

Podgrzewacz do kubków – praktyczny prezent dla niani pod choinkę

Naszą propozycją na praktyczny prezent dla niani na święta, pod choinkę jest specjalne podgrzewacz do kubków. Praca w tym zawodzie nieraz wiąże się z szybkim reagowaniem, więc czas na herbatę lub kawę często może być przerywany.

Dzięki takiemu akcesorium temperatura tego napoju będzie idealna przez jeszcze dłuższy czas!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

Deska na wannę

Aby odstresować się bo ciężkim dniu spędzonym często wśród hałasu, warto jest zainteresować się specjalną deską na wannę.

Przy pomocy takiego akcesorium zwykłe kąpiel stać się może niezwykle przyjemnym rytuałem. Umieścić na niej można picie, jedzenie, świeczki, książkę i wszystko co się tylko zamarzy.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej opcji!

Sprawdź deska na wannę

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Jeżeli lubisz dawać podarunki z kategorii przeżycia, to wyjście do teatru, opery lub filharmonii powinny Cię zainteresować.

Takie kulturalne wydarzenie może być znakomitym sposobem na miło spędzony wieczór. Idealny by ubrać się w elegancką suknię i poczuć się niczym arystokrata!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Degustacje jedzenia i alkoholi

Kolejną ciekawą propozycją na naszej liście jest voucher na degustację jedzenia i alkoholi. Poprowadzone są one w różnych otoczkach. Zdecydowanie zachęcamy do wejścia na poniższą podstronę kategorii, aby sprawdzić dostępne opcje!

Sprawdź degustacje jedzenia i alkoholi

Voucher na masaż lub inny zabieg

Praca niani jest niezwykle odpowiedzialna, co powodować może pewien stres i ciężar psychiczny. Z tego też powodu chcielibyśmy polecić Ci vouchery na masaż lub inny zabieg.

Nawet jedna wizyta z pewnością poprawi stan fizyczny i psychiczny danej osoby. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Wino z własną etykietą – elegancki prezent dla niani na zakończenie pracy

Jeżeli chcesz zaskoczyć daną nianię, to podaruj jej wino z własną etykietą. A Tego typu butelka używana będzie nawet po wypiciu zawartości.

Możesz być przekonany, że dana osoba po zobaczeniu swojego imienia i nazwiska oraz okazji wręczenia prezentu, będzie niezmiernie szczęśliwa i zaskoczona!

Sprawdź wino z własną etykietą

Kieliszek z dowolnym grawerem

Kieliszek z dowolnym grawerem stać się może ulubionym naczyniem danej niani! Akcesoria które stworzone zostały z myślą o nas, są takimi z którymi dosyć szybko budujemy pewną więź.

Możesz być przekonany, że picie ulubionego trunku z takiego akcesorium będzie szczególnie satysfakcjonujące.

Sprawdź kieliszek z dowolnym grawerem

Kryształowa statuetka 3D (personalizowana)

Jednym z bestsellerów na naszym blogu są kryształowe statuetki 3D. Zdecydować się można gotowy model, lekko go zmodyfikować lub stworzyć własny od zera. Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się tą opcją!

Sprawdź kryształowa statuetka 3D (personalizowana)

Grzejąca lama

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent dla niani, to grzejąca lama to opcja, która powinna cię zainteresować. Jest to niezwykle uroczy upominek, który z pewnością który nie raz poprawi humor danej opiekunki. Na co dzień stanowić będzie znakomity element dekoracyjny!

Sprawdź grzejącą lamę

Kubek obiektyw, w sweterku lub recepta

Naszymi ostatnimi propozycjami są specjalne oryginalne kubki. Chcielibyśmy polecieć Ci model obiektyw, w sweterku oraz recepta. Różnią się designem, jednak łączy je jedna rzecz.

Picie ulubionego napoju przy ich użyciu, będzie niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź kubek obiektyw

Sprawdź kubek w sweterku XXL

Sprawdź kubek recepta

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla niani. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści