cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Minimalisty? [Trafione i ciekawe upominki]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla minimalisty wybrać.

Przygotowaliśmy najciekawsze naszym zdaniem propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszym wpisie.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla minimalisty na urodziny – betonowy organizer

Nasza pierwszą propozycją na elegancki i oryginalny prezent dla minimalisty, jest betonowy organizer. Surowy szary wygląd powoduje, że wpasuje się do gustu osoby ceniącej sobie prostotę. Umieścić na niej można roślinki, szare kamyczki lub cokolwiek innego co się zamarzy (albo nic).

Jesteśmy przekonani, że tego rodzaju design przypadnie danej osobie do gustu!

Sprawdź betonowy organizer

Personalizowany notes – praktyczny prezent dla minimalisty

Minimaliści to zazwyczaj osoby bardzo zorganizowane. Aby pomóc im jeszcze lepiej układać swoje życie, warto podarować personalizowany notes.

Zapisywać w nim można codzienne zadania, przemyślenia, jak i cele. Możliwość naniesienia na nie dowolnego nadruku, powoduje że dana osoba z pewnością zbuduje pewną więź z tego typu akcesorium (w końcu stworzone zostało z myślą o nich)!

Sprawdź personalizowany notes nr 1

Sprawdź personalizowany notes nr 2

Kryształowa statuetka 3D (personalizowana) – elegancki prezent dla minimalisty

Niezwykle ekskluzywnym prezentem dla minimalisty, będzie Kryształowa statuetka 3D. Ich przezroczysty i biały design, powoduje że wpasuje się do wystroju każdego minimalistycznego mieszkania lub domu.

Efekt 3D jest niezwykle ciekawy. Akcesorium temu daleko do krzykliwości.

Co istotne, zdecydować się możesz na gotowy model, lekko zmodyfikować już istniejący, jak i stworzyć własny od zera.

Koniecznie sprawdź ten bestseller z naszego bloga!

Sprawdź kryształową statuetkę 3D (personalizowaną)

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Ciekawą propozycją dla minimalisty, która nie będzie fizycznym przedmiotem, jest voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Tego typu wydarzenie kulturalne może być niezwykle ciekawym i rozwijającym wieczorem. Na poniższej podstronie kategorii znajdziesz oferty w wielu lokalizacjach, dlatego jeżeli dana osoba mieszka blisko dużego ośrodka miejskiego, to z pewnością znajdziesz tam coś odpowiedniego!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Voucher na masaż lub inny zabieg

Kolejną podarunkiem z kategorii przeżycia jest voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg. Nawet jednorazowe wyjście pozwoli na rozluźnienie mięśni, a co za tym idzie również umysłu. Może zdecydować się na bardziej klasyczne opcje, jak i egzotyczne masaże tajskie i nie tylko!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Personalizowany naszyjnik koniczynka lub serce (srebrny lub złoty)

Powyższa personalizowana biżuteria jest niezwykle minimalistyczna. Zachwyca swoją prostotą i elegancją.

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci cztery różne modele. Będzie to idealny pomysł na ekskluzywny prezent dla minimalistki!

Sprawdź personalizowany srebrny naszyjnik koniczynka

Sprawdź personalizowany złoty naszyjnik koniczynka

Sprawdź personalizowany złoty naszyjnik serce

Sprawdź personalizowany srebrny naszyjnik serce

Lewitujący stojak na wino

Jeżeli szukasz czegoś dekoracyjnego oraz praktycznego, to ten stojak na wino powinien Cię zainteresować. Srebrny łańcuch zwraca na siebie uwagę jednak nie poprzez krzykliwy design, ale lewitujący efekt butelki.

Wyobraź sobie jak znakomicie wyglądać będzie w mieszkaniu danej osoby!

Sprawdź lewitujący stojak na wino

Portfel etui na kraty kredytowe

Duża część minimalistów z pewnością rezygnuje z gotówki na rzecz płatności kartą. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić minimalistyczny portfel etui na karty płatnicze oraz dokumenty.

Opcja idealna dla osób, które nie lubią mieć wypchanej kieszeni przez gruby od drobniaków portfel. Niezwykle przydatna oraz elegancka opcja!

Sprawdź portfel etui na kraty kredytowe

Kołyska newtona lub wahadło

Ostatnimi dekoracjami o niezwykle surowym i prostym stylu, które sprawdzą się na fajny prezent dla minimalisty, jest kołyska Newtona oraz nieustające wahadło.

Obydwa akcesoria mogą być niezwykle relaksujące. Dźwięki i widok odbijających się kuleczek lub kiwającego się wahadła, z pewnością będą niezwykle przyjemne. Całość wpasuje się jako dekoracja na biurko, czy też do minimalistycznego salonu lub sypialni!

Sprawdź kołyskę newtona

Sprawdź nieustanne wahadło

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla minimalisty. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści