cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla nauczyciela niemieckiego? [Na każdą okazję]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla nauczyciela niemieckiego wybrać.

Przygotowaliśmy różnorodne propozycje, które sprawdzą się w przypadku urodzin, mikołajek, zakończenia szkoły czy też dnia nauczyciela. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego lub przynajmniej solidnie zainspirować w dalszych poszukiwaniach.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla nauczyciela niemieckiego – personalizowany kubek termiczny

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla nauczyciela języka niemieckiego jest personalizowany kubek termiczny. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci trzy różne modele.

Znajdujący się na nich grawer możesz dowolnie dostosować. Jest to opcja zdecydowanie warta rozważenia, dzięki której dana osoba zawsze będzie miała przy sobie ciepłą kawkę herbatkę, która z pewnością umili nie jeden dzień w szkole, czy też korepetycjach.

Sprawdź personalizowany kubek termiczny nr 1

Sprawdź personalizowany kubek termiczny nr 2

Sprawdź personalizowany kubek termiczny nr 3

Słodkie tabliczki – śmieszny prezent dla nauczyciela niemieckiego

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent dla nauczyciela niemieckiego, to słodka tabliczka lub medal sprawdzą się znakomicie. Wykorzystane nazwy popularnych marek batoników, jak i napisy znajdujące się na akcesoriach, są naprawdę ciekawe.

Jesteśmy przekonani że wywołają uśmiech na twarzy danej osoby. Ps. Podarunek w sam raz dla nauczyciela niemieckiego, który jest wychowawcą.

Sprawdź słodką tabliczkę dla nauczyciela

Sprawdź słodki medal dla nauczyciela

Kryształowa statuetka 3D (personalizowana)

Niezwykle elegancką propozycją jest kryształowa statuetka 3D. Zdecydować się możesz na gotowy model, lekko zmodyfikować już istniejący lub wybrać coś nowego.

Efekt 3D Jest naprawdę ciekawy i całość wygląda jakby wewnątrz statuetki znajdowała się chmurka. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź kryształową statuetkę 3D (personalizowaną)

Podgrzewacz do kubków

Kolejnym przydatnym gadżetem na naszej liście jest podgrzewacz do kubków. Dzięki niemu temperatura ulubionego napoju będzie zawsze idealnie wysoka.

Czasami po zrobieniu kawy lub herbaty zapominamy o jej popijaniu Dzięki temu akcesorium, nie będzie to dłużej problem. Możliwość podgrzania zawsze bedzie dostępna!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

Mapa zdrapka świata

Pasja do języków bardzo często wiąże się z zamiłowaniem do podróżowania. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić mapę zdrapkę świata. Zaznaczanie krajów, które się odwiedziło może być niezwykle satysfakcjonujące i z pewnością zmotywuje do kolejnych wycieczek!

Sprawdź mapę zdrapkę świata

Kubek dla nauczyciela niemieckiego – 2 propozycje

Jeżeli szukasz niezwykle trafionego podarunku, to kubek dla nauczyciela niemieckiego będzie znakomitym wyborem. Powyższe dwa modele w humorystyczny i bezpośredni sposób nawiązują do zawodu danej osoby. Jesteśmy przekonani, że napój pity z takiego naczynia, smakować będzie jeszcze lepiej.

Sprawdź kubek dla nauczyciela niemieckiego nr 1

Sprawdź kubek dla nauczyciela niemieckiego nr 2

Personalizowana zakładka do książek

Jeżeli dana dany nauczyciel lubi czytać książki (w tym po niemiecku) to takie personalizowane zakładki będą znakomitym pomysłem na podarunek.

Poniżej znajdują się linki do modelu koniczynka, piórko oraz słonik. Na wszystkie nanieść można dowolny grawer. Zaznaczanie fragmentu, na którym skończyło się czytanie przy pomocy takich akcesoriów, będzie niezwykle w satysfakcjonujące.

Aż będzie się chciała wracać do książek!

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek koniczynka

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek piórko

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek słonik

Mini lodówka – oryginalny prezent dla nauczyciela niemieckiego

Mini lodówka pozwoli na schłodzenie puszki ulubionego napoju. Będzie to gadżet, który sprawdzi się szczególnie dobrze w okresie letnim, kiedy wysokie temperatury nie raz dają nam w kość. Upominek ma dosyć humorystyczny wydźwięk, jednak jest również niezwykle praktyczny.

Sprawdź mini lodówkę

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Jeżeli lubisz dawać prezenty nietypowe, to niezwykle oryginalnym prezentem dla nauczyciela niemieckiego, będzie wyjście do teatru, opery lub filharmonii. Większość z nas z chęcią wybrałaby się na takie wydarzenie kulturalne. Jednak w pędzie codziennego dnia, trudno jest podjąć konkretną decyzję o zakupie biletów.

Upominek tego typu, rozwiąże ten problem i zapewni niezapomniany i rozwijający duchowo wieczór!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Degustacje jedzenia i alkoholi

Kolejnym eleganckim podarunkiem na naszej liście z kategorii przeżycia, jest voucher degustację jedzenia i alkoholi. W ofercie polecanego sklepu jest naprawdę wiele ofert w różnych lokalizacjach.

Znajdzie się coś dla miłośników elegancji, owoców morza, wina, jak i bardziej swojskich klimatów.

Zdecydowanie zachęcamy do przejrzenia dostępnych voucherów!

Sprawdź degustacje jedzenia i alkoholi

Personalizowany notes

Zawód nauczyciela wymaga dobrej organizacji pracy. Z tego też powodu, na naszej liście postanowiliśmy umieśćic personalizowane notesy. Nanieść na nie możesz napisy pasujące do danej osoby.

Jesteśmy przekonani, że tak przydatny upominek, będzie wykorzystywany w praktyce, a możliwość personalizacji, sprawi że gadżet ten nie raz wywoła uśmiech na twarzy danego nauczyciela lub nauczycielki.

Sprawdź personalizowany notes nr 1

Sprawdź personalizowany notes nr 2

Kubek bateria

Magiczny kubek bateria jest idealny do picia porannej kawy! Pod wpływem temperatury bateria naładuje się do pełna. Jeżeli dany nauczyciel lub nauczycielka potrzebują porannego kopa kofeiny, to jest to znakomita propozycja!

Sprawdź kubek bateria

Deska na wannę – prezent dla nauczyciela na dzień edukacji narodowej

Naszą ostatnią propozycją jest deska na wannę. Praca nauczyciela niemieckiego nieraz może być dosyć stresująca.

Z tego też powodu gorąca kąpiel wieczorem, z pewnością wpłynie pozytywnie na stan fizyczny i psychiczny danej osoby. Na takie akcesorium położyć można książkę, świeczki, winko, wszystko co się tylko zamarzy! Zwykła kąpiel stanie się niezwykle przyjemnym i wręcz luksusowym rytuałem!

Sprawdź deskę na wannę

To jest nasze wszystkie propozycje na prezent dla nauczyciela języka niemieckiego. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się dobrać coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści