cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla miłośnika pociągów? [Na każdą okazje]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla miłośników miłośnika pociągów wybrać.

Staraliśmy się znaleźć jak najbardziej trafne propozycje, aby niezależnie od okazji oraz preferencji, udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Propozycje różnią się między sobą celem zastosowaniem, jak i symbolikom, dlatego mamy szczerą nadzieję, że uznasz nasz poradnik za wartościowy!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki.

Elegancki prezent dla miłośnika pociągów – kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Naszą propozycją na elegancki prezent dla miłośnika pociągów jest kryształowa statuetka 3D. Te ekskluzywne akcesorium charakteryzuje się niezwykłym wykonaniem oraz z możliwością dowolnej personalizacji.

Dlatego też możesz zdecydować się na gotowy model, lekko go dostosować lub stworzyć własny, od zera. Gorąco zachęcam do sprawdzenia tej opcji!

Sprawdź elegancki prezent dla miłośnika pociągów

Breloczek pociąg – 3 propozycje

Breloczek to znakomity upominek na mniejszą okazję lub też jako dodatek do innego głównego podarunku. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić aż trzy różne modele tego gadżetu. Na wszystkich znajduje się pociąg. Sam zadecyduj, który z nich sprawdzi się najlepiej!

Sprawdź breloczek pociąg nr 1

Sprawdź breloczek pociąg nr 2

Sprawdź breloczek pociąg nr 3

Koszulka dla miłośnika pociągów – 3 propozycje

Dosyć klasyczną propozycją na naszej liście, jest koszulka dla fana pociągów. Chcielibyśmy polecić Ci trzy różne opcje. Różnią się między sobą nadrukiem oraz stylistyką. Idealne do chodzenia po domu, jak i podczas różnego rodzaju wyjść.

Sprawdź koszulkę dla miłośnika pociągów nr 1

Sprawdź koszulkę dla miłośnika pociągów nr 2

Sprawdź koszulkę dla miłośnika pociągów nr 3

Spinki do mankietów pociągi

Spinki do mankietów to drobne ale niezwykle niezwykle ważne elementy każdego stroju wieczorowego. Dzięki nim można podkreślić swoje hobby czy też zawód. Z tego też powodu na naszej liscie umieściliśmy spinki do mankietów przypominające pociągi.

Jest to drobny element dekoracyjny, który jednak nada charakteru każdej stylizacji!

Sprawdź spinki do mankietów pociągi

Kubek z pociągami – 2 propozycje

Kolejnymi dosyć klasycznymi propozycjami na prezent dla fana kolei, jest kubek z nadrukiem pociągu. Chcielibyśmy polecić ci dwie różne propozycje. Sam zadecyduj, która z nich przypadnie do gustu danej osobie najbardziej!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Podarunek „Za kierownicą” – oryginalny prezent dla miłośnika pociągów

Jeżeli dany mężczyzna lubi adrenalinę oraz motoryzację, to z pewnością spodoba mu się podarunek „za kierownicą”. Przejażdżki luksusowymi drogimi autami, wyścigi po specjalnych torach, czy też off roady monster truckami, to tylko jedne z wielu dostępnych ofert.

Zdecydowanie zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź podarunek „za kierownicą”

Obrazy z pociągami

Odpowiednio dobrany obraz z pociągiem stanowić może znakomity element dekoracyjny. Warto na co dzień otaczać się swoim hobby.

Wystarczy jedno spojrzenie aby poprawić sobie nieco nastrój. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia powyższych opcji, jak i innych znakomitych obrazów, plakatów i fototapet w polecanym przez nas w sklepie!

Sprawdź obraz z pociągami nr 1

Sprawdź obraz z pociągami nr 2

Sprawdź obraz z pociągami nr 3

Pociąg na keiliszki i flaszkę – 2 propozycje

Lubisz podarunki związane z alkoholem, to powyższe pociągi na alkohol sprawdzą się znakomicie. Wykonane są w podobnym stylu, jednak w nieco inny sposób. Zachęcamy do wejścia na podstrony ofertowe aby sprawdzić szczegóły!

Sprawdź pociąg na alkohol nr 1

Sprawdź pociąg na alkohol nr 2

Personalizowana poduszka z koleją

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla fana pociągów, jest personalizowana poduszka z koleją. Posiada humorystyczny nadruk oraz możliwość naniesienia na nią imienia danej osoby. Ucięcie sobie drzemki na takim akcesorium będzie niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź personalizowana poduszka z koleją

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla miłośnika pociągów. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów.

Może Cię to zaciekawi…🤔

Tworzymy własny produkt.

Zauważyliśmy że większość koszy prezentowych na rynku jest dosyć nudna i przede wszystkim, powtarzalna (bardzo podobna zawartość, czyli słodycze, mydełka, świeczki itp). Chcemy wprowadzić powiew świeżości do branży.

Naszym pierwszym dziełem jest box na lepszy sen. Mamy już wybrane produkty, które zgrupowaliśmy w 3 warianty cenowe (budżetowy, standard oraz premium). Są to różnorodne wyroby i akcesoria, które w realny sposób będą mogły spowodować, że ich odbiorca będzie bardziej wyspany, a co za tym idzie poprawi się jego samopoczucie, zdrowie czy też poziom energii i motywacji. Przygotowaliśmy również kilka dodatkowych upominkowych drobnostek (nawiązujących wyglądem do tematyki snu)

Nie bawimy się w “magiczną medycynę”. W boxie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty (z których w zdecydowanej większości sami korzystamy)! W przyszłości chcemy tworzyć nowe zestawy związane np z redukcją stresu, stoicyzmem, siłownią, produktywną pracą przy biurku czy też nauką języków oraz podróżami.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta koncepcja i chciałbyś w przyszłości podarować komuś (lub sobie!) lepszą jakość snu lub po prostu z chęcią sprawdzisz co “zmajstrowaliśmy”, to koniecznie zostaw nam maila!

Obiecujemy zero spamu. Za kilkanaście dni start sprzedaży boxa. Z chęcią Cię o nim powiadomimy! 🙂