cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla nauczyciela muzyki? [Na różne okazje]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla nauczyciela muzyki wybrać.

Mamy nadzieję, że dzięki wybranym przez nas propozycją, uda Ci się dobrać coś odpowiedniego. Staraliśmy się zachować różnorodność pod różnymi względami, tak abyś bez problemu zakupił odpowiedni podarunek lub przynajmniej zainspirował się w dalszych poszukiwaniach.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla nauczyciela muzyki – plakat zdrapka 100 albumów

Jeżeli szukasz czegoś na oryginalny prezent dla nauczyciela muzyki, to taki plakat zdrapka 100 najpopularniejszych albumów będzie znakomitą opcją.

Tego typu akcesorium stanie się świetnym pretekstem do odświeżenia swojej płyty, jak i zapoznania się z nowymi rodzajami muzyki oraz wykonawcami. Dla prawdziwego pasjonata muzyki, zdrapywanie kolejnych krateczek będzie niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź plakat zdrapka 100 albumów

KRyształowa statuetka 3D – elegancki prezent dla nauczyciela muzyki

Naszym propozycją na elegancki prezent dla nauczyciela muzyki, który sprawdzi się w przypadku zakończenia roku lub jako forma podziękowania, jest kryształowa statuetka 3D.

Jej ogromną zaletą jest możliwość dowolnej personalizacji. Zdecydować się więc możesz na gotowy model, lekko go dostosować lub też stworzyć własny od zera.

Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się sklepem kryształy 3d!

Sprawdź kryształową statuetkę 3D (personalizowaną)

Muzyczne łyżeczki

Znakomitym drobniejszym upominkiem będą łyżeczki gitary lub nuty. Sprawdzam się jako podarek na mikołajki lub też dodatek do innego głównego prezentu.

Jesteśmy przekonani, że jedzenie ciasteczka czy też przygotowywanie kawki, będzie o wiele przyjemniejsze przy pomocy takich gadżetów!

Sprawdź łyżeczki gitary

Sprawdź łyżeczki nuty

Muzyczna poduszka lub opaska – prezent dla nauczyciela muzyki na mikołajki

Jeżeli zależy Ci na innowacyjnym i praktycznym prezencie dla nauczyciela muzyki, to muzyczna poduszka lub opaska powinna Cię zainteresować. Wykonane są w taki sposób, aby malutkie głośniczki nie były wyczuwalne.

Możliwość zrelaksowania się przy ulubionej spokojnej muzyce lub ciekawej audycji, z pewnością zostaną nieraz zostanie wykorzystana.

Sprawdź muzyczną poduszkę

Sprawdź muzyczną opaskę na oczy

Głośnik z pojemnikiem na drinki – praktyczny prezent dla nauczyciela muzyki

Jeżeli dana nauczycielka muzyki jest osobą o bogatym życiu towarzyskim, to taki głośnik lampka z pojemnikiem na drinki będzie podarunkowym strzałem w dziesiątkę!

Akcesorium to sprawdzi się podczas różnego rodzaju przyjęć. Łączy w sobie wiele funkcjonalności, przez co wygląda dosyć ciekawie oraz umożliwia zaoszczędzenie na innych sprzętach (miejsca na stole, jak i pieniędzy).

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź głośnik z pojemnikiem na drinki

Zestaw do karaoke

Kolejnym szalonym podarunkiem na naszej liście, jest zestaw do karaoke. ponownie jest to opcja, która sprawdzi się szczególnie dobrze podczas przyjęć, jednak nie tylko.

Całość jest wykonana na tyle solidnie, że służyć będzie danemu nauczycielowi przez długi czas.

Sprawdź zestaw do karaoke

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Jeżeli lubisz obdarowywać innych ciekawymi przeżyciami, to voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii powinien Cię zainteresować.

Nauczyciel muzyki to osoba wrażliwa na sztukę, dlatego też z pewnością doceni taką formę spędzenia wieczoru. Idealna okazja aby elegancko się ubrać i poczuć się niczym prawdziwy arystokrata!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Voucher na warsztaty kreatywne

Tym razem mamy opcję dla ludzi z otwartą głową, lubiących próbować nowych rzeczy. Na poniższej podstronie kategorii znajdziesz wiele voucherów na różnego rodzaju warsztaty kreatywne.

Znajdziesz tam wiele ofert takich jak tworzenia i zdobienia ceramiki, kursy ilustracji, malowania, tańca, fotografii i więcej.

Prawdziwa kopalnia udanych upominków!

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne

Masaż lub inny zabieg

Zawód nauczyciela z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Z tego też powodu, warto raz na jakiś czas wygospodarować chwilę tylko dla siebie.

Na naszej liście umieściliśmy vouchery na masaż lub inne ciekawe zabiegi. Nawet jednorazowe wyjście może wpłynąć pozytywnie na stan psychiczny i fizyczny danej osoby. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź masaż lub inny zabieg

Długopis z dowolnym grawerem

Kolejnym personalizowanym gadżetem na naszej liście, który jest jednym z bestsellerów znakomitego sklepu „ale upominek”, jest długopis z dowolnym grawerem.

Personalizacji podlega zarówno „pisadło”, jak i pudełeczko, na którym umieścić możesz dowolną dedykację. Jesteśmy przekonani, że korzystanie z takiego długopisu dostarczy masę satysfakcji i nawet najbardziej nużące zadanie będzie ociupinkę przyjemniejsze!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Muzyczne lampki

Muzyczne lampki LED przypasują do gustu osobom, które cenią sobie nowoczesny styl. Świecenie w rytm muzyki, może stworzyć naprawdę ciekawy klimat, który sprawdzi się znakomicie podczas wieczoru. Idealne do słuchania muzyki elektronicznej!

Sprawdź muzyczne lampki

Podgrzewacz do kubków

Naszą ostatnią propozycją na praktyczny prezent dla nauczyciela muzyki jest podgrzewacz do kubków. Ten prosty lecz innowacyjny gadżet, pozwoli na utrzymanie idealnej temperatury ulubionego napoju przez jeszcze dłuższy czas. Znakomity do używania w domu, jak i zabrania do szkoły!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla nauczyciela muzyki. Mam nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści