cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla murarza? Konkretne propozycje!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla murarza wybrać. W tym celu przygotowaliśmy propozycje, różnych produktów, które mamy nadzieję spodobają się osobie pracującym w tym zawodzie. Jedne z nich są praktyczne, inne symboliczne, a jeszcze inne związane z przeżyciami. Stawiliśmy na różnorodność aby łatwiej było dobrać coś w zależności od budżetu, okazji, lub też preferencji danej osoby.

Mamy nadzieję że nawet jeżeli żadna z pozycji na liście nie przypadnie Ci do gustu, to przynajmniej artykuł stanie się dla inspiracją w dalszych poszukiwaniach.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych arty:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka dla murarza

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla murarza jest dedykowana mu koszulka. Ma ona na sobie napis, który świetnie pokazuje charakterystykę pracy naszego odbiorcy. Na pewno bez wahania zgodzi się on z treścią nadruku. Jesteśmy pewni, że nasz murarz doceni taki podarek.

Ze względu na naprawdę dobrze wykonany nadruk i wysoką jakość materiałów nie jest to najtańsza możliwa do kupienia koszulka na rynku. Uważamy jednak wysoką jakość za dużą zaletę za którą warto zapłacić nieco więcej.

Sprawdź koszulkę dla murarza

Zabawna koszulka dla murarza

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest koszulka dla murarza z humorystycznym nadrukiem. Jest to równie dobrze wykonany t-shirt, który może być świetnym wyborem dla murarza, który ma duży dystans do siebie i preferuje zabawne podarki. Na pewno jest to propozycja warta przemyślenia.

Cena tego produktu jest bardzo zbliżona do poprzedniej. Jest ona równie dobrze wykonana, a kosztuje trochę mniej. Uważamy jednak, że w tym wypadku warto przemyśleć, który t-shirt bardziej spodoba się naszemu odbiorcy, a nie zwracać uwagi na tą mała różnicę cenową.

Sprawdź zabawną koszulkę dla murarza

Ołówek murarski

Świetnym prezentem dla murarza może się okazać ołówek dedykowany jego pracy. Będzie mógł on to małe narzędzie używać dosłownie każdego dnia. Ma on w sobie sześć wkładów dzięki czemu będzie mógł on służyć naszemu odbiorcy naprawdę długo. Na pewno nasz odbiorca doceni tak praktyczny prezent.

Mimo tego, że jest to bardzo przydatne narzędzie w pracy murarza to nie jest ono wcale bardzo drogie. Na pewno jest droższe od zwykłego ołówka, ale spełnia też więcej funkcji i tak jak wspomnieliśmy wystarcza na dłużej.

Sprawdź ołówek murarski

Torba na narzędzia

Kolejną niezwykle praktyczną propozycją na prezent dla murarza jest torba na narzędzia. Jest to coś co nasz odbiorca może już posiadać, ale ze względu na charakterystykę jego pracy może być już mocno zniszczona. W takiej sytuacji świetnie jest wręczyć naszemu odbiorcy nową torbę na narzędzia. Na pewno doceni on tak praktyczny podarek.

Ze względu na naprawdę wysoką jakość proponowanego produktu jest on jednym z droższych na tej liście. Uważamy jednak, że są takie okazje na które po prostu warto wydać nieco więcej. Zawsze opcją jest również złożenie się z kimś innym na taki prezent.

Sprawdź torbę na narzędzia

Karafka na whisky

Świetnym podarkiem dla niemalże każdego mężczyzny jest karafka na whisky. Z tego względu może to być również bardzo dobry wybór na prezent dla murarza. Nasz odbiorca będzie mógł nalać swój ulubiony trunek do świetnie wyglądającego naczynia. Na pewno doceni on taki prezent po ciężkim dniu w pracy.

Ze względu na niezwykłą elegancję tego produktu nie należy on do najtańszych. Jest to jedna z droższych propozycji na tej liście, ale zdecydowanie warta przemyślenia. Może ona naprawdę spodobać się naszemu murarzowi.

Sprawdź karafkę na whisky

Szklanka na piwo

Kolejną propozycją związaną z alkoholem, która sprawdzi się jako prezent dla murarza jest szklanka na piwo. Jeżeli nasz odbiorca preferuje ten złocisty trunek nad whisky to na pewno ucieszy go taki prezent. Warto zwrócić uwagę na niezwykły kształt proponowanego naczynia. Na pewno spodoba się on naszemu odbiorcy.

Nie jest to najtańsza szklanka na piwo, ale uważamy, że jest na tyle ciekawie wykonana, że jest zdecydowanie warta swojej ceny. Jesteśmy przekonani, że będzie to nowe ulubione naczynie na piwo naszego murarza.

Sprawdź szklankę na piwo

Kurs warzenia piwa

Kolejną propozycją na prezent dla murarza związaną z piwem jest kurs warzenia piwa. Jeśli nasz odbiorca naprawdę lubi ten trunek to na pewno z chęcią pójdzie na takie szkolenie. Będzie to świetna odmiana od wymagającej pracy. Nasz murarz na pewno wróci szczęśliwy z takiego kursu.

Mimo tego jak niesamowita i nietypowa jest to propozycja nie jest ona bardzo droga. Nie jest to najtańszy prezent z tej listy, ale jego atrakcyjna cena może zdecydowanie zaskoczyć.

Sprawdź kurs warzenia piwa

Jazda po torze

Kolejną niesamowitą atrakcją, która na pewno spodoba się naszemu murarzowi jest jazda po torze. Nasz odbiorca będzie miał okazję zrelaksować się jeżdżąc Ferrari F430. Jest to auto, którego kierowanie to zdecydowanie niepowtarzalne przeżycie.

Cena tej propozycji jest wyższa od poprzedniej. Z tego względu warto zastanowić się czy nasz odbiorca będzie bawił się przy jeździe na torze czy przy warzeniu piwa. Bez względu na wybór uważamy obie te propozycje za świetne.

Sprawdź jazdę po torze

Figurka czaszki

Niepowtarzalnym prezentem dla murarza może być figurka czaszki. Jest to na pewno nietypowy podarek, ale uważamy, że może on zrobić niepowtarzalne wrażenie na naszym odbiorcy. Będzie mógł on postawić ją w swoim biurze lub mieszkaniu. Na pewno będzie z dumą zerkał na taką dekorację.

Ze względu na swój niepowtarzalny wygląd jest to dosyć droga propozycja na prezent dla murarza. Uważamy ją jednak za zdecydowanie wartą swojej ceny. Zdecydowanie warto przemyśleć taki podarek.

Sprawdź figurkę czaszki

Ozdoba na ścianę

Już ostatnią propozycją na tej liście propozycji na prezent dla murarza jest kolejna ozdoba. Ta dla odmiany jest stworzona aby ozdobić ścianę w biurze lub mieszkaniu naszego odbiorcy. Jest to metalowa ozdoba, która przypomina byka oraz jego rogi. Jest to zdecydowanie niepowtarzalna dekoracja, która może bardzo spodobać się naszemu odbiorcy.

Ze względu na zdecydowanie niższą cenę może być to ciekawa alternatywa dla poprzedniej propozycji. Bez względu na wybór jesteśmy przekonani, że są to bardzo ciekawe prezenty dla murarza.

Sprawdź ozdobę na ścianę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla murarza. Mamy na dzieję, że któraś z nich zostanie twoim podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści