cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla nauczyciela angielskiego [ dla Pani lub Pana]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla nauczyciela angielskiego wybrać to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy poradnik z konkretnymi i trafionymi ofertami, które sprawdzą się w przypadku urodzin, dnia nauczyciela, zakończenia roku oraz innych okazji!

Staraliśmy się zachować różnorodność, abyś niezależnie od preferencji był w stanie dobrać coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla nauczyciela angielskiego – podgrzewacz do kubków

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla nauczyciela angielskiego jest specjalny podgrzewacz do kubków. Akcesorium te sprawdzi się podczas prowadzenia lekcji, sprawdzenia prac domowych, jak i czytania ulubionej książki czy też oglądania serialu.

Prosty, a niezwykle innowacyjny i przydatny upominek.

Sprawdź podgrzewacz do kubków

Betonowy organizer – oryginalny prezent dla anglisty

Naszą propozycją na oryginalny prezent dla pani od angielskiego jest betonowy organizer na biurko. Całość wykonana jest w minimalistycznym oraz nietypowym stylu.

Na górze umieścić można roślinki lub inne ozdoby. Jesteśmy przekonani, że tego typu akcesorium wpasuje się do praktycznie każdego wystroju!

Sprawdź betonowy organizer

Długopis z dowolnym grwawerem

Jednym z bestsellerów znakomitego sklepu „ale upominek”, jest personalizowany długopis w specjalnym pudełeczku. zarówno akcesorium, jak i opakowanie dostosować można pod daną osobę.

Jesteśmy przekonani, że używanie tego typu gadżetu będzie niezwykle satysfakcjonujące, a całość stanie się drobnym elementem dekoracyjną.

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Personalizowane zakładki do książek – piórko, koniczynka lub słonik

Jeżeli dany nauczyciel lub nauczycielka angielskiego lubią czytać książki, to personalizowana zakładka powinna przypaść im do gustu.

Te niezwykle eleganckie akcesoria, sprawią że sprawią że zaznaczanie fragmentu, na którym skończyło się czytanie, dawać będzie masę satysfakcji. Możliwość dostosowania go pod daną osobę, tworzy naprawdę wiele możliwości na znakomity, trafiony podarek!

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek piórko

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek koniczynka

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek słonik

Kryształowa statuetka 3D (personalizowana) – elegancki prezent dla nauczycielki angielskiego

Jeżeli szukasz oficjalnego podziękowania dla nauczyciela angielskiego, z okazji zakończenia roku szkolnego, napisania matury lub innej okazji, to kryształowa statuetka 3D spisze się znakomicie!

Zdecydować się możesz na gotowy model, lekko go dostosować lub też stworzyć własny od zera.

Sam efekt 3D jest naprawdę interesujący i zdecydowanie zachęcamy do jego sprawdzenia!

Sprawdź kryształową statuetkę 3D (personalizowaną)

Czekolada z dowolną etykietą – 2 propozycje

Słodkości to dosyć sprawdzony pomysł podarunkowy. Chcielibyśmy go nieco urozmaicić, polecając Ci czekolady z dowolnymi etykietami.

Taki upominek stworzony z myślą o danej osobie, z pewnością zaskoczy oraz sprawi, że samo opakowanie służyć będzie nawet po zjedzeniu oryginalnej zawartości!

Sprawdź czekoladę z dowolną etykietą nr 1

Sprawdź czekoladę z dowolną etykietą nr 2

Obrazy, plakaty lub fototapety związane z Anglią

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci całą kategorię podarunków dla nauczycieli angielskiego. Mowa tu o obrazach, plakatach i fototapetach związanych z Wielką Brytanią. W polecanym przez nas w sklepie znajdziesz naprawdę wiele opcji, które różnią się wykonaniem, rozmiarem, stylem i wieloma innymi elementami.

Jesteśmy przekonani, że w polecanym przez nas w sklepie znajdziesz coś odpowiedniego (jeżeli interesuje Cię upominek tego typu).

Sprawdź obraz „Big Ben”

Sprawdź plakat „Mapa Anglii”

Sprawdź obrazy, plakaty lub fototapety związane z Anglią

Podstawka pod laptopa

Nauczanie zdalne staje się coraz popularniejsze. Ten typ pracy pozwala na wygodne wykonywanie zawodu, z dowolnego miejsca na świecie, łamiąc różnego rodzaju bariery lokalizacyjne.

Jeżeli dany nauczyciel zajmuje się nauczaniem w tym trybie, to specjalna podstawka pod laptopa będzie prezentowym strzałem w dziesiątkę!

Umożliwi ona wygodne pracowanie w dowolnym miejscu. Możesz być przekonany, że upominek ten nie raz okaże się niezwykle przydatny!

Sprawdź podstawkę pod laptopa

Voucher na masaż lub inny zbieg

Jeżeli szukasz czegoś nietypowego i zapadającego w pamięć, to voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg, powinien Cię zainteresować. Wygospodarowanie tego typu chwili dla siebie, z pewnością wpłynie pozytywnie na stan fizyczny oraz psychiczny danej osoby.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia szerokiego wyboru voucherów tego typu, na poniższej podstronie kategorii

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Kubek dla nauczyciela angielskiego

Nadszedł czas na bardziej klasyczny podarunek w postaci kubków dla nauczyciela angielskiego. W tym miejscu chcielibyśmy polecić 4 różne propozycje, które różnią się designem.

Wszystkie przeznaczone są jednak dla osób wykonujące opisywany dziś zawód oraz wykonane zostały w niezwykle estetyczny sposób.

Z pewnością nie raz wywołają uśmiech na twarzy danej osoby!

Sprawdź kubek dla nauczyciela angielskiego nr 1

Sprawdź kubek dla nauczyciela angielskiego nr 2

Sprawdź kubek dla nauczyciela angielskiego nr 3

Sprawdź kubek dla nauczyciela angielskiego nr 4

Personalizowany kubek termiczny

Jeżeli twój nauczyciel angielskiego ma do siebie dystans oraz luźne podejście do życia, to takie personalizowane kubki termiczne będą znakomitym podarunkiem. Posiadają one humorystyczne nadruki, które możesz jednak dowolnie zmienić.

Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się tymi zabawnymi i przydatnymi opcjami!

Sprawdź personalizowany kubek termiczny nr 1

Sprawdź personalizowany kubek termiczny nr 2

Sprawdź personalizowany kubek termiczny nr 3

Ciekawe wysokiej jakości breloczki

Breloczek to znakomity pomysł podarunkowy, na przykład na mikołajki. Jest to dosyć drobny prezent, który jednak w estetyczny sposób upiększy pęk kluczy danej osoby (lub zawiśnie w innym ciekawym miejscu).

W polecanym przez nas w sklepie, znajdziesz naprawdę szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów tego typu. Zdecydowanie warto je przejrzeć!

Sprawdź breloczek dinozaura z kością

Sprawdź breloczek kotek

Sprawdź breloczek kaktus

Sprawdź breloczek panda

Muzyczną poduszke

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla nauczyciela angielskiego, jest muzyczna poduszka. Ucięcie sobie drzemki na tego typu akcesorium, będzie niezwykle ciekawe i odprężające. Głośniczek jest na tyle mały, i wykonany w taki sposób aby nie przeszkadzał podczas leżenia.

Idealna aby zapuścić sobie szum lasu czy też relaksującą muzykę, podczas sjesty!

Sprawdź muzyczną poduszkę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla nauczyciela angielskiego. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści