cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla melomana? [Trafione upominki]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla melomana wybrać.

Poniżej polecimy Ci kilka konkretnych i trafianych propozycji, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszych ofertach

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Muzyczna poduszka – praktyczny prezent dla melomana

Naszą pierwszą propozycję na oryginalny prezent dla melomana jest muzyczna poduszka. Drobny, niewyczuwalny podczas leżenia głośniczek, umożliwi wniesienie relaksu na nowe wyższy poziom. Ucięcie sobie drzemki na takim akcesorium, będzie niezwykle przyjemne!

Sprawdź muzyczną poduszkę

Wysokiej jakości słuchawki „airpods”

Jeżeli szukasz praktycznego prezentu dla melomana, który wykorzystywać będzie na co dzień, to wysokiej jakości słuchawki „airpods” spiszą się znakomicie. Jest to nieco droższy podarunek, ze względu na naprawdę niesamowitą jakość dźwięku.

Z pewnością każdy zapalony meloman ucieszy się z takiego upominku. Świetny na większe okazje oraz jeżeli składasz się na prezent w kilka osób.

Sprawdź wysokiej jakości słuchawki „air pods”

Personalizowane pozytywki – oryginalny prezent dla melomana na święta

Ciekawymi bardziej symbolicznymi i dekoracyjnymi upominkami, są specjalne pozytywki. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci model fortepian, skrzypce oraz gitara. Na wszystkie nanieść możesz własny grawer.

Tak spersonalizowany upominek z pewnością wpisze się w gustach danej osoby!

Sprawdź personalizowaną pozytywkę fortepian

Sprawdź personalizowaną pozytywkę skrzypce

Sprawdź personalizowaną pozytywkę gitara

Notes z dowolnym napisem + personalizowany długopis – 2 propozycje

Melomani to bardzo często osoby realizujące się muzycznie, czy też w innej dziedzinie artystycznej. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić personalizowane notesy z długopisami, na które nanieść można dowolny grawer.

Dzięki takiemu akcesorium dana osoba będzie mogła zapisać swoje nowe ciekawe pomysły, jak i spostrzeżenia na temat muzyki oraz sztuki ogólnie. Posiadają one dosyć motywacyjne napisy, jednak możesz je dowolnie edytować!

Sprawdź notes z dowolnym napisem + personalizowany długopis nr 1

Sprawdź notes z dowolnym napisem + personalizowany długopis nr 2

Breloczek nutki – elegancki prezent dla melomana

Ciekawym drobnym upominkiem na prezent dla melomana, jest breloczek z nutkami. Takie drobne akcesorium z pewnością upiększy pęk kluczy danej osoby. Idealne na mniejszą okazję lub dodatek do głównego podarunku.

Sprawdź breloczek nutki

Kryształowe statuetki 3d (personalizowane) – 2 propozycje

Jeżeli szukasz czegoś na ekskluzywny prezent dla melomana, to kryształowe statuetki 3D spiszą się znakomicie. Domyślne nadruki są znakomite jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby je dowolnie dostosować lub stworzyć własny od zera.

Zdecydowanie zachęcamy do zajrzenia do sklepu poniżej.

Sprawdź kryształową statuetkę 3d nr 1

Sprawdź kryształową statuetkę 3d nr 2

Kubek płyta winylowa

Kubek to dosyć sprawdzony pomysł na podarunek. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy naczynie przypominające płytę winylową. Znakomity element dekoracyjny.

Możesz być przekonany, że picie ulubionego napoju z takiego kubka, będzie jeszcze przyjemniejsze!

Sprawdź kubek płyta winylowa

Kursy muzyczne – instrumenty, śpiew, lekcje dj

Niezwykle oryginalnym prezentem dla melomana, będą vouchery na różnego rodzaju kursy muzyczne. Na poniższej podstronie kategorii znajdziesz lekcje gry na instrumentach, śpiewu czy też kursy na dj-a.

Poszerzenie muzycznych horyzontów z pewnością zostanie docenione i dana osoba czerpać z tego będzie masy satysfakcji.

Sprawdź kursy muzyczne – instrumenty, śpiew, lekcje dj

Voucher do opery, filharmonii lub teatru

Nasza ostatnią propozycją jest voucher do opery w Filharmonii lub teatru. Prawdziwym miłośnik muzyki z pewnością zakocha się w wizji udanie się na takie wydarzenie kulturalne. Wieczór spędzamy w operze czy też w filharmonii z pewnością zostanie zapamiętany na Naprawdę długo.

Sprawdź voucher do opery, filharmonii lub teatru

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla melomana. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów.

Spis Treści