cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla nauczyciela gitary? [Najlepsze podarunki]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla nauczyciela gitary wybrać to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy najciekawsze naszym zdaniem propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszym wpisie. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się dobrać coś odpowiedniego!

W naszym artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • praktyczny prezent dla nauczyciela gitary na urodziny,
  • oryginalny prezent dla nauczycielki gitary na święta,
  • podziękowanie dla nauczyciela gitary,
  • i więcej!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla nauczyciela gitary – ciekawa deska do krojenia

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla nauczyciela gitary, jest deska do krojenia przypominająca ten właśnie instrument. Jest to niezwykle ciekawy upominek, który bezpośrednio nawiązuje do pasji oraz zawodu.

Z pewnością będzie przydatny w każdej kuchni! Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się tym gadżetem!

Sprawdź gitarową deskę do krojenia

Muzyczne łyżeczki gitarki

Kolejnym kuchennym gadżetem na naszej liście, są muzyczne łyżeczki gitarki. Przygotowanie ciasteczka czy też mieszanie kawy lub herbaty przy ich pomocy, będzie niezwykle satysfakcjonujące.

Takie drobne rzeczy nie raz potrafią poprawić nieco humor, a całość stanowić będzie oryginalną dekorację.

Sprawdź muzyczne łyżeczki gitarki

Kryształowe statuetka 3D (personalizowana) – elegancki prezent dla nauczyciela gitary

Jeżeli szukasz eleganckiego prezentu dla nauczyciela gitary, który okaże się niezwykle trafiony na przykład jako podziękowanie za prowadzone zajęcia, to kryształowa statuetka 3D jest czymś co powinno zwrócić twoją uwagę! Ogromną zaletą tego wyboru jest możliwość dowolnego dostosowywania grawera.

Zdecydować się możesz na gotowy model, lekko go zmodyfikować lub też stworzyć własny od zera. Sam efekt 3D jest naprawdę ciekawy i przykuwający wzrok. Zachęcamy do sprawdzenia tego podarunku!

Sprawdź kryształową statuetkę 3D (personalizowaną)

PErsonalizowany kubek termiczny (wiele wzorów)

Personalizowany kubek termiczny może być upominkowym strzałem w dziesiątkę! Dzięki temu akcesorium, dany nauczyciel będzie w stanie zawsze mieć przy sobie pyszną herbatkę lub kawkę.

W polecanym przez nas w sklepie znajdziesz wiele dostępnych wzorów. Możesz je dostosować lub też stworzyć własny. Niezwykle przydatny, personalizowany oraz trafiony podarek.

Sprawdź personalizowany kubek termiczny (wiele wzorów)

Spinki do mankietów gitary z dedykacją

Spinki do mankietów gitary, w bezpośredni sposób nawiązują do zajęcia danego mężczyzny. Dużą zaletą tej oferty, jest możliwość dostosowania dedykacji na podstawce tych akcesoriów.

Spinki są idealnym miejscem, aby w subtelny sposób podkreślić swoją pasję!

Sprawdź spinki do mankietów gitary z dedykacją

Pozytywka w kształcie gitary z dowolnym grawerem

Pozytywka w kształcie gitary, to czysto dekoracyjne podarunek, który może znakomicie wpasować się wystrój mieszkania danej osoby.

Złoty kolor oraz kryształek, tworzą naprawdę ekskluzywny klimat. Ogromną zaletą jest możliwość naniesienia dowolnej dedykacji. Koniecznie skorzystaj z tej opcji!

Sprawdź pozytywkę w kształcie gitary z dowolnym grawerem

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Jeżeli lubisz podarunki zaskakujące i nietypowe, to wyjście do teatru, opery lub filharmonii będzie ciekawym wyborem.

Osoba zajmująca się na co dzień muzyką, z chęcią skorzysta z możliwości spędzenia wieczoru w taki sposób. Na poniższej podstronie kategorii, znajdziesz oferty w wielu lokalizacjach. Zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Voucher na masaż – oryginalny prezent dla nauczyciela gitary

Jeżeli twój nauczyciel gitary jest wiecznie zabieganą osobą, to z pewnością przyda mu się voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg.

Nawet jednorazowa wizyta będzie w stanie poprawić stan fizyczny i psychiczny danej osoby. W rozluźnionym i rozmasowanym ciele, będzie bardziej zrelaksowany umysł!

Sprawdź voucher na masaż

Muzyczna poduszka

Muzyczna poduszka to gadżet idealny na ucięcie sobie drobnej relaksacyjnej popołudniowej drzemki!

Głośniczek znajdujący się w jej wnętrzu, jest niewyczuwalny podczas leżenia. Jest to jeden z bestsellerów znakomitego sklepu „Ministerstwa Gadżetów”, w którym znajdziesz naprawdę wiele ciekawych upominków!

Sprawdź muzyczną poduszkę

Podgrzewacz do kubków

Podgrzewacz do kubków jest bardzo przydatnym gadżetem (w szczególności podczas zajęć gitary). Dzięki niemu temperatura ulubionej kawki lub herbatki, będzie odpowiednia przez jeszcze dłuższy czas.

W sam raz dla osób, które zapominają o przygotowanym wcześniej napoju!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

Plakat zdrapka 100 najlepszych albumów muzycznych

Plakat zdrapka 100 albumów pozwoli na odświeżenie lub poznanie kultowych muzycznych dzieł!

Są to uznawane przez krytyków kolekcje muzyczne, którymi zdecydowanie warto się zainteresować. Jesteśmy przekonani, że zdrapywanie kolejnych to krateczek, dostarczy masę satysfakcji!

Sprawdź plakat zdrapka 100 najlepszych albumów muzycznych

Gitarowy ręcznik

Naszą ostatnią propozycją na oryginalny prezent dla nauczyciela gitary, jest ręcznik przypominający ten właśnie instrument. W sam raz do używania w domu, jak i do zabrania na basen lub plażę.

Oryginalny i trafiony pod daną osobę design, wraz z praktycznym zastosowanie, to bardzo często gwarant dobrego podarunku!

Sprawdź gitarowy ręcznik

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla nauczyciela gitary. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści