cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla myśliwego? Ekskluzywny, na urodziny, święta i nie tylko!

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla myśliwego, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe propozycje, które sprawdzą sie niezależnie od okazji. Maja one różne zastosowanie oraz są w różnych cenach, dlatego z pewnościom znajdziesz coś odpowiedniego. Pochodzą one z wielu sklepów, w tym z tych poświęconym tematyce prezentowej.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • ekskluzywny prezent dla myśliwego,
  • prezent dla myśliwego na urodziny (40, 50, 60 i nie tylko!),
  • prezent dla myśliwego z grawerem,
  • śmieszny prezent dla myśliwego,
  • prezent dla męża myśliwego,
  • prezent dla taty myśliwego.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kordzik dekoracyjny – ekskluzywny prezent dla myśliwego

Kordzik dekoracyjny to świetny wybór na ekskluzywny prezent dla myśliwego. Jest to niesamowicie wykonany nóż myśliwski, który będzie świetną ozdobą w domu naszego odbiorcy. Ostrze jest umieszczone na specjalnie wykonanym stojaku co dodaje więcej stylu temu podarkowi.

Ze względu na wyjątkowe wykonanie tego prezentu jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Jest ona jednak zdecydowanie warta swojej ceny. Nasz odbiorca na pewno doceni taki podarunek.

Sprawdź kordzik dekoracyjny – ekskluzywny prezent dla myśliwego

Statuetka orła – prezent dla myśliwego z grawerem

Jeśli szukasz propozycji na prezent dla myśliwego z grawerem to statuetka orła to idealny wybór. Nasz odbiorca otrzyma ozdobę, która poza świetnym wyglądem i grawerem ma również na sobie zwierzę, które jest wprost związane z zawodem jaki wykonuje. Nasz odbiorca na pewno doceni taki gest.

Ze względu na wyróżniające się wykonanie jest to dosyć droga propozycja. Jest ona jednak zdecydowanie warta swojej ceny. Zrobi ona niesamowite wrażenie na naszym znajomym myśliwym. Na pewno ucieszy go ten prezent.

Sprawdź statuetkę orła – prezent dla myśliwego z grawerem

Kapelusz myśliwski – prezent dla myśliwego

Kapelusz myśliwski to bardzo dobry pomysł na prezent dla myśliwego. Jest to nakrycie głowy, którego wcale nie ma każdy myśliwy, a jest bardzo charakterystyczne dla zawodu jaki wykonuje nasz odbiorca. Może to być odebrany jako nieco luźniejszy prezent dla myśliwego. Nasz odbiorca na pewno z chęcią założy taki kapelusz.

Ze względu na bardzo niską cenę ta propozycja sprawdzi się świetnie jako dodatek do jednej z propozycji na naszej liście. Na pewno będzie to świetne uzupełnienie do innego produktu. Nasz odbiorca doceni taki gest.

Sprawdź kapelusz myśliwski – prezent dla myśliwego

Ręcznik dla myśliwego

Ręcznik może być bardzo ciekawym wyborem na prezent dla myśliwego na 50 urodziny. Jest to specjalnie wykonany produkt pod zawód, który wykonuje nasz odbiorca. Na pewno będzie on używał go bardzo często w swojej łazience i będzie robił to z uśmiechem na twarzy. Uważamy, że nasz odbiorca zapamięta, że jest to podarek właśnie od nas.

Ze względu na to, że jest to spory oraz gruby ręcznik, a do tego wykonany z dobrej jakości materiału jest to nieco droższy ręcznik niż te, które możemy znaleźć na rynku. Mimo to jego cena ciągle jest bardzo rozsądna. Nasz odbiorca na pewno odczuje jeśli zainwestujemy nieco więcej w prezent dla niego.

Sprawdź ręcznik dla myśliwego

Koszulka – śmieszny prezent dla myśliwego

Koszulka z dedykowanym napisem to świetny wybór na śmieszny prezent dla myśliwego. Proponowany przez nas produkt ma napis “Ja nie chrapię, ja wabię dzika” co na pewno rozśmieszy zarówno myśliwego jak i jego partnerkę. Na pewno oboje będą doskonale wiedzieć o co chodzi.

Ze względu na dobrą cenę oraz genialny napis jest to również świetny wybór na prezent dla męża myśliwego. Koszt takiego t-shirtu jest bardzo przystępny. Świetnie wykonany napis oraz jakościowy materiał na pewno dobrze wpłyną na odbiór tego podarka przez naszego odbiorcę.

Sprawdź koszulkę – śmieszny prezent dla myśliwego

Myśliwski album

Naszą kolejną propozycją jest myśliwski album. To świetny wybór jeśli szukamy produktu, który sprawdzi się jako prezent dla taty myśliwego. Na pewno ma on masę zdjęć, które idealnie będą pasowały do tego świetnie wykonanego albumu. Jest on stworzony z charakterem, który idealnie pasuje do wykonywanego przez naszego odbiorcę zawodu.

Ze względu na wcześniej wspomniane wybitne wykonanie nie jest to najtańszy możliwy do znalezienia album. Jest on jednak zdecydowanie wart swojej ceny. Sposób i styl wykonania na pewno zrobią oszałamiające wrażenie na naszym odbiorcy.

Sprawdź myśliwski album

Portfel z jeleniem – prezent dla myśliwego

Portfel z jeleniem to bardzo ciekawy wybór na prezent dla myśliwego na urodziny. Jest to bardzo elegancka propozycja, która świetnie sprawdzi się zarówno na tę okazję jak i dopasuje się do wykonywanego zawodu. Jesteśmy przekonani, że nasz zaprzyjaźniony myśliwy od razu wymieni swój stary portfel na ten, który otrzyma od nas.

Ze względu na świetne wykonanie i wysokiej jakości materiały nie jest to najtańszy możliwy portfel. Uważam jednak, że jego cena jest rozsądna i niewygórowana. Nasz odbiorca na pewno będzie korzystał z tego produktu latami.

Sprawdź portfel z jeleniem – prezent dla myśliwego

Stojak na wino

Jeśli ciągle zastanawiasz się co na prezent dla myśliwego wybrać to bardzo nietypową i przy tym ciekawą propozycją jest stojak na wino. Nie jest to jednak zwykły stojak. Jest on stworzony tak, aby wyglądem przypominał myśliwego z psem tropiącym. Jest to styl, który na pewno bardzo spodoba się naszemu odbiorcy ze względu na wykonywany przez niego zawód. Jeśli do tego lubi napić się dobrego trunku to mamy przepis na prezent idealny.

Ze względu na świetne stylistycznie wykonanie nie jest to najtańszy stojak jaki znajdziemy na rynku. Za to patrząc na jego wykonanie jego cena staje się niezwykle atrakcyjna. Uważamy ten produkt za świetny wybór pod każdym względem.

Sprawdź stojak na wino

Zestaw do czyszczenia broni

Jeśli ciągle zastanawiasz się jaki prezent dla myśliwego wybrać to bardzo praktycznym wyborem dla niego będzie zestaw do czyszczenia broni. Jest to komplet specyfików oraz narzędzi, które sprawdzą się idealnie do regularnego czyszczenia narzędzia pracy naszego odbiorcy.

Ze względu na to, że jest to spory i profesjonalny zestaw nie jest to najtańsza propozycja na tej liście. Jest ona jednak zdecydowanie godna rozważenia. Nasz odbiorca na pewno odczuje komfort w pracy dzięki naszemu prezentowi.

Sprawdź zestaw do czyszczenia broni

Piersiówka z akcesoriami dla myśliwego

Jeśli nasz odbiorca lubi alkohol to na pewno ucieszy go nasza kolejna propozycja. Jest to piersiówka z akcesoriami dla myśliwego. Jest to dedykowany dla myśliwego prezent, który ma specjalnie dla tego zawodu zrobione zdobienia. Naszemu odbiorcy na pewno bardzo spodoba się sposób wykonania samej piersiówki jak i jej akcesoriów.

Mimo tego, że jest to bardzo ciekawy zestaw to nie jest on wcale drogi. Uważamy jego cenę za naprawdę świetną. Będzie to doskonały wybór na prezent dla myśliwego.

Sprawdź piersiówkę z akcesoriami dla myśliwego

Obraz jelenia – prezent urodzinowy dla myśliwego

Jeżeli nasz odbiorca poza swoim zawodem lubi sztukę to obraz jelenia będzie doskonałym wyborem dla niego. Jest to świetny wybór na prezent urodzinowy dla myśliwego. Jest to pięknie wykonana dekoracja, która idealnie sprawdzi się w domu naszego zaprzyjaźnionego myśliwego. Będzie on na pewno patrzył na niego z dużym szczęściem.

Mimo świetnego wykonania jak na dzieło sztuki nie jest to bardzo drogi produkt. Uważamy jego cenę za niezwykle atrakcyjną. Na pewno taki podarek zrobi wielkie wrażenie na naszym odbiorcy.

Sprawdź obraz jelenia – prezent urodzinowy dla myśliwego

Figurka jelenia

Świetnym prezentem związanym z naturą, który sprawdzi się na prezent dla myśliwego jest figurka jelenia. Jest to świetnie wykonana, srebrna ozdoba, która na pewno znajdzie idealne miejsce w domu naszego odbiorcy. Patrząc na to jak zżyci z naturą są myśliwi jesteśmy przekonani, że spodoba mu się ten podarek.

Cena tego produktu jest bardzo rozsądna. Gdy popatrzymy na jakość i styl wykonania i spojrzymy na cenę to tworzy to świetną całość. Jest ona bardzo atrakcyjna i niewygórowana.

Sprawdź figurkę jelenia

Zapalniczka Zippo

Jeżeli nasz odbiorca używa ognia to na pewno bardzo spodoba mu się nasza kolejna propozycja. Jest to zapalniczka znanej marki Zippo, która ma na sobie dedykowany dla zawodu myśliwego nadruk oraz obrazek. Mamy tutaj wiele charakterystycznych dla tego zawodu elementów takich jak broń palna czy lecący na niebie ptak.

Jak to bywa z zapalniczka Zippo są one nieco droższe. Są one jednak również niepowtarzalnej jakości co na pewno doceni nasz odbiorca oraz odczuje. Potrafią one przetrwać niesamowitą próbę czasu co jest ich gigantyczną zaletą.

Sprawdź zapalniczkę Zippo

Zestaw do golenia – prezent dla męża myśliwego

Bardzo często myśliwi są bardzo męscy. Wiąże się to z dbaniem o zarost. Z tego powodu naszą następną propozycją jest zestaw do golenia. Proponowany przez nas komplet zawiera maszynkę do golenia, pędzel z włosiem borsuka oraz stojak. Jest to bardzo praktyczny męski prezent, który na pewno doceni każdy myśliwy.

Cena tego kompletu ze względu na wysoką jakość jest również dosyć wysoka. Jest to zarazem zestaw, który sprawdzi się naszemu odbiorcy na lata. Na pewno doceni on taki gest.

Sprawdź zestaw do golenia – prezent dla męża myśliwego

Lot helikopterem Zakopane

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla myśliwego jest połączenie natury z adrenaliną. Jest to lot helikopterem nad Zakopanem, dzięki czemu nasz odbiorca w nietypowy sposób będzie mógł zwiedzić piękne Tatry. Na pewno będzie to masa niepowtarzalnych wrażeń, które zapadną mu do końca życia.

Ze względu na wcześniej wspomniane doznania jest to najdroższa propozycja na tej liście. Może to być świetny wybór jeśli szukamy czegoś ze znajomymi, aby razem kupić naszemu zaprzyjaźnionemu myśliwemu lub jeśli przeżywa on niepowtarzalną okazję taką jak urodziny.

Sprawdź lot helikopterem Zakopane

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla myśliwego. Zachęcamy do sprawdzeni poszczególnych ofert i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści