cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla nauczyciela geografii? [Miłośnika, geografa itp]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla nauczyciela geografii wybrać (i nie tylko)!

Przygotowaliśmy listę z konkretnymi ofertami na podarunek. Sprawdzą sie w przypadku urodzin, zakończenia roku szkolnego, dnia nauczyciela, świąt i nie tylko! Staraliśmy się zachować odpowiednią różnorodność pod kątem symboliki, zastosowania, jak i ceny produktu lub usługi. Mamy nadzieję, że dzięki nam znajdziesz coś odpowiedniego!

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie ja:

  • prezent dla nauczyciela geografii na zakończenie roku,
  • prezent dla fana/miłośnika geografii na urodziny lub imieniny,
  • prezent dla geografa na święta pod choinkę,
  • i nie tylko!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Karafka globus – prezent dla miłośnika geografi

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla miłośnika geografii, jest karafka globus ze szklankami. W oczywisty sposób wpasuje się ona w tematykę dzisiejszego artykułu. Ogromną zaletą tego zestawu jest szklana żaglówka znajdująca się wewnątrz karafki. Swoim ekskluzywnym oraz solidnym wykonaniem, zachwyci nie jedną osobę!

Możesz być przekonany że ulubiony trunek pity z takiego zestawu, smakować będzie jeszcze lepiej!

Sprawdź karafkę globus

Lewitujący globus 2 propozycje – oryginalny prezent dla nauczyciela geografii

Globus to dosyć sprawdzony i pewny pomysł na prezent dla nauczyciela geografii. Jeżeli chciałbyś go nieco urozmaicić, to zdecydowanie zachęcamy do przyjrzenia się dwóm powyższym propozycją. Lewitujące globus z pewnością zadziwią nie jedną osobę.

Ich futurystyczny styl z pewnością znajdzie swoich fanów. Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego oraz zaskakującego, to są to świetne propozycje.

Sprawdź lewitujący globus nr 1

Sprawdź lewitujący globus nr 2

Elegancki globus – 3 propozycje

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci nieco bardziej klasyczne globusy. Mowa tu o modelu iron, podświetlanym oraz lampce. Pierwsza z nich charakteryzuje się eleganckim retro stylem. Kolejna pozwoli na oglądanie mapy po zmroku, a ostatnia znajdzie swoje praktyczne zastosowanie jako lapmka.

Sam zadecyduj, która z opcji spodoba się najbardziej!

Sprawdź Iron globus

Sprawdź podświetlany globus

Sprawdź lampkę globus

Mapy zdrapki – świata, polski lub tatr

Jeżeli dana osoba lubi podróżować po Polsce, Europie, czy też innych kontynentach, to powyższe mapki sprawdzą się znakomicie! Chcielibyśmy polecić Ci mapę świata, polski oraz Tatra. Wybierz odpowiednią w zależności od preferencji podróżniczych danego geografa.

Zdrapywanie miejsc, które się odwiedziło dawać będzie masę satysfakcji. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych opcji!

Sprawdź mapę zdrapkę świat

Sprawdź mapę zdrapkę Polska

Sprawdź mapę zdrapkę Tatry

Kryształowa statuetka 3d – elegancki prezent dla geografa

Jeżeli szukasz podarunku ekskluzywnego oraz dekoracyjnego, to kryształowa statuetka 3d spisze się znakomicie! Powyższy model przeznaczony jest dla osób podróżujących, jednak w polecanym przez nas sklepie znajdziesz o wiele więcej nieco bardziej uniwersalnych statuetek. Nic też nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć własną od zera, lub zmodyfikować już dostępną (jest to niezwykle proste!)

Sprawdź kryształową statuetkę 3d

Prezent „W powietrzu”

Jeżeli chcesz dostarczyć komuś niezapomnianych wrażeń, to znakomitym pomysłem na prezent dla geografa będzie podarunek „w powietrzu”. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz loty widokowe szybowcem, samolotem lub balonem. Dostępne są warianty nad miastami, Bałtykiem, Tatrami i nie tylko.

Znajdziesz tam również sporty ekstremalne (skoki zew spadochronu, bungee, tunele aerodynamiczne itp). Są to jednak atrakcje, na które mało kto się zdecyduje.

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Voucher na ciekawe atrakcje

Jeżeli dana osoba lub aktywny wypoczynek, to klikając w poniższy link znajdziesz naprawdę wiele ciekawych ofert. Różnego rodzaju warsztaty, spływy kajakowe lub „escape roomy”, to tylko jedne z wielu wartych uwagi ofert. Dla miłośnika sportu oraz nowych doświadczeń, opcje wręcz idealne!

Sprawdź voucher na ciekawe atrakcje

Plecak i powerbank na solary – praktyczny prezent dla nauczyciela geografii

Ludzie interesujący się naszą planetą, zazwyczaj lubią odkrywać ja na własną rękę. Z tego też powodu na naszymi propozycjami na praktyczny prezent dla miłośnika geografii, jest powerbank oraz plecak solarny. Obydwa akcesoria umożliwią pozyskiwanie energii ze słońca, którą następnie można wykorzystać do np podładowana telefonu.

Zwiększy to komfort oraz bezpieczeństwo wycieczki. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź plecak z panelami solarnymi

Sprawdź powerbanka z panelami solarnymi

Teleskop do smartfona

Kolejnym gadżetem na naszej liście, który umożliwi jeszcze przyjemniejsze i dogłębniejsze odkrywanie świata jest teleskop do smartfonu. Podziwianie oddalonej przyrody stanie się jeszcze prostsze (tak samo jak robienie ciekawych zdjęć)! Używać go można również bez telefony. Akcesorium, które z pewnością zostanie wykorzystane!

Sprawdź teleskop do smartfona

Przenośny blender

Kolejnym turystycznym gadżetem na naszej liście, jest przenośny blender. Przy jego pomocy w prosty sposób przygotować można pełnowartościowy owocowy sok, lub shake (białkowy, warzywny itp). Akcesorium to sprawdzi się również podczas codziennego gotowania. Jednak jego prostota i wysoka mobilność powoduje, że szczególnie przydatny okaże sie podczas rożnego rodzaju podróży jak i np w pracy.

Jesteśmy przekonani, że służyć będzie danej osobie przez długi okres czasu!

Sprawdź przenośny blender

Ultradźwiękowa bransoletka przeciw komarom – prezent dla miłośnika geografii

Naszą ostatnią propozycją na dzisiejszej liście jest ultradźwiękowa bransoletka przeciw komarom. Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, geografowie to osoby lubiące lokalną turystykę. Komary potrafią jednak niezwykle unieprzyjemnić krajobrazową wycieczkę.

Takie akcesorium, rozwiąże tą kwestię raz na zawsze. Co istotne, dana osoba bedzie mogła odstawić w niepamięć te wszystkie brzydko pachnące spraye. Niezwykle praktyczna opcja!

Sprawdź ultradźwiękowa bransoletka przeciw komarom

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla nauczyciela geografii (lub miłośnika). Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści